یوبی سافت بازی های آینده خود را مجهز به قابلیت کراس پلتفرم خواهد کرد

time

2 دقیقه-۰۹ آبان ۱۳۹۸

main-image

طی آخرین تماس با درآمد این شرکت ، یوبی سافت ابراز علاقه کرد که تمام بازی های مولتی پلیر خود را کراس پلتفرم ( یعنی میتوان اکانت بازی را به کنسول دیگر منتقل کنید) کند . در حال حاضر ، بازی کراس پلتفرم فقط در دو بازی یوبی سافت پشتیبانی می شود: Brawlhalla و Just Dance 2019.

ایو گیلموت ، مدیرعامل یوبی سافت گفت: “هدف ما این است که بازی های متقاطع را با گذشت زمان انجام دهیم. این خبر خوبی است که در راه است. یوبی سافت بازی های زیادی دارد که از بازی مولتی پلیر پشتیبانی می کند ، اما فرض می کنیم این خبر بیشتر با بازی های بزرگتری که هنوز پایه پخش خود را حفظ کرده اند گفته می شود و هنوز هم قرار است محتوای پس از انتشار را دریافت کنید. با توجه به اینکه کنسول های مایکروسافت و سونی نسل دوم خود قصد انتشار یک تعطیلات 2020 را دارند ، احتمالاً یوبی سافت قصد دارد تا بازی های کراس پلی را در بازی های مولتی پلیر که قرار است درگاه های نسل بعدی را دریافت کنند ، اجرا کند تا بازیکنان بتوانند اکانت خود را بیابند و هنوز هم با اکانت اول خود بازی کنند. دوستان در Xbox One و PS4 میتوانند بایکدیگر بازی کنند. این آینده ای است که از زمان سونی امکان پشتیبانی از بازی متقاطع در بازی های پلی استیشن را فراهم کرده است.

در این تماس ، گیلموت Assassin’s Creed IV: Black Flag را به عنوان نمونه ای از انتقال یوبی سافت از یک نسل کنسول به نسل دیگر ، و انتقال در طولانی مدت اشاره کرد. به اندازه کافی جالب است ، اگر یوبی سافت به سنت خود ادامه دهد ، بازی Assassin’s Creed برای سال 2020 نیز در همان پنجره Q4 منتشر می شود . هرچند این استودیو تاریخ انتشار بازی شایعه شده Viking Assassin’s Creed را تأیید نکرده است ، و هیچ چیزی در مورد این موضوع نگفته است. عنوانی مانند Black Flag ممکن است کراس پلتفرم باشد.

از بین عناوین مولتی پلیر موجود یوبیسافت ، دو نامزد احتمالی برای پشتیبانی متقابل بازی For Honor و Rainbow Six Siege هستند که هر دو همچنان شاهد وقوع رویداد ها با زمان محدود ، نقشه های جدید و شخصیت های جدید هستند. The former شاهد انتشار Zhanhu ، اولین قهرمان با نام تجاری جدید برای جناح وو لین بود که در گسترش Marching Fire به بازی اضافه شد. مورد دوم در میان رویداد با مضمون هالووین ، Curse Doktor است که یک دسته از پوستهای جدید شبح وار را برای بسیاری از اپراتورهای خود اضافه می کند.

پس از انتشار Ghost Recon: Breakpoint می توانست کمی بیشتر از صیقل قبل از انتشار استفاده کند ، یوبی سافت اجرای بسیاری از بازی های خود را برای برنامه ریزی در اوایل سال 2020 به تأخیر انداخت. Rainbow Six Quarantine ، Watch Dogs: Legion و Gods & Monsters همه به عقب رانده شده اند و به نیمه دوم سال 2020 منتقل شده اند.

مطلب پیشنهادی: Call of Duty: Modern Warfare دارای سفارشی سازی سلاح ها در هنگام بازی

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی