Playstation 5 تبدیل به موفقیتی دیگر برای سونی خواهد شد!

time

2 دقیقه-۱۶ آبان ۱۳۹۸

main-image

پلی استیشن 4 برای سونی موفقیت بزرگی داشته است ، به تازگی تبدیل به دومین کنسول پرفروش تا کنون تنها پشت پلی استیشن 2 بوده است. سونی به دنبال این است که نسل بعدی خود را به موفقیت تبدیل کند. مدیر جدید پلی استیشن ، جیم رایان می گوید هدف اصلی این شرکت حرکت سریعتر جامعه از نسل فعلی به Playstation 5 است.

با اشاره به موفقیت پلی استیشن 4 ، رایان به GI.biz در مورد استفاده از نام تجاری قوی به نسل بعدی گفت.

رایان گفت : کاربران آنلاین پلی استیشن 4 خیلی زیاد هستند و این باعث افتخار ماست. مهمترین کار ما در سال 2020 این است که کاربران را از پلی استیشن4 به Playstation 5 منتقل کنیم و آنها مطمئنا از این انتقال خرسند خواهند بود.

هنوز مشخص نیست که سونی چگونه قصد دارد بازیکنان را به سمت کنسول جدید سوق دهد یا اینکه آیا این امر بر برنامه های اعلام شده خود برای انتشار بازی های کراس پلتفرم تأثیر خواهد گذاشت. رایان در ادامه تصریح کرد که توسعه دهندگان و ناشران بازخورد خوبی در مورد ابزارهای توسعه داده اند.

رایان ادامه داد: نسل جدید کنسول پلی استیشن به ناشران و توسعه دهندگان آزادی بسیار بیشتری برای پیاده سازی ایده هایشان را میدهد، که باعث بالا رفتن کیفیت بازی ها خواهد شد.

این درحالی است که سونی مدیریت خود را مجدداً آماده می کند تا برای نسل بعدی آماده شود ، که شامل یک استراتژی جهانی تر است. برای اطلاعات بیشتر در مورد کنسول بعدی سونی ، همه چیزهایی را که در مورد پلی استیشن 5 می دانیم بررسی کنید.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی