طبق گفته ها هوآوی از FCC به دلیل محدودیت های جدید شکایت خواهد کرد

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۹/۰۹

main-image

به ندرت روز می گذرد که ما در مورد نبرد هوآوی با دولت ایالات متحده نمی شنویم و امروز هم فرقی نمی کند. این بار ، گزارش شده است که غول چینی در حال آماده سازی برای شکایت از کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) است.

این شکایت به خاطر این است که FCC از حاملان محصولات هوآوی و ZTE و دیگر محصولات چینی پولی به عنوان یارانه می گیرند، این یارانه باید برای زیرساخت های ارتباطی استفاده شود ولی برای زیر ساخت های ارتباطی با چین استفاده نمیشود چون ایالات متحده آن را تحدید امنیتی می داند.

هواوی با کمال تعجب از این تصمیم خوشحال نیست و در بیانیه ای آن را “غیرقانونی” خوانده است. براساس گفته وال استریت ژورنال ، این پرونده در حال آماده سازی برای پیگیری این موضوع با طرح دعوی از اقدامات FCC است.

هوآوی می گوید که نام تجاری FCC از آن به عنوان یک تهدید “بر اساس اطلاعات انتخابی ، کارآیی و فرضیات اشتباه” استفاده شده است. ” با وجود بسیاری از اپراتورهای کوچکتر که قبلاً از تجهیزات هواوی استفاده کرده اند ، بعید به نظر می رسد که پول برای جایگزینی آن داشته باشند.

“FCC هوآوی را بر اساس امنیت ملی انتخاب کرده است ، اما هیچ مدرکی را مبنی بر اینکه هواوی در معرض خطر امنیتی قرار دارد ، ارائه نکرد. در عوض ، FCC صرفاً بر اساس یک دیدگاه اشتباه از قانون چینی فرض می کند که هواوی ممکن است تحت کنترل دولت چین باشد.” این متن را شرکت نوشته است.

WSJ گزارش می دهد که تشکیل پرونده هفته آینده در دادگاه تجدید نظر مدار پنجم در نیواورلئان انجام می شود.

شما می توانید با اشتراک گذاری نظر خود در مورد این خبر آن را به دیگران نمایش دهید و با بحث در این مورد به اطلاعات دقیق تری برسید.

مطلب پیشنهادی:Razer با صفحه کلید مکانیکی نوری جدید و منحصر به فرد خود Blade 15 را رونمایی کرد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی