عضویت/ورود

معرفی و بررسی بازی Pokemon Sword and Shield – دنیایی پر از پوکمون

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - 7 دقیقه

معرفی و بررسی بازی Pokemon Sword and Shield - دنیایی پر از پوکمون

با هر بازی جدید پوکمون ، مجموعه جدیدی از پوکمون، مکانیک و یک منطقه برای کشف وجود دارد و Sword and Shield نیز از این قاعده مستثنی نیست. منطقه پر جنب و جوش گالار یک لذت مستمر برای کشف ، ایجاد انگیزه و پاداش از جمع آوری و نبرد در یک اندازه مساوی است و نبردهای گرانبها یک بعد هیجان انگیز را به فرمول باشگاه آشنا اضافه می کند تا یک ماجراجویی جذاب را آغاز کند و تمام کند. اما مهمترین این که ، Sword and Shield عناصر خسته کننده و طاقت فرسا از بازی های قبلی را به نفع تقویت آنچه در درجه اول بزرگ پوکمون قرار می دهد ، بریدند. این متعادل ترین بازی پوکمون در مدت زمان طولانی است و با این حساب ، Sword and Shield بهترین نسل بازی های پوکمون را در سال ها نشان می دهد.

این بازی ها هیچ وقت برای بدست آوردن شما یک پوکمون مبتدی و خاموش کردن راه رسیدن به قهرمان هدر نمی دهند. اگر شما فقط به راحتی برخی از پوکمون ها را بگیرید ، شخصیتی که به شما تعلیم داده است اذعان می کند که شما به جای آن خوب هستید. شما می توانید ظرف یک ساعت یا حدوداً یک ساعت از شروع ماجراجویی خود به منطقه جدید وحشی ، فضای گسترده ای پر از انواع پوکمون در تمام سطوح برسید.

و منطقه وحشی ویژگی نمایش توقف این نسل است. پوکمون مزارع و دریاچه ها را پرسه می زند و با هوای روز تغییر می کند. آنها در حالی که قدم می زنید ظاهر می شوند و حتی با گریه های آنها حتی می توانید پوکمون را از خط دید مستقیم خود تشخیص دهید. خیلی ساده است که فقط برای یک مقصد بتوانید از طریق یک پوکمون شما که هنوز گرفتار نکرده اید ، منحرف شوید ، موردی که از فاصله دور بر روی زمین می درخشد یا حتی به شکلی تکامل یافته از یک پوکمون که متوجه نشده اید نمی توانید از آن دور شوید. مرتباً چیز جدیدی برای انجام یا کشف وجود دارد ، و در آنجا وجود دارد که شما را از لحظه ورود درگیر کند.

هم در منطقه وحشی و هم در خارج از آن ، منطقه گالار خیره کننده است. مناطق محلی از مراکز شهرهای صنعتی گرفته تا تپه های نورد در سایه های سبز و طلایی رنگی و زیبا هستند و جزئیات کوچک مانند بازی Wooloo در یک زمینه ، جذابیت زیادی را به شما می بخشد. نقوش الهام گرفته از انگلستان شامل هر دو قلعه قرون وسطایی فرو ریخته و استادیوم های پررونق با الهام از فوتبال ، موسیقیدانان پانک و اسنوب های خوشبو است، گرچه گالار هنوز هم تعجب آور است ، اما به آنچنان نزدیک به موضوع نیست که کاملاً قابل پیش بینی باشد. حتی خودم را پیدا کردم که به امید پیدا کردن بوتیکی با لباس و لوازم جدید ، مهمتر از همه چیزهایی که منتظر کشف در هر محلی هستند ، پیش می رود ، زیرا پلاک ها و لباس های خیابانی الهام گرفته از انگلیس زیبا هستند.

معرفی و بررسی بازی Pokemon Sword and Shield

به شما نسبت به نسل های قبلی آزادی کاوش بسیار بیشتری داده می شود.Sword and Shield حتی فراتر از آنچه که در نسخه خورشید و ماه بود در تبعید مأموریت های مضر برای انجام کار خوب پیش می رود. می توانید سریعاً به مکانهایی که قبلاً از اوایل بازی بازدید کرده اید سفر کنید ، و یک دوچرخه دارید که بعداً می تواند برای جایگزینی گشت و گذار به یک وسیله نقلیه آبی تبدیل شود. تمام موانع دیگر ، مانند درختان در مسیر شما باید برای برش یا سنگهای بزرگی که باید با مقاومت حرکت کنید ، یادگار گذشته هستند. هنوز هم علامت هایی وجود دارد که به طور مصنوعی مسیر شما را در نقاط معینی از داستان مسدود می کنند ، اما موانع واقعی حرکت کاملاً از بین می رود.

برخوردهای تصادفی نیز از بین رفته است ، و در عوض ، می بینید پوکمون در حال گردش در تمام گالار ، حتی در مسیرهای سنتی و غارها ، است که به تمایز یک منطقه از منطقه دیگر کمک می کند. برخی از عکس های پوکمون وجود دارد که در چمن های بلند پنهان مانده اند ، و این نشانگر تعجب است ، اما شما باید به سمت چمن زنگ زدگی حرکت کنید تا در واقع مبارزه را آغاز کنید ، بنابراین هرگز به طور کامل تعجب نمی کنید. برخی از پوکمون ها را می توان از این طریق یافت. این امر بیشتر شما را تشویق می کند تا ضمن انجام سفرهای برگشتی بدون درد ، عاری از وقفه های مداوم توسط پوکمون های وحشی و یا متوقف کردن استفاده از Repels ها برای دور نگه داشتن آنها ، هر مکان را بطور کامل کشف کنید.

معرفی و بررسی بازی Pokemon Sword and Shield

برای Pokemon wild ، نبردها با فرمول تعیین شده صادق هستند ، اما برای نبردهای بزرگ ، Sword and Shield تکامل عظیم و Z-move را به نفع مکانیک جدید نبرد یعنی Dynamaxing می اندازد ، که به نوعی ترکیبی از این دو است و فقط می تواند فعال شود. در مکان های خاص پوکمونی به نام Dynamaxed به ابعاد گسترده ای رشد می کند و به طور کلی قوی تر است و حرکت آن بر اساس نوع به قابلیت های قدرتمند تبدیل می شود. این بسیار بمباران تر از تکامل عظیم یا حتی Z-move است ، اما از لحاظ عملکردی ساده تر است و این طراوت است. پس از سالها استفاده از تکامل عظیم و Z-move در نبردهای سطح بالا ، Dynamaxing یک تنظیم مجدد خوشآمدگویی است که همچنین مانند تکامل طبیعی مکانیک های نبرد اکتان به طور فزاینده بالا در بازی های اخیر احساس می شود. هر پوکمون می تواند Dynamax باشد. شما فقط به جای یک مورد فقط به مکان محدود می شوید ، بنابراین راهی انعطاف پذیر تر برای نبرد است که برای نبردهای آرام و رقابتی به طور یکسان کار می کند.

Dynamaxing بخشی از نهایت پرورش جدید است که در آن شما و سه نفر دیگر یا NPC یک پوکمون غول پیکر را در مکان های خاصی در منطقه Wild قرار می گیرید. پرورش پوکمون می تواند متفاوت از پوکمون درون کارخانه قابل جذب باشد تا مواردی که پیدا کردن آنها در طبیعت بسیار دشوار است راحت تر شود ، اما بدون توجه به این ، جوایز خارق العاده است. انجام یک حمله ، حتی اگر پوکمون فرار کند و شما موفق به گرفتن آن نشوید ، به شما مقادیر کمیاب و مهم را برای شما فراهم می کند. بعلاوه ، پوکمون شما از حملات بدست می آید که دارای آمار کاملی است ، بنابراین حتی نسخه های تکراری پوکمون نیز ارزش برداشت دوباره دارند.

معرفی و بررسی بازی Pokemon Sword and Shield

حملات چهار و پنج ستاره تا جایی چالش برانگیز است که حتی نمی توانم بدون کمک سایر بازیکنان انسانی برخی از آنها را کامل کنم. این یک سطح دشواری از استقبال در بازی پس از بازی است ، و برقراری ارتباط محلی برای جمع کردن یک گروه حمله با هم یکپارچه است و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که برای شرکای حمله (یا مردم برای تجارت یا نبرد با آنها بطور کلی) تماس بگیرید. بازیکنان اطراف می توانند یک اعلان دریافت کنند و از منوی اجتماعی گزینه پیوستن به شما را دارند. این یک جایگزین عالی برای بازی رقابتی سنتی پس از اینکه بازی را ضرب کردید ، می باشد و اگرچه باعث می شود در هر دو جوایز موردی و همچنین کالیبر پوکمون که گرفتار آن هستید ، به یک رقابت بپردازید ، که فقط برای غلبه بر چالش با دوستان رضایت بخش است.

پوکمون جدید خود به عنوان یک مجموعه فوق العاده است. به نظر می رسد تعداد کمی از آنها برای بازی رقابتی ، دارای توانایی ها و حرکاتی هستند که الهام بخش استراتژی های جالب هستند. به عنوان مثال ، Galarian Weezing دارای توانایی ای است که توانایی های مخالفان را خنثی می کند. از آنجا که بسیاری از استراتژی های نبرد شامل استفاده از توانایی هایی مانند Intimidate یا Sand Stream برای راه اندازی میدان نبرد به نفع شماست ، Weezing می تواند یک تهدید جدی باشد. در طول سفر ، من به طور مداوم خوشحال می شدم که هر ژنرال جدید هشت پوکمون و شکل های قدیمی بازی را کشف کردم.

معرفی و بررسی بازی Pokemon Sword and Shield

متأسفانه مبتدیان از بدترین اتفاقات نسخه های جدید پوکمون هستند. در حالی که در ابتدا زیبا هستند ، تکامل های نهایی آنها عالی نیست. هر یک با موضوع هوشمندانه بریتانیا متناسب است و از یک حرکت منحصر به فرد برای کنار آمدن با آن استفاده می کند ، اما در یک سطح کاملاً بصری ، هر سه بی دردسر هستند و هیچ برنده مشخصی در بین آنها نیست. من هنوز احساس گناه می کنم که شروع کننده ام را در جعبه پوکمون ببندم ، اما حداقل یک نکته را در مهمانی من آزاد کرد تا نسخه جدیدی را که دوست دارم امتحان کنید.

Pokenex دارای ترکیبی سالم از پوکمون قدیمی نیز از هر نسل قبلی است. مطمئناً موارد غافلگیرکننده ای وجود دارد ، اما مانند پوکمون جدید ، این لیست شامل پوکمون های سرگرم کننده و رقابتی است ، به علاوه انواع گسترده ایاز آن وجود دارد . Sword and Shield ممکن است هر پوکمون را در وجود نداشته باشد ، اما آنچه در اینجا است به ویژه برای نبرد ، ضریب قدرت و نوع متعادل است. و از آنجا که در حال حاضر مواردی وجود دارد که امتیازات مربوط به پوکمون را تجربه می کند و به این دلیل که تقریباً به هر مکانی می توانید به جعبه های پوکمون خود دسترسی پیدا کنید ، می توانید به راحتی تیم خود را در پرواز تغییر دهید بدون اینکه متوقف شود و متوقف کنید و فقط برای گرفتن یک پوکمون جدید گرفتار شوید. من بیشتر در مورد داستان اصلی Sword and Shield بیشتر از آنچه که در یک بازی قبلی پوکمون انجام دادم ، بیشتر با پوکون های مختلفی را آزمایش کردم و این باعث شد که من از ژنرال هشت پوکمون فراتر بروم.

معرفی و بررسی بازی Pokemon Sword and Shield

این همچنین باعث می شود یک تجربه هضم پذیرتر شود. منطقه وحشی گسترده است ، و به دلیل تغییر موجود پوکمون با آب و هوا ، می تواند بسیار متفاوت از یک روز به روز دیگر باشد. پوکمون ها به اندازه کافی وجود دارند که هر روز کاوش را پویا و شگفت آور نگه دارد ، اما با وجود برخی از قوام در هر بوم ، حداقل می دانید چه نوع پوکمونی را انتظار دارید. حتی پس از ۵۵ ساعت ، هنوز هم من هیچ ایده ای برای پیدا کردن آنها ندارم ، و کشف اسرار منطقه Wild به صورت خانه ایی و باریک بوده است.

این بازی برای نیتندو سوئیچ قابل دریافت است و شما میتوانید

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی Death Stranding – بندرگاه و تحویل

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

PlayStation 5 و Xbox Series X خواستار جلوگیری از گرانتر شدن کنسول ها شدند

اطلاعات

بازی

۱۳۹۸/۱۱/۰۸-2 دقیقه

PlayStation 5 و Xbox Series X o خواستار جلوگیری از گرانتر شدن کنسول ها شدند

ایالات متحده و چین توافق کرده اند که در مورد توافق نامه جدید تجاری که به ظاهر مانع از گران شدن PlayStation 5 و Xbox Series X می شود ، توافق کنند.

این دو کشور در اوایل ماه جاری توافق نامه فاز یک را امضا کردند و این بدان معناست که پیشنهاد ترامپ برای مالیات ۲۵ درصدی در مورد لوازم الکترونیکی ساخته شده در چین و ارسال به ایالات متحده ، پیش نخواهد رفت. تعرفه های پیشنهادی ممکن است کنسول های جدید Playstation 5 و Xbox Series X را گران تر جلوه دهد.

انجمن نرم افزار سرگرمی ، که نماینده منافع صنعت بازی های ویدئویی ایالات متحده با قانون گذاران است ، اظهار داشت که با امضای توافق نامه دلگرم می شود.

سخنگوی این سازمان به Polygon گفت: “ما تشویق می شویم که دولت اجرای تعرفه های کنسول های بازی های ویدئویی و کنترل کننده ها را به حالت تعلیق درآورد.” “این تعرفه می تواند پیامدهای قابل توجهی برای صنعت ما داشته باشد ، که دارای مازاد تجاری برای اقتصاد آمریکا است. تعرفه ها باعث از بین رفتن نوآوری ، کاهش فرصت های شغلی برای کارگران آمریکایی و افزایش قیمت برای مصرف کنندگان خواهد شد.”

در اقدامی نادر ، سونی ، مایکروسافت و نینتندو بیانیه مشترکی را در مخالفت با تعرفه های ترامپ منتشر کردند. شرکت ها در نامه خود گفتند که افزایش ۲۵ درصدی قیمت کنسول ها برای مطابقت با هزینه تعرفه “احتمالاً یک کنسول جدید بازی ویدیویی را برای بسیاری از خانواده های آمریکایی که انتظار داریم در این کنسول در بازار باشند ، از دسترس خارج کرده است.”

از طرف خود ، گفته می شد که نینتندو با انتقال تولید از چین برای کنسول جدید Switch Lite ، خود را برای تعرفه ها آماده می کند. گفته می شود Nintendo نیز امسال یک مدل Switch Pro را برای انتشار در اختیار دارد ، اما این تنها شایعه ای در حال حاضر است.

سونی به هواداران گفت انتظار دارد که در نتیجه تعرفه ها احتمالاً قیمت Playstation 5 افزایش یابد ، در حالی که مایکروسافت گفت قیمت Xbox Series X به آنچه اتفاق می افتد بستگی دارد.

در حالی که کنسول های بازی های ویدئویی و کنترل کننده ها تحت فشار مالیات بالاتری قرار نخواهند گرفت ، تعرفه مواد ساخته شده در چین برای بازی های تبلت همچنان پیش می رود. مدیر اجرایی انجمن سازندگان بازی به Polygon گفت که بسیاری از مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت بازی های تبلت با تعرفه های بالاتر روبرو هستند. این سازمان امیدوار است که این تعرفه ها را به عقب برگرداند.

Playstation 5 و Xbox Series X قرار است این تعطیلات را راه اندازی کنند ، اگرچه قیمت گذاری هنوز تأیید نشده است.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی Death Stranding – بندرگاه و تحویل

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

تاریخ انتشاز Fortnite Chapter 2 Season 2 منتشر شد!(پایان طولانی ترین فصل )

اخبار

بازی

۱۳۹۸/۱۱/۰۷-2 دقیقه

تاریخ انتشاز Fortnite Chapter 2 Season 2 منتشر شد!(پایان طولانی ترین فصل )

انتظار می رفت Fortnite Chapter 2 Season 1 زودتر به پایان برسد ، اما Epic تصمیم گرفت فصل ۱ را تا بهمن ماه تمدید کند. ما می دانیم که فصل جدید چه زمانی آغاز می شود ، زیرا Epic تاریخ انتشار فصل Fortnite Chapter 2 Season 2 را تأیید کرده است ، فصل جدید پنج شنبه ۲۰ فوریه خواهد بود. این تاریخ به طور بالقوه ممکن است در معرض تغییر باشد، زیرا ما هنوز نمی دانیم که از نظر یک رویداد پایان فصل مانند دنباله دارها یا موشک های گذشته انتظار چه چیزی را داشته باشیم.

اپیک این اخبار را در مطلبی در وب سایت Fortnite به اشتراک گذاشت و یک تیزر بسیار مبهم و منعکس کننده ارائه داد. این اظهار می کند ، “season 2 با چند بار تریلر نمایش داده می شود. ما هنوز نمی توانیم همه اسرار فصل بعدی را برای شما خلاصه کنیم …”

این استودیو همچنین اعلام کرده است که در این بین چالشهای اضافه کاری جدید را نیز معرفی خواهد کرد ، همچنین یک رویداد دو هفته ای برای نگه داشتن بازیکنان در روزهای کاهش یافته season 1 ارائه میدهد . هنوز هیچ جزئیاتی به اشتراک گذاشته نشده است ، اما این موارد به زودی منتشر خواهند شد.

فراتر از زمان انتظار season 2 و محتوای جدید Season 1 توسط ، Epic همچنین اعلام کرد که به روزرسانی ۱۱.۵۰ قرار است در اوایل فوریه منتشر شود. یکی از مؤلفه های اصلی این پچ حرکت به موتور فیزیک Chaos موتور غیرواقعی را شامل می شود ، اگرچه به نظر می رسد این روش در ابتدا به صورت محدود آزمایش می شود.

Epic توضیح داد: “در هنگام پرتاب ، هدف این است که اطمینان حاصل شود که Fortnite هنوز مانند Fortnite سابق احساس می شود.” “در طول مسیر خطاهایی وجود خواهد داشت ، بنابراین ما با گروه کوچکی از بازیکنان تست را شروع می کنیم. ما همچنین بازخورد را از نزدیک کنترل خواهیم کرد و به مرور زمان پیشرفت خواهیم کرد.”

مطلب پیشنهادی: زمان انتشار بازی Final Fantasy VII Remake به تعویق افتاد!

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی