بازی هایی که در ماه نوامبر 2019 منتشر میشوند + تاریخ دقیق انتشار

time

2 دقیقه-۱۳ آبان ۱۳۹۸

main-image

این ماه را میتوان گفت که یک ماه کاملا متفاوت و جدید است.این بدین معناست که مطلب بازی هایی که در ماه نوامبر 2019 منتشر میشوند حرف تازه ایی برای گفتن دارد.در ماه نوامبر نسخه کامل بازی Red Dead Redemption 2 برای کامپیوتر های خانگی منتشر میشود ونسخه پلی استیشن4 بازی death stranding انتشار پیدا میکند. این دو سیستم عامل نیز شاهد بازگشت یک بازی کلاسیک به نام shenmue lll هستند. همچنین شاهد انتشار دو بازی عظیم Pokemon Sword & shield و Star Wars Jedi: Fallen order هستیم.

Red Dead Redemption 2– پنجم نوامبر

قابل دریافت در کامپیوتر های خانگی

بازی هایی که در ماه نوامبر  2019 منتشر میشوند + تاریخ دقیق انتشار

Red Dead Redemption 2 بازی سال 2018 سایت بررسی بازی گیم اسپات بود ، بنابراین نسخه PC این بازی که در ماه نوامبر 2019 بسیار بزرگ است. این نسخه بازی به لطف بافت بهتر و نورپردازی به علاوه پشتیبانی 4K / HDR در رایانه های شخصی توان بهتر از همیشه به نظر می رسد. همچنین می توانید محتوای داستان جدید ، از جمله Gang Hideouts و Bounty Hunts را بررسی کنید.

Death Stranding–هشتم نوامبر

قابل دریافت در پلی استیشن 4

بازی هایی که در ماه نوامبر  2019 منتشر میشوند + تاریخ دقیق انتشار

آخرین پروژه هیدئو کوجیما هنوز به طور گسترده ای در رمز و راز پیچیده است ، اما قله آسانسور به این صورت است: سام بریج (با بازی نورمن ریدوس بازیگر محبوب سریال The Walking Dead) با کمک ایالات متحده از هم پاشیده می شود. همچنین هیولا سایه ، نوزادان روانی ، و کینو های مشهور وجود دارد. این بازی نیز فقط برای رایانه شخصی اعلام شده است ، در صورتی که می خواهید تا تابستان سال 2020 منتظر بمانید تا آن نسخه را اجرا کنید.

Pokemon Sword & Shield–پانزدهم نوامبر

قابل دریافت در نیتندو سوئیچ

بازی هایی که در ماه نوامبر  2019 منتشر میشوند + تاریخ دقیق انتشار

با این حساب ، احتمالاً می دانید که با یک بازی Pokemon چه می کنید ، اما Sword & Shield چیزهای دیگری را با هم مخلوط می کند. منطقه جدید گالار انواع مختلف پوکمون کلاسیک مانند Weezing و Ponyta را دارد ، به علاوه تکامل های ویژه منطقه برای Farfetch’d و Linoone وجود دارد . Sword & Shield همچنین هیولاهای غول پیکر و کایجیو مانند جدیدی به نام Dynamax Pokemon معرفی می کند که برخی از آنها حتی می توانند فرم را تغییر دهند ، که شخصیتهایی معروف به Gigantamax Pokemonهستند .

Star Wars Jedi: Fallen Order– پونزدهم نوامبر

قابل دریافت در پلی استیشن 4، ایکس باکس وان ، کامپیوتر خانگی

بازی هایی که در ماه نوامبر  2019 منتشر میشوند + تاریخ دقیق انتشار

ممکن است کلیشه به نظر برسد ، اما مبارزات Fallen Order واقعاً مانند بازی های Dark Souls احساس می شود. در حقیقت ، اگر بمیرید ، باید آخرین دشمن را که برای جنگیدن مجدد XP از دست رفته خود ، Bloodborne را شکست داد . کاملاً مناسب است که این داستان اصلی جنگ ستارگان چالش برانگیز است ، زیرا شخصیت اصلی Cal Kestis یکی از معدود جدی پاداوانان پس از سفارش 66 است که زنده مانده است.

Shenmue III — نوزدهم نوامبر

قابل دریافت در پلی استیشن 4، کامپیوتر خانگی

بازی هایی که در ماه نوامبر  2019 منتشر میشوند + تاریخ دقیق انتشار

Shenmue 3 پایان داستان ریو هازوکی نیست ، اما طرفداران کلاسیک Sega Dreamcast مدتها منتظر فصل بعد بودند. بازی سوم در یک روستای کوچک ماهیگیری در چین شروع می شود ، جایی که ریو همچنان به دنبال قاتل پدرش می رود. هنگامی که دنیای آزاد را کشف می کنید ، از دوز معمول minigames ها و شخصیت های جذاب انتظار می رود.

در بالا اسامی محبوب ترین بازی هایی که در ماه نوامبر 2019 منتشر میشوند به همراه تاریخ دقیق و خلاصه ایی در مورد آنها گفته شد ، امیدواریم از این پست لذت برده باشید.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی