عضویت/ورود

Playstation 5 تبدیل به موفقیتی دیگر برای سونی خواهد شد!

اطلاعات

بازی

۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - 2 دقیقه

پلی استیشن ۴ برای سونی موفقیت بزرگی داشته است ، به تازگی تبدیل به دومین کنسول پرفروش تا کنون تنها پشت پلی استیشن ۲ بوده است. سونی به دنبال این است که نسل بعدی خود را به موفقیت تبدیل کند. مدیر جدید پلی استیشن ، جیم رایان می گوید هدف اصلی این شرکت حرکت سریعتر جامعه از نسل فعلی به Playstation 5 است.

با اشاره به موفقیت پلی استیشن ۴ ، رایان به GI.biz در مورد استفاده از نام تجاری قوی به نسل بعدی گفت.

رایان گفت : کاربران آنلاین پلی استیشن ۴ خیلی زیاد هستند و این باعث افتخار ماست. مهمترین کار ما در سال ۲۰۲۰ این است که کاربران را از پلی استیشن۴ به Playstation 5 منتقل کنیم و آنها مطمئنا از این انتقال خرسند خواهند بود.

هنوز مشخص نیست که سونی چگونه قصد دارد بازیکنان را به سمت کنسول جدید سوق دهد یا اینکه آیا این امر بر برنامه های اعلام شده خود برای انتشار بازی های کراس پلتفرم تأثیر خواهد گذاشت. رایان در ادامه تصریح کرد که توسعه دهندگان و ناشران بازخورد خوبی در مورد ابزارهای توسعه داده اند.

رایان ادامه داد: نسل جدید کنسول پلی استیشن به ناشران و توسعه دهندگان آزادی بسیار بیشتری برای پیاده سازی ایده هایشان را میدهد، که باعث بالا رفتن کیفیت بازی ها خواهد شد.

این درحالی است که سونی مدیریت خود را مجدداً آماده می کند تا برای نسل بعدی آماده شود ، که شامل یک استراتژی جهانی تر است. برای اطلاعات بیشتر در مورد کنسول بعدی سونی ، همه چیزهایی را که در مورد پلی استیشن ۵ می دانیم بررسی کنید.

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

PlayStation 5 و Xbox Series X خواستار جلوگیری از گرانتر شدن کنسول ها شدند

اطلاعات

بازی

۱۳۹۸/۱۱/۰۸-2 دقیقه

PlayStation 5 و Xbox Series X o خواستار جلوگیری از گرانتر شدن کنسول ها شدند

ایالات متحده و چین توافق کرده اند که در مورد توافق نامه جدید تجاری که به ظاهر مانع از گران شدن PlayStation 5 و Xbox Series X می شود ، توافق کنند.

این دو کشور در اوایل ماه جاری توافق نامه فاز یک را امضا کردند و این بدان معناست که پیشنهاد ترامپ برای مالیات ۲۵ درصدی در مورد لوازم الکترونیکی ساخته شده در چین و ارسال به ایالات متحده ، پیش نخواهد رفت. تعرفه های پیشنهادی ممکن است کنسول های جدید Playstation 5 و Xbox Series X را گران تر جلوه دهد.

انجمن نرم افزار سرگرمی ، که نماینده منافع صنعت بازی های ویدئویی ایالات متحده با قانون گذاران است ، اظهار داشت که با امضای توافق نامه دلگرم می شود.

سخنگوی این سازمان به Polygon گفت: “ما تشویق می شویم که دولت اجرای تعرفه های کنسول های بازی های ویدئویی و کنترل کننده ها را به حالت تعلیق درآورد.” “این تعرفه می تواند پیامدهای قابل توجهی برای صنعت ما داشته باشد ، که دارای مازاد تجاری برای اقتصاد آمریکا است. تعرفه ها باعث از بین رفتن نوآوری ، کاهش فرصت های شغلی برای کارگران آمریکایی و افزایش قیمت برای مصرف کنندگان خواهد شد.”

در اقدامی نادر ، سونی ، مایکروسافت و نینتندو بیانیه مشترکی را در مخالفت با تعرفه های ترامپ منتشر کردند. شرکت ها در نامه خود گفتند که افزایش ۲۵ درصدی قیمت کنسول ها برای مطابقت با هزینه تعرفه “احتمالاً یک کنسول جدید بازی ویدیویی را برای بسیاری از خانواده های آمریکایی که انتظار داریم در این کنسول در بازار باشند ، از دسترس خارج کرده است.”

از طرف خود ، گفته می شد که نینتندو با انتقال تولید از چین برای کنسول جدید Switch Lite ، خود را برای تعرفه ها آماده می کند. گفته می شود Nintendo نیز امسال یک مدل Switch Pro را برای انتشار در اختیار دارد ، اما این تنها شایعه ای در حال حاضر است.

سونی به هواداران گفت انتظار دارد که در نتیجه تعرفه ها احتمالاً قیمت Playstation 5 افزایش یابد ، در حالی که مایکروسافت گفت قیمت Xbox Series X به آنچه اتفاق می افتد بستگی دارد.

در حالی که کنسول های بازی های ویدئویی و کنترل کننده ها تحت فشار مالیات بالاتری قرار نخواهند گرفت ، تعرفه مواد ساخته شده در چین برای بازی های تبلت همچنان پیش می رود. مدیر اجرایی انجمن سازندگان بازی به Polygon گفت که بسیاری از مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت بازی های تبلت با تعرفه های بالاتر روبرو هستند. این سازمان امیدوار است که این تعرفه ها را به عقب برگرداند.

Playstation 5 و Xbox Series X قرار است این تعطیلات را راه اندازی کنند ، اگرچه قیمت گذاری هنوز تأیید نشده است.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی Death Stranding – بندرگاه و تحویل

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

تاریخ انتشاز Fortnite Chapter 2 Season 2 منتشر شد!(پایان طولانی ترین فصل )

اخبار

بازی

۱۳۹۸/۱۱/۰۷-2 دقیقه

تاریخ انتشاز Fortnite Chapter 2 Season 2 منتشر شد!(پایان طولانی ترین فصل )

انتظار می رفت Fortnite Chapter 2 Season 1 زودتر به پایان برسد ، اما Epic تصمیم گرفت فصل ۱ را تا بهمن ماه تمدید کند. ما می دانیم که فصل جدید چه زمانی آغاز می شود ، زیرا Epic تاریخ انتشار فصل Fortnite Chapter 2 Season 2 را تأیید کرده است ، فصل جدید پنج شنبه ۲۰ فوریه خواهد بود. این تاریخ به طور بالقوه ممکن است در معرض تغییر باشد، زیرا ما هنوز نمی دانیم که از نظر یک رویداد پایان فصل مانند دنباله دارها یا موشک های گذشته انتظار چه چیزی را داشته باشیم.

اپیک این اخبار را در مطلبی در وب سایت Fortnite به اشتراک گذاشت و یک تیزر بسیار مبهم و منعکس کننده ارائه داد. این اظهار می کند ، “season 2 با چند بار تریلر نمایش داده می شود. ما هنوز نمی توانیم همه اسرار فصل بعدی را برای شما خلاصه کنیم …”

این استودیو همچنین اعلام کرده است که در این بین چالشهای اضافه کاری جدید را نیز معرفی خواهد کرد ، همچنین یک رویداد دو هفته ای برای نگه داشتن بازیکنان در روزهای کاهش یافته season 1 ارائه میدهد . هنوز هیچ جزئیاتی به اشتراک گذاشته نشده است ، اما این موارد به زودی منتشر خواهند شد.

فراتر از زمان انتظار season 2 و محتوای جدید Season 1 توسط ، Epic همچنین اعلام کرد که به روزرسانی ۱۱.۵۰ قرار است در اوایل فوریه منتشر شود. یکی از مؤلفه های اصلی این پچ حرکت به موتور فیزیک Chaos موتور غیرواقعی را شامل می شود ، اگرچه به نظر می رسد این روش در ابتدا به صورت محدود آزمایش می شود.

Epic توضیح داد: “در هنگام پرتاب ، هدف این است که اطمینان حاصل شود که Fortnite هنوز مانند Fortnite سابق احساس می شود.” “در طول مسیر خطاهایی وجود خواهد داشت ، بنابراین ما با گروه کوچکی از بازیکنان تست را شروع می کنیم. ما همچنین بازخورد را از نزدیک کنترل خواهیم کرد و به مرور زمان پیشرفت خواهیم کرد.”

مطلب پیشنهادی: زمان انتشار بازی Final Fantasy VII Remake به تعویق افتاد!

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی