لیست شرکت هایی که اندروید 10 را در سال جاری انتشار می دهند توسط گوگل اعلام می شود

time

2 دقیقه-۰۲ آبان ۱۳۹۸

main-image

امسال شاهد انتشار اندروید به نسخه 10 بودیم ولی فقط افراد محدودی که گوشی Pixel گوگل داشتند توانستند ان را تجربه کنند.ولی گوگل اعلام کرد که تعدادی از شرکت ها قرار است در سال جدید برای محصولات خود اندروید 10 را منتشر کنند.

تا قبل از اندروید 8 ساختار و نسخه گوشی های اندرویدی از هم گسسته بود ولی گوگل با ارائه Project Treble در اندروید 8 توانست این گسستگی را از بین ببرد و به کمک ان شرکت ها توانستند که نسخه های اندروید محصولات خود را کنترل و بروز رسانی کنند.

در پست جدید وبلاگ ، گوگل پیشرفت در نرخ پذیرش اندرویدی را شرح داده است که نشان می دهد Android 9 Pie بالاترین میزان کاربر را در سال اول خود دارد و اکنون سهم 22.6٪ از کل اکوسیستم اندرویدی را در اختیار دارد. این امر به دلیل تلاش های Google با Project Treble و همکاری تنگاتنگ با تولید کنندگان اصلی بسیار زیاد بود. گوگل ادعا می کند میانگین زمان به روزرسانی بین Oreo و Pie به سه ماه کاهش یافته است و انتظار دارد که بروزرسانی های اندروید 10 حتی سریعتر اتفاق بیفتد.

لیست شرکت هایی که اندروید 10 را در سال جاری منتشر می کنند توسط گوگل اعلام می شود

Google می گوید مانند شرکتهایی مانند Essential ، Xiaomi و OnePlus که انتشار اندرویدی 10 را در دستگاه های خود دارند ، انتظار دارد که تولید کنندگان بیشتری این کار را برای دستگاه های خود انجام دهند و ساخت پایدار اندروید 10 را قبل از پایان سال ارائه دهند.

این یک پیشرفت بزرگ در مسئله تقسیم نسخه های اندروید است و امیدوارم در تکرار بروزرسانی های بعدی سیستم عامل ادامه یابد و به یک ثبات مناسب برسد. داشتن تولیدکنندگان محبوب مانند سامسونگ که در گذشته سرعت خوبی در ارائه به روز رسانی نداشتند، به طور خاص ، مطمئناً مورد استقبال افراد است.

مطلب پیشنهادی:OnePlus 7T Pro بهتر است یا OnePlus 7T (با مشخصات کامل)

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی