اضافه شدن نقشه Crash به Call of Duty 4: Modern Warfare در آپدیت فصل اول

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۹/۱۲

main-image

یکی از نمادین ترین نقشه های Call of Duty 4: Modern Warfare ، نقشه Crash در سال ۲۰۰۷ است ، برای جدیدترین Modern Warfare در حال بازسازی است. Crash در تاریخ ۳ دسامبر در آپدیت فصل اول به این بازی جدید می رسد و حالا فیلم های گیم پلی جدیدی از آن به صورت آنلاین ظاهر شده است.

YouTuber Attach ویدئویی از نقشه جدید منتشر کرد و دقیقاً به نظر می رسد دقیقاً مثل گذشته در سال ۲۰۰۷ باشد ، مگر با گرافیکی بهتر و یک تغییر نسبتاً کوچک در خود نقشه. قسمت جدید کوچه پشتی نقشه وجود دارد ، اما به نظر می رسد این تنها افزودنی قابل توجه است.

جالب توجه ، Attach گفت که وی توسط توسعه دهندگان Infinity Ward به وی اطلاع داده است که اجازه استفاده از کلاهبرداری هلی کوپتر حمله را ندارد زیرا این امر می تواند باعث لو رفتن نقشه Crash شود. این یک سورپرایز است که برای انتشار این هفته مرتب شده است.

Crash تنها یکی از نقشه هایی است که در آپدیت فصل اول به Modern Warfare آمده است. برخی دیگر شامل Vacant and Shipment هستند که در بازی اصلی نیز مورد علاقه هواداران بودند. به روزرسانی فصل اول همچنین شامل حالت های جدید ، نقشه اسلحه و موارد دیگر می شود.

علاوه بر بروزرسانی فصل اول ، ۳ دسامبر نیز آغاز اولین Battle Pass جدید Modern Warfare است. درست مانند بازی فورتنایت ، بازیکنان از طریق ردیف هایی پیشرفت خواهند کرد که این تعداد ۱۰۰ عدد است که در آن وسایل جدید آرایشی و چیزهای دیگری را در راه کسب می کنید. شما میتوانید بررسی این بازی را در سایت گیمو مشاهده کنید.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی