پلی استیشن 4 اکنون دومین کنسول پرفروش در جهان است

time

2 دقیقه-۰۸ آبان ۱۳۹۸

main-image

سونی نتایج مالی خود را برای Q2 2019 که سه ماه به پایان رسیده در تاریخ 30 سپتامبر اعلام کرده است و نشان داده است که پلی استیشن 4 در این بازه زمانی 2.8 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است. این رقم در حالی که رکورد کنسول 3.2 میلیون دستگاه بوده است ، کمی از Q1 2019 پایین آمده است. با این حال ، این رقم کافی است تا PS4 به دومین کنسول پرفروش در تمام دوران تبدیل شود.

همانطور که درجولای سال 2019 تأیید شد ، پلی استیشن 4 به 100 میلیون دستگاه فروخته شد شده رسید و همراه با اعداد Q2 2019 ، تعداد کل 102.8 میلیون دستگاه را به ارمغان می آورد و پلی استیشن 4 را از لحاظ فروش به دومین کنسول پرفروش تبدیل میکند . با این حال ، پلی استیشن 2 با بیش از 150 میلیون دستگاه پرفروش ترین کنسول تمام دوران باقی مانده است.

در کل ، این یک چرخه قوی برای پلی استیشن 4 بوده است که اکنون در هفتمین سال حضور خود در بازار بدست آورده است. سونی جزئیات جانشین خود یعنی پلی استیشن 5 را آغاز کرده است ، بنابراین ساعت خداحافظی با پلی استیشن 4 را تیک می زند. با وجود این ، بازی های بزرگی در آینده وجود دارد ، از جمله بازی شرکت Naughty Dog’s یعنی The Last of Us 2.

The Last of Us 2 اخیراً تا بهار سال 2020 به تعویق افتاده است ، با اعلام مدیر وقت نیل دراکمن ، اضافه کردن زمان اضافی به توسعه دهنده این امکان را می دهد تا بازی را صیقل دهد. وی گفت: “در طی چند هفته گذشته ، در حالی که بخش های بازی را می بندیم ، فهمیدیم که ما به اندازه کافی وقت کافی نداریم تا کل بازی را به یک سطح بازی لهستانی برسانیم که به آن کیفیت Naughty Dog بگوییم”. وی ادامه داد: “در این مرحله با دو گزینه روبرو بودیم: بخش های سازش بازی یا زمان بیشتری را بدست آوریم. با دومی هم پیش رفتیم و این تاریخ انتشار جدید به ما امکان می دهد همه چیز را به سطح رضایت خود تمام کنیم و در عین حال باعث کاهش استرس بر تیم نیز می شود.

دراکمن نیز اشاره کرد : “در حالی که ما راحت شدیم که دیگر لازم نیست دید خود را به خطر بیاندازیم ، ناامید می شویم که نتوانستیم از این وضعیت دقیق جلوگیری کنیم. ای کاش می توانستیم مقدار مورد نیاز را پیش بینی کنیم ، اما اندازه دامنه این بازی از ما بهتر شده است. ما از ناامید کردن هواداران خود و از این بابت پشیمان هستیم.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی