پرفروش ترین بازی ها در ماه اکتبر ۲۰۱۹

time

1 دقیقه-۱۳۹۸/۰۸/۲۴

main-image

گروه NPD گزارش بازی های ماهانه خود را برای اکتبر منتشر کرده است و که پرفروش ترین بازی ها در ماه اکتبر ۲۰۱۹ را در ایالات متحده در سراسر آن چه که به طور سنتی یکی از پربارترین ماه های سال تقویم است ، به فروش رسانده اند.

سخت افزار ، نرم افزار و لوازم جانبی با هم برای تولید ۱.۰۳ میلیارد دلار هزینه ، در پشت ۱.۵۷ میلیارد دلار در اکتبر ۲۰۱۸ قرار دارد.در این جدول بازی محبوب کال اف دیوتی مدرن وار فر که انتظارش میرفت در صدر بازی ها دیده میشود و بازی The outer world نیز در رتبه دوم قرار دارد.

فروش کنسول ها نیز افت شدیدی نسبت به سال گذشته داشته است که چیزی حدود ۴۱ درصد است. این افت به خاطر پایان عمر کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان است که قرار است ما در سال ۲۰۲۰ شاهد رونمایی از کنسول های نسل جدید باشیم. در طی این ماه ۱۴۸ میلیون دلار سخت افزار خریداری شده است . شایان به ذکر است که نیتندو سوئیچ نسبت به گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است.نیتندو پرفروش ترین دستگاه سال ۲۰۱۹ شناخته شده است.

و از نظر نرم افزاری نیز در ماه اکتبر ۶۲۰ میلیون دلار فروخته شده ست که این عدد نسبت به پارسال ۳۷ درصد کاهش یافته است.Call of Duty: Modern Warfare پرفروش ترین بازی ماه برای دوازدهمین سال پیاپی بود ، در حالی که بیش از هر نسخه دیگری در سال ۲۰۱۹ نیز داشت تا عنوان تاج و تخت خود را به عنوان پرفروش ترین بازی سالانه تاکنون بدست آورد.

بازی جدید Outer Worlds در ماه اکتبر عملکرد خوبی داشته و توانسته رتبه دوم را به خود اختصاص دهد و بازی Luigi’s Mansion 3 در رتبه سوم قرار گرفت و بازی نیتندو سوئیچ یعنی Ring Fit Adventure به جمع ده بازی برتر راه یافت.

پرفروش ترین بازی ها در ماه اکتبر ۲۰۱۹

 1. Call of Duty: Modern Warfare 2019
 2. The Outer Worlds
 3. Luigi’s Mansion
 4. Madden NFL 20
 5. NBA 2K20
 6. Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint
 7. WWE 2K20
 8. FIFA 20
 9. Borderlands 3
 10. Ring Fit Adventure
 11. The Legend of Zelda: Link’s Awakening
 12. Mario Kart 8
 13. Minecraft
 14. Grand Theft Auto V
 15. Mortal Kombat 11
 16. Overwatch
 17. Super Smash Bros. Ultimate
 18. Code Vein
 19. Red Dead Redemption II
 20. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی