عضویت/ورود

Rocket League لوازم شخصی سازی رایگان جدیدی را دارا شد

اخبار

بازی

۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - 1 دقیقه

Rocket League موارد جدیدی را برای لوازم شخصی سازی رایگان دریافت کرده است و آنها به یکی دیگر از عزیزان بزرگ سبک ایندی ادای احترام می کنند.

آخرین بازی Rocket League ، براساس بلوک هایی که در Beat Saber از آن جدا می شوید ، جدیدترین و جذابیت جدیدی در بازی فوتبال اتومبیل شرکت Psyonix به ارمغان آورده است. می توانید یکی از کاپوت های اتومبیل خود را بپوشید ، یا آن را با یک بوستر که به نظر می رسد خطوط بیت Beat Saber است ، با بلوک هایی که به سمت پایین حرکت می کنند ، متناسب کنید. برای نمای بهتر ، از gif در توییت زیر دیدن کنید.

https://twitter.com/BeatSaber/status/1192898360187015168

فقط هفته گذشته موسیقی Rocket League به Beat Saber رسید و به بازیکنان بازی VR Rhythm توانست به شش قطعه موسیقی از این بازی دسترسی پیدا کند. این DLC آرایشی رایگان می تواند راهی برای تبلیغ این بسته باشد که مبلغی معادل چند دلار را برای شما رقم خواهد زد.

Rocket League همکاری زیادی دارد . یک رویداد Stranger Things در مورد هالووین. به زودی تغییرات بزرگی روی این بازی رخ می دهد ، زیرا به زودی جعبه های جعل شده را به نفع “Blueprints” غارت می کنید که دقیقاً آنچه را دریافت می کنید نشان می دهد. در همین حال ، Beat Saber در Oculus و PS VR نیز موجود است.

مطلب پیشنهادی: بازی دیابلو ۴ فاقد بخش آفلاین خواهد بود و کاملا به صورت آنلاین اجرا میشود

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

PlayStation 5 و Xbox Series X خواستار جلوگیری از گرانتر شدن کنسول ها شدند

اطلاعات

بازی

۱۳۹۸/۱۱/۰۸-2 دقیقه

PlayStation 5 و Xbox Series X o خواستار جلوگیری از گرانتر شدن کنسول ها شدند

ایالات متحده و چین توافق کرده اند که در مورد توافق نامه جدید تجاری که به ظاهر مانع از گران شدن PlayStation 5 و Xbox Series X می شود ، توافق کنند.

این دو کشور در اوایل ماه جاری توافق نامه فاز یک را امضا کردند و این بدان معناست که پیشنهاد ترامپ برای مالیات ۲۵ درصدی در مورد لوازم الکترونیکی ساخته شده در چین و ارسال به ایالات متحده ، پیش نخواهد رفت. تعرفه های پیشنهادی ممکن است کنسول های جدید Playstation 5 و Xbox Series X را گران تر جلوه دهد.

انجمن نرم افزار سرگرمی ، که نماینده منافع صنعت بازی های ویدئویی ایالات متحده با قانون گذاران است ، اظهار داشت که با امضای توافق نامه دلگرم می شود.

سخنگوی این سازمان به Polygon گفت: “ما تشویق می شویم که دولت اجرای تعرفه های کنسول های بازی های ویدئویی و کنترل کننده ها را به حالت تعلیق درآورد.” “این تعرفه می تواند پیامدهای قابل توجهی برای صنعت ما داشته باشد ، که دارای مازاد تجاری برای اقتصاد آمریکا است. تعرفه ها باعث از بین رفتن نوآوری ، کاهش فرصت های شغلی برای کارگران آمریکایی و افزایش قیمت برای مصرف کنندگان خواهد شد.”

در اقدامی نادر ، سونی ، مایکروسافت و نینتندو بیانیه مشترکی را در مخالفت با تعرفه های ترامپ منتشر کردند. شرکت ها در نامه خود گفتند که افزایش ۲۵ درصدی قیمت کنسول ها برای مطابقت با هزینه تعرفه “احتمالاً یک کنسول جدید بازی ویدیویی را برای بسیاری از خانواده های آمریکایی که انتظار داریم در این کنسول در بازار باشند ، از دسترس خارج کرده است.”

از طرف خود ، گفته می شد که نینتندو با انتقال تولید از چین برای کنسول جدید Switch Lite ، خود را برای تعرفه ها آماده می کند. گفته می شود Nintendo نیز امسال یک مدل Switch Pro را برای انتشار در اختیار دارد ، اما این تنها شایعه ای در حال حاضر است.

سونی به هواداران گفت انتظار دارد که در نتیجه تعرفه ها احتمالاً قیمت Playstation 5 افزایش یابد ، در حالی که مایکروسافت گفت قیمت Xbox Series X به آنچه اتفاق می افتد بستگی دارد.

در حالی که کنسول های بازی های ویدئویی و کنترل کننده ها تحت فشار مالیات بالاتری قرار نخواهند گرفت ، تعرفه مواد ساخته شده در چین برای بازی های تبلت همچنان پیش می رود. مدیر اجرایی انجمن سازندگان بازی به Polygon گفت که بسیاری از مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت بازی های تبلت با تعرفه های بالاتر روبرو هستند. این سازمان امیدوار است که این تعرفه ها را به عقب برگرداند.

Playstation 5 و Xbox Series X قرار است این تعطیلات را راه اندازی کنند ، اگرچه قیمت گذاری هنوز تأیید نشده است.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی Death Stranding – بندرگاه و تحویل

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

تاریخ انتشاز Fortnite Chapter 2 Season 2 منتشر شد!(پایان طولانی ترین فصل )

اخبار

بازی

۱۳۹۸/۱۱/۰۷-2 دقیقه

تاریخ انتشاز Fortnite Chapter 2 Season 2 منتشر شد!(پایان طولانی ترین فصل )

انتظار می رفت Fortnite Chapter 2 Season 1 زودتر به پایان برسد ، اما Epic تصمیم گرفت فصل ۱ را تا بهمن ماه تمدید کند. ما می دانیم که فصل جدید چه زمانی آغاز می شود ، زیرا Epic تاریخ انتشار فصل Fortnite Chapter 2 Season 2 را تأیید کرده است ، فصل جدید پنج شنبه ۲۰ فوریه خواهد بود. این تاریخ به طور بالقوه ممکن است در معرض تغییر باشد، زیرا ما هنوز نمی دانیم که از نظر یک رویداد پایان فصل مانند دنباله دارها یا موشک های گذشته انتظار چه چیزی را داشته باشیم.

اپیک این اخبار را در مطلبی در وب سایت Fortnite به اشتراک گذاشت و یک تیزر بسیار مبهم و منعکس کننده ارائه داد. این اظهار می کند ، “season 2 با چند بار تریلر نمایش داده می شود. ما هنوز نمی توانیم همه اسرار فصل بعدی را برای شما خلاصه کنیم …”

این استودیو همچنین اعلام کرده است که در این بین چالشهای اضافه کاری جدید را نیز معرفی خواهد کرد ، همچنین یک رویداد دو هفته ای برای نگه داشتن بازیکنان در روزهای کاهش یافته season 1 ارائه میدهد . هنوز هیچ جزئیاتی به اشتراک گذاشته نشده است ، اما این موارد به زودی منتشر خواهند شد.

فراتر از زمان انتظار season 2 و محتوای جدید Season 1 توسط ، Epic همچنین اعلام کرد که به روزرسانی ۱۱.۵۰ قرار است در اوایل فوریه منتشر شود. یکی از مؤلفه های اصلی این پچ حرکت به موتور فیزیک Chaos موتور غیرواقعی را شامل می شود ، اگرچه به نظر می رسد این روش در ابتدا به صورت محدود آزمایش می شود.

Epic توضیح داد: “در هنگام پرتاب ، هدف این است که اطمینان حاصل شود که Fortnite هنوز مانند Fortnite سابق احساس می شود.” “در طول مسیر خطاهایی وجود خواهد داشت ، بنابراین ما با گروه کوچکی از بازیکنان تست را شروع می کنیم. ما همچنین بازخورد را از نزدیک کنترل خواهیم کرد و به مرور زمان پیشرفت خواهیم کرد.”

مطلب پیشنهادی: زمان انتشار بازی Final Fantasy VII Remake به تعویق افتاد!

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی