عضویت/ورود

معرفی و بررسی بازی The Outer Worlds

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - 10دقیقه

معرفی و بررسی بازی The Outer Worlds

The Outer Worlds دقیقاً مانند یک بازی Fallout کار می کند. این توصیف بسیار مضحک و مقایسه واضح است. نگاهی گذرا به بازی ، که به شدت از فرم مکانیکی بتسدا RPGs پشتیبانی می کند ، بسیار آسان است و فکر می کنید می دانید چه انتظاری را دارید. توسعه دهنده ، Obsidian Entertainment ، مسئول Fallout بود. اما The Outer Worlds فقط مانند یک بازی Fallout بازی نمی کند. در کمال تعجب بهترین نسخه ممکن از یک بازی Fallout است . تقطیر قدرتمند آنچه باعث شده این سریال در بار اول محبوب باشد.

The Outer Worlds قانع کننده ترین نوآوری های بازی های مدرن Fallout را اتخاذ می کند ، با تأکید بر اکتشاف همه جانبه و مبارزات تأثیرگذار و محور در یک موتور بازی (موتور غیرواقعی) که در واقع باعث می شود آن شرایط مطابق با استانداردهای معاصر احساس خوبی داشته باشند. این نگاه طنزآمیز اما فوق العاده تاریک به آینده را به اشتراک می گذارد ، اما از مسیرهای خسته کننده خود عاری است. از نظر انتقادی ، Outer Worlds همان عمق روح را به عنوان بازی های اولیه Interplay و Black Isle Fallout (و همچنین سایر بازی های موجود در ژانرهای ۹۰s PC RPG) با یک وب روایت واقعاً پیچیده و بهم پیوسته از روابط و رویدادهایی به نمایش می گذارد. می تواند بر اساس شخصیتی که می خواهید باشد ، انواع انتخاب های شما و عملکردهایی که انجام می دهید ، به تعداد بی نهایت نامحدودی از روشها تغییر می کند.

با توجه به استودیو و افراد کلیدی مسئول (سازندگان اصلی Fallout Tim Cain و Leonard Boyarsky) ، این صفت آخر تعجب آور نیست. اما این تنها عنصری نیست که باعث می شود Outer Worlds به یک فضای عالی برای ماجراجویی غربی تبدیل شود. این فقط پایه ای باورنکردنی است که از دنیای عالی بازی ، شخصیت های شگفت انگیز و طراحی تلاش چند لایه بازی بالاتر می رود.

در The Outer Worlds، شما فقط یکی از هزاران نفری هستید که در یک کشتی کلنی متروکه در خواب زمستانی مانده اید ، هنگامی که یک دانشمند مشهور با شهرت شما را آزاد می کند و به شما در نجات بقیه همسالان یخ زده خود کمک می کند. پس از یک فرآیند ایجاد شخصیت دقیق – که شامل ویژگی های متغیر ، قدرت و ویژگی های زیبایی شناسی می شود ، شما بر روی یک سیاره سقوط می کنید ، به تنهایی ، و از آنجا ، چگونه می توانید نشان خود را در سیستم Halcyon به خود اختصاص دهید.

در اولین تصور ، شرکتها به عنوان یک لایه عمدتا زیبایی شناختی که در جهان قرار دارد ظاهر می شوند. به نظر می رسد تعدادی از شرکت های ذکر شده بیشتر به عنوان تولید کننده اسلحه و مواد مصرفی وجود دارند ، یک تکه از استعداد برای حفظ نور تن به همان روشی که Circus of Values در BioShock وجود دارد ، اما بسیار به مراتب بیشتر از این است. سرمایه داری شرکتی چنان بر همه چیز در The Outer Worlds تأثیر می گذارد ، و کاوش در مورد چگونگی تأثیر آن بر جامعه در سطوح مختلف می تواند ثابت باشد که علی رغم ظاهر تقلید ، یک ثابت شگفت آور است که کاملاً مورد توجه قرار گرفته است. شما با کارگرانی دلسوز ملاقات خواهید کرد که وضعیت معیشت آنها فقط با ارائه خود به بهره برداری و بندگی سوزاندن ، افراد غیرمجاز سفید پوش که بوروکرات بیشتری نسبت به دزدان دریایی دارند ، و مدیران متوسط میانه که سعی در تغییر دستگاه شرکتی از داخل دارند ، امکان پذیر می شوند. . شما میانه روها ، آرمانگرایان ، افراط گرایان و بیشتر چیزها را در بین و اطراف حاشیه ها خواهید یافت ، همه اینها ایده های عملی خود را در مورد چگونگی بهتر خدمت به مستعمره یا خودشان دارند. با توجه به اوج رسیدن بازی ، مشخص است که The Outer Worlds موضع خاص خود را نسبت به این آینده تاریک دارد ، اما این جهانی که ایجاد می کند متوقف نمی شود ، اقامت هایی که می کنید و شخصیت هایی که در طول مسیر با آنها ملاقات می کنید از جذابیت کمتری برخوردار نیستند.

شخصیت های زیادی در The Outer Worlds وجود دارد که من آنها را دوست ندارم. به عنوان مثال ، رید تابسون ، یک مدیر کارخانه snivelling در ساعات ابتدایی بازی است که لازم نیست دو بار در مورد تضعیف فکر کنم و فلیکس ، یکی از شخصیت های احتمالی همراه شما ، که چنین شخصیتی ساده لوحانه داشت و من از صحبت کردن با آن خودداری کردم. تا آنجا که ممکن است ، Outer Worlds به شما امکان می دهد تا شخصیت های موجود در بازی (نوار یک) را بکشید ، و دنیا بدون آنها تغییر شکل داده و به حرکت خود ادامه می دهد ، اما چیزی برای گفتن بازی برای مردم ناخوشایندش وجود دارد که می توان تصور کرد که تصویر آن را علی رغم مصیبتم تحسین می کنم. شما با افراد زیادی در این بازی صحبت خواهید کرد. چقدر کار بر عهده شماست ، شما مجاز به صعود مستقیم هستید تا به نقطه‌ای برسید یا عمیق تر شوید.

من هرگز احساس نمی کردم که مجبور به تحمل بخش هایی از مبادلات بی معنی و یا بسیار چشمگیر ، هم به دلیل چگونگی تمرکز و ظریف بودن فیلمنامه ، و هم چنین انواع گزینه های پاسخگویی برای شخصیت پخش کننده ام که مکالمات را به روشی کاملاً طبیعی جریان داشته است ، باشم . ملاحظات بی شماری برای دولت جهان اجازه می دهد تا مکالمات مواردی را که ممکن است یا قبلاً در طول مبارزات انتخاباتی خود انجام داده اید ، در نظر بگیرد. تزریق مختصر و ظریف در جهان سازی و گفتگوهای متوقف از واقعیت بودن بدون از دست دادن هویت بازی ، و برخی از شوخ طبعی استثنایی بسیار خوب در ایجاد یک خنده دورهمی و بدون احساس طنز مانند یک نکته مهم در کار بسیار خوب عمل می کنند. جهت صوتی ثابت و مداوم ، به اندازه گیری دقیق صدا کمک می کند ، به این معنی که ساعاتی که برای جذب جهان از طریق مردم خود صرف می کنید ، همیشه درگیر آن هستید.

در هیچ کجا قدرت شخصیت های بازی به مراتب بیشتر از سایر همرزمان شما نمی درخشد (به جز فلیکس ). شما می توانید شش شخصیت از پیش تعیین شده را برای همراهی و کمک به شما در ماجراهای خود انتخاب کنید ، اگرچه بازی دارای ابزارهایی برای تقویت شخصیت گرگ تنها است. اما داشتن همراهان برای پیاده روی لذت بخش است و این به دلیل قدرت نویسندگی در شخصیت دوباره است. یاران بلافاصله مانند شخصیتهای دلپذیر از نظر خودشان احساس می کنند ، نه مثل اینکه آنها به سادگی وجود داشته باشند که در اطراف شما بچرخند. آنها به صورت خصوصی با یکدیگر مکالمه می کنند و مکالمه هایی را که با دیگر شخصیت های دنیا دارید ، به عنوان تابلوهای صدا در لحظه های کلیدی بازی می کنند. آنها می توانند در شرایط شدید اگر شما به شدت با یک عمل مخالف هستند ، شما را به حال خود رها کنند. البته همه اینها از نظر مکانیکی شرطی هستند ، اما توهم بازی ایجاد می شود خیلی دوستانه گذراندن زمان با این افراد به همان اندازه ارزش دارد که هدف شما را دنبال کنید.

همراهان از درختان مهارت قابل تنظیم خود ، بارگذاری تجهیزات ، تاکتیک های رزمی و توانایی های ویژه ای برخوردار هستند که می توانید به آنها دستور دهید از آنها استفاده کنید ، که با زاویه های دوربین فیلمبرداری خود ، الهام گرفتن از گریه های نبرد و جلوه های وضعیتی مفید ، هرگز از ابتکار عمل ناراضی نمی شوند. ابزار مهم دیگری که در جنگ در اختیار شما است ، مشروط بر اینکه مهارت اسلحه شخصیت شما در استفاده از آن به اندازه کافی بالا باشد ، Tactical Time Dilation (TTD) است ، مکانیکی خمشی زمان که عمل را به سمت خزیدن کند می کند و به شما امکان می دهد مقداری را به خود اختصاص دهید. اتاق تنفس به منظور تجزیه و تحلیل دشمنان و زمان لازم برای انجام حملات دقیق است . ضربه زدن به مکان های خاص بر روی دشمنان به شما امکان می دهد کارهایی مانند فلج کردن یا ضرب و شتم آنها را انجام دهید ، یا اثرات اختصاصی سلاح مانند آسیب خونریزی یا ضرب و شتم آنها را به صورت ناخودآگاه وارد کنید. استفاده از TTD به صورت تاکتیکی برای به دست آوردن اهداف کلیدی و تلاش برای کنترل جریان نبرد ، آن را به ابزاری سرگرم کننده و مفید تبدیل می کند ، اما در دسترس بودن آن محدود است و نه چیزی است که می توانید به طور کامل به آن اعتماد کنید تا زمانی که بعد از بازی به طور معنی داری آن را ارتقا دهید.

علیرغم داشتن پایه های قوی RPG ، جنگ در The Outer Worlds بسیار مورد توجه شخص اول است که شامل مواردی مانند تریلر ، بلوک و طفره رفتن در بالای مجموعه ای از سلاح های سرگرم است. یک سیالیت سریع برای مبارزه با آن وجود دارد ، هرچند که احساس بسیار خوبی دارد. این امر به کمک برخی از طراحی صدای پرشور و جذاب است که بیشترین بازخورد سنگین را در بازخورد رضایت بخش به همه سلاح ها می دهد. طیف وسیعی از “سلاح های علمی” تنوع خلاقانه ای را در زرادخانه شما به ارمغان می آورند ، و اسلحه هایی دارند که دارای ویژگی های منحصر به فرد و سرگرمی مانند کوچک کردن دشمنان یا چرخاندن آنها در برابر یکدیگر هستند.

تنها مشکلی که در زمینه مبارزه وجود دارد این است که در صورت توصیه منظم بازی ، این سرانجام به یک راه رفتن کیک تبدیل می شود. مسلماً این مساله رضایت بخش است . تمام نکاتی که برای افزایش مهارت های تفنگ دستی خودم به عنوان بهترین تفنگ در کهکشان تبدیل شده ام ، واقعاً باعث شده است که احساس ناشدنی و شکست ناپذیری داشته باشیم. اما این بدان معناست که من احساس نمی کردم که به اندازه عمیق آنچه که امیدوار بودم ، به تحقیق در مورد مکانیسم های جنگی مجاور بازی بپردازم. مواردی مانند آسیب عناصر ، تعدیل تجهیزات ، هم افزایی همراه و جلوه های ویژه ای که توسط مواد مصرفی مجاز است (که به هر حال ، تجزیه آن در منوی سنگین آیکون بازی بسیار باورنکردنی است) ، همه با اطمینان می توانند نادیده گرفته شوند. Outer Worlds دارای یک سیستم “نقص” است که به شما امکان می دهد در ازای یک نقطه خاص خطرناک ، ضد ضربت محدودکننده را در موقعیت های خاص شانه کنید ، اما کاملاً اختیاری است و به ندرت ارزش خرید آن را دارد. پرش به سطح دشواری “فرا کهکشانی” در یک بازی دستی بعدی ، همه اینها را تغییر می دهد ، با این وجود خطر جنگ افزایش می یابد ، توانایی شما در نجات بازی شما محدود می شود ، و مکانیک های بقا مانند گرسنگی و تشنگی معرفی می شوند و همه ملاحظات مکانیکی بازی را احساس می کنند. بسیار حیاتی تر. بازی به دلیل آن چالش برانگیزتر و جالب تر است ، اما طبیعتا خواستار آن مطمئناً آن را به گزینه دوم تبدیل می کند.

مبارزه با انگشت پا تنها راه حل برای مشکلات شما نیست. Outer Worlds راه های مختلفی را برای راه حل های جایگزین و غیرفعال فراهم می کند – مخفیکاری ، هک کردن و گزینه های مربوط به گفتار در طول بازی امکان پذیر است ، به شرط اینکه مهارت های مهارت را پشت سر بگذارید. متأسفانه کامل کردن بازی بدون اینکه حداقل در برخی از مبارزات بازی کنید ، غیرممکن است ، اما به اعتقاد اعتبار بازی ، تقریباً هر تلاش بازی ، بزرگ یا کوچک ، گزینه های انشعاب از نظر مسیر موفقیت آنها و نحوه برخورد با شما را دارد. گزینه های بزرگ و نهایی شما باید برای حل و فصل اختلافات ، که اغلب به زیبایی خاکستری است ، انجام دهید. این در مرحله ای است که شما همیشه راه های دیگری را که می توانستید به چیزی دست یابید ، در نظر می گیرید ، این است که مسیری متفاوت را طی می کنید ، پیدا کردن اطلاعات بیشتر در جهان ، یا کشتن شخص تلاش کننده و هر کس دیگری در شهر است.

هنگامی که به انتهای بازی رسیدید ، بازی با یک سری اپیلاگ های کامل اجرا می شود که توصیف می کند چگونه متغیرهای اصلی بازی را حل کرده اید و چه چیزی از آنها بدست آمده است ، و نشان دادن تمام سوء استفاده های شما بعد از گذشت حدود ۳۰ ساعت باعث می شود کل سفر و مسیر منحصر به فرد خود را طی کنید. واقعاً کاملاً معنی دار است دانستن وسعت چقدر مسیرهای مختلف می تواند دشوار باشد ، و نتیجه نهایی بسیاری از تلاشها ممکن است تنها در تعداد کمی از راهها متفاوت باشد ، اما این درک از آزادی و امکانات در اولین اجرای شما الهام بخش است.

من Outer Worlds را که تمایل بیشتری دارد به پایان رساندم و مشتاق پرش به جهان هستم تا چیزهای دیگری را ببینم. این یک بازی کوتاه نیست ، اما آن را با چنین جریان ثابت از شخصیت های شگفت انگیز برای دیدار ، مکان های جالب برای کشف ، و تلاش های معنی دار و چند لایه برای حل کردن ، پر کرده است که به نظر نمی رسد جایی برای خستگی وجود داشته باشد. از آن می خواستم ساعت را عقب بکشم و همه کارها را به روشی کاملاً متفاوت انجام دهم. Outer Worlds به طور مداوم قانع کننده است و نمونه ای عالی از چگونگی ترویج حساسیت های سنتی RPG در یک تجربه تند و مدرن است.

برای مشاهده امتیاز بازی The Outer Worlds در igdb کلیک کنید

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی پیش از انتشار بازی کارتی شرکت Riot به نام Legends of Runeterra

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

طراحان Half-Life: Alyx به سؤالات شما در طول Reddit AMA پاسخ خواهد داد

اخبار

بازی

۱۳۹۸/۱۱/۰۲-1 دقیقه

طراحان Half-Life: Alyx به سؤالات شما در طول Reddit AMA پاسخ خواهد داد

فیلم های بازی پلی استیشن ۵ اخیراً به صورت آنلاین ظاهر شدند و حالا استودیو و ناشر پشت این پروژه دقیقاً آنچه را که ما به دنبالش هستیم ، روشن کرده اند.زمان خوبی است که یک هوادار Half-Life باشید. همه بازی های Half-Life در حال حاضر روی Steam رایگان هستند و یک نام تجاری جدید در سریال Half-Life: Alyx در ماه مارس منتشر می شود. هنوز بسیاری از سوالات بی پاسخ درباره بازی رایانه ای شخصی VR وجود دارد ، و Valve قصد دارد خیلی زود به آنها پاسخ دهد (حداقل برخی از آنها).فیلم های بازی پلی استیشن ۵ اخیراً به صورت آنلاین ظاهر شدند و حالا استودیو و ناشر پشت این پروژه دقیقاً آنچه را که ما به دنبالش هستیم ، روشن کرده اند.

اکنون Valve اعلام کرده است که AMA را در Reddit برای Half-Life: Alyx برگزار می کند . توسعه دهنده از هواداران می خواهد “همه سؤالهای اساسی شما” را در مورد Half-Life: Alyx ارسال کنند ، و ممکن است به “برخی” از آنها پاسخ دهد. در این قسمت با گیمو دوباره بررسی کنید ، زیرا ما برخی از جالب ترین و قابل توجه ترین پاسخ ها را برای شما جمع آوری می کنیم.

طراحان Half-Life: Alyx به سؤالات شما در طول Reddit AMA پاسخ خواهد داد

Half-Life: Alyx یک بازی منحصر به فرد VR است ، اما با هر هدفون اصلی رایانه شخصی VR که ممکن است داشته باشید ، کار خواهد کرد. این بازی با هدست های Valve Index ، Oculus Rift ، Oculus Quest (با لینک) ، هدست های HTC Vive و هدست های واقعیت مخلوط ویندوز سازگار است. شما می توانید آن را در استیم با قیمت ۵۴ دلار از قبل سفارش دهید.

در مورد پیشنهاد freebie ، شما هم اکنون می توانید هفت مورد از بخش اصلی Half-Life را هم اکنون در Steam رایگان دریافت کنید. برای رفتن از طریق لینک های زیر کلیک کنید. بازی ها تا نسخه های Half-Life: Alyx آزاد است.

مطلب پیشنهادی : بازی هایی برای کامپیوتر های خانگی در سال ۲۰۲۰ منتشر میشوند

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ : این بازی ها کجا هستند؟

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۲۹-5 دقیقه

بازی های از دست رفته سال2020 : این بازی ها کجا هستند؟

بازی های جدید همه وقت اعلام می شوند ، اما در میان اخبار و هیجان ، بسیاری به سرعت رادار را رها می کنند. از این گذشته ، بازی های معدودی وجود دارد که مدتی است جزو بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ قرار دارند که از آنها چیزی نشنیده ایم ، در حالی که برخی دیگر فقط به هیچ حرف رسمی اشاره نشده اند. هک ، برخی از آنها به طور کامل لغو نشده اند ، یا سرنوشت خود را قطعی نکرده اند.

در زیر می توانید لیستی از بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ را پیدا کنید که مدتهاست از آنها ندیده ایم یا شنیده ایم. برخی از بازی هایی هستند که احتمالاً به زودی با کنسول های نسل بعدی در مورد آنها اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد ، در حالی که برخی دیگر بیشتر شبیه نهنگ های سفید هستند که ممکن است دیگر هرگز آنها را نبینیم.

به نظر شما کدام یک از بازی های این لیست در نهایت در سال ۲۰۲۰ خبری راجب آنها می شنویم؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

بازی جنگ ستارگان دیگر شرکت EA

یکی از جنجالی ترین بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ Star Wars Jedi: Fallen Order است. در حالی که طرفداران جنگ ستارگان با انتشار فیلمهای فوق العاده جذاب Star Wars Jedi: Fallen Order ، مورد برکت قرار گرفته اند ، پروژه بزرگ فرنچایز هنوز هم یک رمز و راز به دلیل پیشرفت آشفته ای است که بین استودیوهای EA تغییر کرده است. در ابتدا در سال ۲۰۱۴ آغاز شد ، بازی کدی به نام “Ragtag” توسط امی هنیگ ، توسعه دهنده و تیم در Visceral Games ساخته شد. با این حال ، EA استودیو را در سال ۲۰۱۷ تعطیل کرد ، که منجر به عزیمت هنیگ شد. به دنبال این ، بازی به EA Vancouver منتقل شد و پس از مدتی دوباره استفاده مجدد آن به یک بازی آزاد در جنگ ستارگان ، در اوایل سال ۲۰۱۹ بی سر و صدا لغو شد.

بازی های از دست رفته سال 2020 : این بازی ها کجا هستند؟

به نظر می رسید که پایان این پروژه است ، اما در سال ۲۰۱۹ ، گزارش شد که EA Motive ، هماهنگ کننده Star Wars: Battlefront II به همراه DICE ، در حال کار بر روی یک بازی جدید در بخش sci-fi هستند. پاتریک کلوز ، رئیس استودیوی EA Motive در یک پیچش جالب اظهار داشت که می تواند از بخشی از مواد Visceral’s Ragtag استفاده کند و این “یک تجربه بسیار بی نظیر جنگ ستارگان” خواهد بود. از آن زمان تاکنون چیزهای کمی در مورد این پروژه شنیده ایم ، اما EA همچنان هوشیار است که بازی های جنگ ستارگان بیشتری در راه هستند. و با استقبال مثبت در مورد Star Wars Jedi: Fallen Order و کیفیت بهتر Star Wars Battlefront II ، EA در موقعیت بهتری قرار دارد تا در نهایت نشان دهد که این پروژه دیگر Star Wars چیست.

Shadow of the Eternals

Shadow of Eternals جانشین معنوی بازی ترسناک مورد علاقه فرقه Eternal Darkness است. مسئولان توسعه دهنده بازی اصلی ، Silicon Knights ، استودیوی جدیدی بنام Precursor Games را تشکیل دادند تا روی ماجراجویی ترسناک بقا از جمله مسئول پیشین دنیس دایک کار کنند. با این حال ، پروژه سرمایه گذاری جمعیت نتوانسته هدف خود را برآورده کند. کمبود بودجه ، توسعه بازی را مجبور به تعویق انداخت.

در اکتبر سال ۲۰۱۴ ، دایاک استودیوی جدید با نام Quantum Entanglement Entertainment را افتتاح کرد تا توسعه این پروژه از سر گرفته شود. استودیو بی سر و صدا در ژانویه سال ۲۰۱۸ تعطیل شد و تولید Shadow of Eternals به تعویق افتاد. دایاک حرکت کرد و استودیوی جدیدی به نام Apocalypse Studios را تشکیل داد ، که از آن زمان به طور جدی روی Legacy of Kain الهام گرفته از بازی رایگان RPG به نام Deadhaus Sonata کار می کند. یک به روزرسانی سریع درباره وضعیت Shadow of Eternals در صفحه فیس بوک این پروژه اظهار داشت: اگرچه این لغو نشده است ، اما مدتی در توسعه فعال نخواهد بود. با توجه به این وقایع ، این بیش از حد محتمل است که Shadow of Eternals ممکن است تا هر زمان دیگری منتشر نشود.

Tekken x Street Fighter

بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ Tekken x Street Fighter در سال ۲۰۱۰ برای PS3 و Xbox 360 معرفی شد و از آن زمان تاکنون نوعی رمز و راز بوده است. تهیه‌کننده Katsuhiro Harada در سال ۲۰۱۴ به هواداران اطمینان داد و در سال ۲۰۱۵ مجددا تکرار کرد که بازی جنگی متقاطع لغو نشده است. با این حال ، در آوریل ۲۰۱۶ ، هارادا فاش کرد که Tekken x Street Fighter “دیگر در حال توسعه فعال نیست” و ناشر Bandai Namco منتظر “زمان مناسب” برای انتشار آن بود.

GameSpot در سال ۲۰۱۶ به اظهار نظر رسید و در آن زمان ، Bandai Namco گفت این تیم در Tekken 7 تمرکز دارد ، که در سال ۲۰۱۷ ظاهر شد. Bandai Namco در این مورد به ما گفت که تیم Tekken در Tekken 7 DLC متمرکز شده است. بعداً هارادا در جریان بازیهای مهمانی سال ۲۰۱۸ ، تأیید کرد که بازی حدود ۳۰٪ کامل بود قبل از اینکه به حالت تعلیق درآید. اما در مصاحبه ای با VGC در سال ۲۰۱۹ ، توسعه دهنده با توجه به موفقیت های محتوای پس از راه اندازی هر دو Tekken 7 و Street Fighter 5 ، اعتبار پروژه متقاطع را زیر سؤال برد ، اما هنوز هم به نظر می رسد که Tekken x Street Fighter بسیار مورد توجه هارادا قرار گرفته است. در طی جدیدترین جوایز بازی ، وی نظرسنجی در توییتر برای وزن کردن علاقه فعلی به بازی منتشر کرد.

Half-Life 3

در حالی که انتشار سری Half-Life VR- منحصر به فرد Half-Life: Alyx نزدیک می شود ، تقریباً لازم است که به بازی سوم مورد انتظار ، حتی مدتها بعد از آنکه وضعیت اوج meme را بدست آورد و به عرصه “رسید” ، اشاره کنیم که هرگز اتفاق نخواهد افتاد. ” Half-Life 2: قسمت ۳ در سال ۲۰۰۶ اعلام شد اما هرگز تحقق نیافت، همچنین لغو نشد. در یک RedAit AMA در اوایل سال ۲۰۱۷ ، سرمربی Valve Gabe Newell گفت احتمال وجود بازی های بیشتر در جهان Half-Life / Portal وجود دارد ، بنابراین این امیدواری است. و همچنین خلاصه داستان بدست آمده از نویسنده سابق Valve Marc Laidlaw وجود دارد که چیزی را تأیید نمی کند .

با بازگشت Half-Life به لطف Half-Life: Alyx ، روی رادارهای مردم قرار گرفتند ، این بازی می تواند آینده جدیدی داشته باشد. این که آیا Half-Life 3 به معنای نزدیک شدن به واقعیت است ، فقط باید منتظر ماند و دید.

مطلب پیشنهادی: در اینجا همه چیز را درمورد مشخصات پلی استیشن ۵ خواهید فهمید

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی