بروزرسانی ۱۱۲۲۱۹ کال اف دیوتی مدرن وار فر همراه با جزییات فیکس شدن بخش ها

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۹/۰۳

main-image

در این مطلب ما میخواهیم بروزرسانی ۱۱۲۲۱۹ کال اف دیوتی مدرن وار فر را با تمام تغییرات برای شما دوستان عزیز ارائه دهیم و خوشحال میشویم که با انتقاد و پیشنهاد شما عزیزان کیفیت سایت و مطالب را بالا ببریم (۱۱۲۲۱۹ به معنای تاریخ انتشار این بروز رسانی یعنی ۲۲/۱۱/۲۰۱۹ است) .کال اف دیوتی مدرن وارفر از زمان راه اندازی چندین تکه بروزرسانی دریافت کرده است که تعداد کمی از آنها مود های بازی را هدف قرار داده است. توسعه دهنده اینفینیتی وارد یک بروزرسانی جدید دیگری از مدرن وارفر را با هدف بهبود پایداری ، رفع اشکالات و ترفندهای تعادل و موارد دیگر منتشر کرده است.

اینفینیتی وارد یادداشتهایی درمورد این آپدیت را در سایت Reddit ارسال کرد ، جایی که استودیو تمام تغییرات در به روزرسانی که هم اکنون در رایانه های شخصی ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان موجود است را بیان کرد. یادداشت های کامل این مطلب را در زیر مشاهده می کنید.

این بروزرسانی ۱۱۲۲۱۹ کال اف دیوتی مدرن وار فر تنظیمات چندانی را ایجاد می کند. اکنون می توانید به جای نگه داشتن دکمه Sprint ، گزینه “فعال بودن همیشه Sprint” را فعال کنید. علاوه بر این ، استودیو ضمن هدف قرار دادن مناظر ، میزان صدا و نوع صدای پا را پایین آورد. این بروزرسانی همچنین بهره برداری های مختلف را در همه نقشه ها و حالت ها برطرف می کند ، اگرچه اینفینیتی وارد توضیح نداده است که این بهره برداری ها چیست.

در جای دیگری از این بروزرسانی ، اینفینیتی وارد تغییراتی در تصاویر داخلی و دوربین پخش ، بروزرسانی در توضیحات مختلف چلنج میشن ، اصلاحات در قسمت قدرت و دامنه حرارتی و موارد دیگر ایجاد کرده است.

برخلاف بروزرسانی های قبل از آن ، این بروزرسانی ۱۱۲۲۱۹ کال اف دیوتی مدرن وار فر باعث تغییراتی بر روی اسلحه ها و قدرتی ها شده است و آنها در حد قابل توجهی فیکس شده اند.

تمام رفع ایرادات بروزرسانی ۱۱۲۲۱۹ کال اف دیوتی مدرن وار فر

مطلب پیشنهادی:معرفی و بررسی بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی