Rocket League لوازم شخصی سازی رایگان جدیدی را دارا شد

time

1 دقیقه-۱۳۹۸/۰۸/۲۰

main-image

Rocket League موارد جدیدی را برای لوازم شخصی سازی رایگان دریافت کرده است و آنها به یکی دیگر از عزیزان بزرگ سبک ایندی ادای احترام می کنند.

آخرین بازی Rocket League ، براساس بلوک هایی که در Beat Saber از آن جدا می شوید ، جدیدترین و جذابیت جدیدی در بازی فوتبال اتومبیل شرکت Psyonix به ارمغان آورده است. می توانید یکی از کاپوت های اتومبیل خود را بپوشید ، یا آن را با یک بوستر که به نظر می رسد خطوط بیت Beat Saber است ، با بلوک هایی که به سمت پایین حرکت می کنند ، متناسب کنید. برای نمای بهتر ، از gif در توییت زیر دیدن کنید.

https://twitter.com/BeatSaber/status/1192898360187015168

فقط هفته گذشته موسیقی Rocket League به Beat Saber رسید و به بازیکنان بازی VR Rhythm توانست به شش قطعه موسیقی از این بازی دسترسی پیدا کند. این DLC آرایشی رایگان می تواند راهی برای تبلیغ این بسته باشد که مبلغی معادل چند دلار را برای شما رقم خواهد زد.

Rocket League همکاری زیادی دارد . یک رویداد Stranger Things در مورد هالووین. به زودی تغییرات بزرگی روی این بازی رخ می دهد ، زیرا به زودی جعبه های جعل شده را به نفع “Blueprints” غارت می کنید که دقیقاً آنچه را دریافت می کنید نشان می دهد. در همین حال ، Beat Saber در Oculus و PS VR نیز موجود است.

مطلب پیشنهادی: بازی دیابلو ۴ فاقد بخش آفلاین خواهد بود و کاملا به صورت آنلاین اجرا میشود

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی