توییتر تبلیغات سیاسی را در سطح جهانی ممنوع می کند . فقط تبلیغات با علت آزاد هستند

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۸/۲۵

main-image

اکنون توییتر سیاست جدید خود را درمورد تبلیغات سیاسی وضع کرده است ، که قصد دارد مانع از اجرای برخی از تبلیغ کنندگان در این نرم افزار شود و مجموعه سختگیرانه ای از قوانین را برای همه قرار داده است. در سیاست جدید پلیس تبلیغات شرکت وجود خواهد داشت که دارای پیامدهای سیاسی خاصی است ، اما استثنائاتی برای برخی سایتهای خبری “مبتنی بر علل” و اخبار وجود دارد که سیاست را به صورت خنثی و واقعی نمایش میدهند.

دو هفته پیش ، جک دورسی این قول را به مردم داد که توییتر تمام تبلیغات سیاسی را در آینده ممنوع می کند ، این بر خلاف آنچه فیس بوک انجام می دهد است. این تصمیم از تاریخ ۲۲ نوامبر اجرا می شود و این شرکت هم اکنون جزییاتی در مورد چگونگی عملکرد این ممنوعیت و چه موارد استثنائی برای تبلیغ کنندگان منتشر کرده است.

سیاست جدید از رویکردی دو جانبه در برخورد با محتوای سیاسی پیروی می کند. این شرکت در حال حاضر تبلیغ با پرداخت مطالب را با مراجعه به احزاب سیاسی ، نامزدها ، مقامات رسمی منصوب شده دولت ، قانونگذاری ، همه پرسی ، اقدامات رای گیری ، بخشنامه ها و نتایج قضایی ممنوع می کند.

طبق این کار تبلیغ کار های سیاسی و سیاستمداران مختلف در توئیتر بدون دلیل ممنوع می باشد و افراد نمیتوانند بدون دلیل تبلیغات سیاسی را در توئیتر قرار دهند.

توییتر همچنین تصریح کرد که تبلیغات منتشر شده به عنوان محتوا تعریف شده است که به دنبال “آموزش ، افزایش آگاهی ، و یا فراخواندن مردم برای اقدام در رابطه با تعامل مدنی ، رشد اقتصادی ، مباشرت محیط زیست یا علل برابری اجتماعی است.”

این قوانین همچنین طبق قوانین جدید محدود خواهند شد ، اما تبلیغ کنندگان همچنان می توانند آنها را به عنوان “تبلیغات مبتنی بر علل” اجرا کنند ، مادامی که از ابزارهای خرد استفاده نمی کنند تا بر اساس جمعیت ، نژاد ، سن یا موقعیت مکانی دقیق به افراد برسند. آنها همچنین باید اثبات کنند که تبلیغاتشان به معنای تأثیرگذاری بر نتایج سیاسی ، قضایی یا نظارتی نیست.

بخش مهمی از سیاست جدید این است که ناشران خبر تا زمانی که معیارهای خاصی را رعایت کند از قبیل داشتن حداقل ۲۰۰،۰۰۰ بازدیدکننده ماهانه در آمریکا و پوشش اخبار واقعی ، می توانند از قوانین جدید محتوای معاف شوند. این بدان معنا نیست که سایت نمی تواند چنین محتوایی را منتشر کند ، اما فقط نمی تواند آن را در توییتر تبلیغ کند.

درست است که سیاست مداران ممکن است به این تصمیم توئیتر ایراد بگیرند ولی با این حال جک دورسی تصمیم خود را گرفته است و بر خلاف مدیر عامل فیسبوک عمل می کند.

مطلب پیشنهادی:جک دورسی:در آینده تمام تبلیغات سیاسی در توئیتر ممنوع خواهند شد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی