به زودی در Spotify به کمک پاپ آپ از آلبوم های جدید با خبر می شوید

time

2 دقیقه-۰۳ آبان ۱۳۹۸

main-image

چندی پیش اسپاتیفای نسخه آزمایشی این محصول را تست کرد و این یک کار اشتباه است که این ویژگی را وارد نسخه اصلی کنند و اینطور که پیداست فقط اعضای نسخه پریمیوم می توانند آن را غیر فعال کنند.

Spotify یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین نرم افزار های اشتراک موسیقی است ولی همه افراد طرفدار پاپ آپ نیستند و این می تواند برای افرادی که حساب عادی دارند اذیت کننده باشد.

هنرمندان می توانند به کمک پاپ آپ اسپانسر کار خود شوند و آلبوم های خود را در Spotify تبلیغ کنند،فعلا این ویژگی در دسترس عموم قرار نگرفته است و فعلا در ایالات متحده در حال آزمایش است.

به زودی در Spotify به کمک پاپ آپ از آلبوم های جدید با خبر می شوید

سیستم پاپ آپ کلا جالب نیست ولی از یک طرف هم برای هنرمندان می تواند خوب باشد و هنرمندان تازه کار می توانند با تبلیغ کار خود معروف تر شوند و طرفدارانی برای خود پیدا کنند.

البته شما می توانید فقط اعلان افراد هایی را که دنبال می کنید را دریافت کنید، اسپاتیفای همچنین خاطر نشان کرد که افرادی که از حساب پریمیوم استفاده می کنند می توانند این اعلان ها را غیر فعال کنند.

به گفته این شرکت در این آزمایش حتی افرادی هم که از حساب پریمیوم استفاده می کنند نیز پاپ آپ ها را غیر فعال نکرده اند و از آن استفاده می کنند،یعنی چیز ناراحت کننده ایی در این پاپ اپ ها نخواهید دید.

تبلیغات تمام صفحه جذاب به نظر نمی رسد اما اگر واقعاً مطابق با سلیقه موسیقی شما باشند و به شما در کشف آلبوم های جدید از هنرمندان مورد علاقه خود کمک می کنند ، ممکن است خیلی بد نباشند.

زمان دقیق انتشار این آپدیت هنوز مشخص نشده است و معلوم نیست چه زمانی قرار است این آپدیت منتشر شود.ولی باید منتظر بود و دید که آیا Spotify به کمک پاپ آپ پیشرفتی خواهد داشت یا خیر.

مطلب پیشنهادی:Google VP می گوید Stadia می تواند در دو سال آینده بهتر از رایانه شخصی شما باشد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی