اضافه شدن مجموعه آهنگ پیانو جدید به بازی Hollow Knight

time

1 دقیقه-۱۳۹۸/۰۹/۰۵

main-image

موسیقی متن بازی Hollow Knight این هفته با انتشار مجموعه های پیانو Hollow Knight ، تنظیم پیانو را دریافت می کند. موسیقی متن آهنگ ساز کریستوفر لارکین توسط دیوید پیکوک برای پیانو ترتیب داده شده است و آگوستین گونزالس نیز اجرا شده است. این آلبوم شامل ۱۵ آهنگ گرفته شده از بازی hit خواهد بود و در تاریخ ۲۸ نوامبر به صورت دیجیتالی عرضه می شود.

مجموعه های پیانو Hollow Knight در حال حاضر برای پیش سفارش موجود است. می توان آن را به عنوان یک آلبوم دیجیتال با ۱۰ دلار ، در CD با ۱۹ دلار یا به عنوان وینیل لوکس ۲LP با ۳۹ دلار خریداری کرد. نت موسیقی نیز برای خرید به صورت فیزیکی با ۲۵ دلار یا به صورت دیجیتالی با ۱۵ دلار در دسترس است. و همچنین Bandcamp ، در Apple Music ، iTunes و Tidal در دسترس خواهد بود. دو آهنگ برای گوش دادن هم اکنون به صورت رایگان وجود دارد . بخشی این آلبوم در زیر آمده است.

اضافه شدن مجموعه آهنگ پیانو جدید به بازی Hollow Knight

در سایت گیم اسپات رای این بازی ۹/۱۰ بوده است ، و بازرس الساندرو باربوسا اظهار داشت که آهنگ های موسیقی “شخصیت های بی نظیری از شخصیت های مختلف را در هر منطقه با زمینه های مناسب تنفس می کنند.” تیم توسعه دهندگان Cherry Games در حال حاضر در حال کار بر روی دنباله ای به نام Hollow Knight : Silksong هستند که لارکین نیز در آن آهنگ سازی می کند.

مطلب پیشنهادی:معرفی و بررسی بازی Pokemon Sword and Shield – دنیایی پر از پوکمون

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی