Ghost Recon در پچ جدید خود اضافه می کند:شخصی سازی بیشتر ، تعویض جنسیت و..

time

3 دقیقه-۱۳۹۸/۰۹/۰۹

main-image

Ghost Recon Breakpoint یک بسته بزرگ دیگر را نیز دریافت کرده است ،که کمتر از یک ماه پس از بروزرسانی ۱.۰.۳ منتشر شد. اگر برای حمله جدید وارد شوید ، متوجه می شوید که یک بارگیری جدید جدید برای دستیابی به آن وجود دارد. در پلی استیشن ۴ و Xbox One ، بروزرسانی ۱.۰.۳.۱ با ۱۱.۳ GB حجچم دارد ، در حالی که بازیکنان کامپیوتر باید ۸.۵ گیگابایت را بارگیری کنند. پس از انجام این کار ، متوجه می شوند که در حال حاضر گزینه های سفارشی سازی بیشتری نسبت به گذشته وجود دارد و به ویژه بازیکنان جدید مزایا آن را احساس می کنند.

در ابتدای بازی ، بعد از دانلود پچ Ghost Recon ، بازیکنان دارای ۴۰ مورد دیگر هستند(موارد شخصی سازی) که به طور پیش فرض از قبل باز شده اند. این بدان معناست که گزینه های سفارشی سازی بیشتری نسبت به گذشته وجود خواهد داشت ، زیرا می توانید Ghost خود را با موارد زیر فوراً تنظیم کنید:

علاوه بر این ، بازیکنان در این پچ Ghost Recon هم اکنون می توانند در هر زمان از منو ظاهر صورت و همچنین جنسیت خود را تغییر دهند. این باعث می شود سطح بیشتری از سفارشی سازی وجود داشته باشد ، و این بدان معنی است که اگر تصمیم بگیرید آن را تغییر دهید چند ساعت در آن گیر می افتید ،اگر شخصیت خود را دوست ندارید. خوشبختانه این یک فریاد بلند از یوبی سافت است که زمانی ادعا می کرد که به شما اجازه می دهد به عنوان یک زن در Assassin’s Creed Unity بازی کنید ، میزان کار در تیم انیمیشن را دو برابر می کند.

فراتر از این یک لیست عظیم از رفع اشکال و موارد اضافی ، از جمله فیزیک بهبود یافته و کار با وسیله نقلیه عنکبوتی ، رفع مسئله ای که باعث شده بازیکنان هنگام جابجایی از PvP به PvE ، و از بین بردن جعبه های مجله تطبیقی روی جلیقه های تاکتیکی ، از بین بروند .

Ghost Recon Breakout در طی چند فروش جمعه سیاه تخفیف می یابد. شما می توانید بازی را به صورت دیجیتالی و در هر دو Xbox Store و Ubisoft Store با ۵۰٪ تخفیف دریافت کنید و در پلی استیشن ۴ نیز تخفیف می یابد.

مطلب پیشنهادی:Halo : Master Chief Collection در راه رایانه های شخصی

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی