فیسبوک برای توسعه داخلی به ویژوال استودیو کد مایکروسافت در حال حرکت است

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۹/۰۴

main-image

فیسبوک برای همه مهندسان نرم افزار خود ویژوال استودیو کد را تصویب می کند و هم اکنون در حال پایان دادن به انتقال مهاجرت از ترکیب خود از Nuclide و Emacs برای توسعه داخلی است. به عنوان بخشی از همکاری با مایکروسافت ، این شرکت به بهبود پسوندهای توسعه از راه دور نیز کمک خواهد کرد که درنهایت به سود بسیاری از توسعه دهندگان دیگر در سراسر جهان است.

فیس بوک سابقه طولانی همکاری با مایکروسافت در پروژه های مختلف دارد ، مانند مورد اخیر متمرکز بر الگوریتم های تشخیص عمیق و تبلیغاتی که می تواند به بسترهای بزرگ اجتماعی کمک کند تا برای جهانی آماده شوند تا در جایی که هرکسی دارای رایانه و دسترسی به اینترنت است می تواند فیلمهای عکاسی ایجاد کند که پیش از این ویروسی شود. ما حتی می دانیم که آنها چیز واقعی نیستند.

اکنون ، این غول اجتماعی اعلام کرده است که Microsoft Visual Studio Code را به عنوان محیط توسعه پیش فرض برای پیشرفت مهندسان خود ساخته است. پیش از این ، آنها از یک راه حل داخلی یکپارچه ساخته شده در اطراف پروژه منبع باز Nuclide و همچنین Emacs استفاده می کردند.

این شرکت از اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی قصد داشت از یادداشت های داخلی برای کارمندان خود در مورد قصد انتقال همه توسعه به محیط جدید ، از ویژوال استودیو کد استفاده کند. از آن زمان ، فیس بوک در حال کار بر روی انتقال ویژگی های کلیدی Nuclide به ویژوال استودیو کد به صورت پسوندهای داخلی است ، که در حال حاضر توسط بسیاری از مهندسان فیس بوک علی رغم اینکه هنوز در بتا وجود دارند ، مورد استفاده قرار می گیرند.

Nuclide چیست؟

“افزونه ی فیسبوک برای نرم افزار Atom است که با استفاده از آن می توان از react native و دیگر قابلیت های کتابخانه فیسبوک استفاده کرد.”

فیس بوک می گوید عمده ترین دلایل استفاده از راه حل مایکروسافت ، دسترسی متقابل پلتفرم در ویندوز ، macOS و Linux است ، و همچنین یک برنامه افزودنی کاملاً مستند است.

با توجه به توسعه های زیاد در سرور اختصاصی فیسبوک، این افزونه برای ادامه کار فیسبوک لازم است که با استفاده از آن بتوان کار ها را پیش برد.

این خبر خوب برای مایکروسافت است ، زیرا دارد با همکاری فیسبوک که یکی از بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی است توجه ها را به سمت ویژوال استودیو کد جلب می کند و بقیه توسعه دهندگان را به سمت خود می کشاند.

مطلب پیشنهادی:آمازون فروش دستگاه های نیتندو دسته دوم را برای فروشندگان بدون تایید را منع کرد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی