Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 Teaser تاریخ انتشار 2022 را اعلام کرد

time

3 دقیقه-۱۲ آبان ۱۳۹۸

main-image

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 به طور رسمی در 8 آوریل 2022 به سینماها می رود. سونی دیروز شروع به اذیت کردن برخی شوخی ها کرد و باعث شد هواداران حدس بزنند که چه چیزی در این افق است. اکنون می دانیم که مایلز مورالس و بقیه تیم در حال آماده سازی برای یک ماجراجویی جدید هستند که بدون شک اوضاع را به یک سطح کاملاً جدید می برد. با این گفته ، باید فشار زیادی وارد شود تا به چیزی برسد که بتواند تا قسط اول زندگی کند ، زیرا خیلی دوست داشتنی است.

فیلم اصلی برنده جایزه اسکار بهترین فیلم انیمیشن در جوایز اسکار ۲۰۱۹ شد و تقریباً بلافاصله پس از ضربه به سینماها ، یک دنباله سبز روشن شد. Spider-Man: Into the Spider-Verse توسط Bob Perischetti ، Peter Ramsey و Rodney Rothman کارگردانی شد. این فیلم توانست پویایی اتصال به هم پیوسته را از کیهان های کمیک بوک به شکلی که تا به حال کسی ندیده است ، ضبط کند ، در حالی که همچنین ظاهری را ایجاد می کند که باعث شده صفحات کتاب طنز در صفحه بزرگ زنده شود.

در حال حاضر هیچ جزئیاتی در مورد Spider-Man در دسترس نیست: Spider-Verse 2 فراتر از تاریخ انتشار ، اما برای همه انواع پتانسیل تنظیم شده است. Spider-Man 2099 ، با نام مستعار میگوئل اوهارا (اسکار اسحاق) بدون شک تأثیر خود را در دنباله خواهد گذاشت و هواداران مارول واقعاً از دیدن ترکیب وی هیجان زده بودند. Spider-Gwen از Hailee Steinfeld نیز بیش از پیش نقش مهمی را ایفا خواهد کرد ، اما همه کاری که اکنون می توانیم انجام دهیم این است که حدس و گمان می رود و امیدواریم که سونی زمان خود را برای توسعه دنباله زمان ببرد تا بتواند تا اقساط اول زندگی کند.

نکته خوب در مورد Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 این است که واقعاً می تواند به هر جایی برود و تقریباً در مورد هر کاری انجام دهد. تصمیم گیری درمورد اینکه چه کاری باید انجام شود ، برخلاف نداشتن ایده ها ، سخت تر خواهد بود. تهیه‌کننده امی پاسکال فاش کرده است که دنباله این سریال بر روی نخ داستانی که از قسط اول بریده شده بود ، انتخاب خواهد شد که شامل یک عاشقانه بین مایلز و نسخه ابرقهرمانان جایگزین واقعیت جایگزین گون استیسی است. انتظار می رود که این طرح روی جفت متمرکز شود ، اما هنوز این مورد به طور رسمی توسط کسی در سونی تأیید نشده است.

در مورد تام هالند که در Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ظاهر می شود ، این یک امکان واقعی است. پیتر پارکر با اجرای زنده روی صفحه نمایش بزرگ ، پس از وقایع Spider-Man: Far From Home بسیار دچار مشکل می شود و او به همه کمکهایی که می تواند نیاز داشته باشد ، نیاز دارد. شاید Spider-Verse بتواند به نوعی کمک کند. قرار بود هلند در مرحله اول کادو باشد ، بنابراین به نظر می رسد اجتناب ناپذیر باشد که او در ادامه بازی نقش داشته باشد. در حال حاضر ، ما فقط باید صبر کنیم و بهترین ها را ببینیم و امیدوار باشیم. در حالی که انتظار داریم ، اکنون بیش از 2 سال فرصت داریم قبل از اینکه فیلم به تماشاخانه ها برود. اعلام تاریخ انتشار از حساب رسمی توییتر Spider-Verse برای ما ارسال می شود.

مطلب پیشنهادی:
Sonic the Hedgehog طراحی مجدد نژادها در سینماها روی استندآپ جدید و بهبود یافته

Author: MAMAD.RE

🙂

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی