بر ملزومات CentOS و Red Hat Linux تسلط داشته و مجوز بگیرید

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۹/۰۸

main-image

قدرت لینوکس بیشتر وب و هر توسعه دهنده کامل پشته باید با سیستم عامل و ابزارهای مختلف آن آشنا باشد. حتی اگر شما تجربه صفر لینوکس دارید ، می توانید برای شروع کار با اصول اولیه ، روی این دوره حساب کنید و به تدریج به سمت مواد پیشرفته بروید.

شروع به کارشناسی ارشد Red Hat Linux و CentOS کنید و برای امتحان مدیر سیستم مجاز RedHat (RHCSA) آماده شوید ، این بسته دوره در حال حاضر در فروش است که با قیمت بسیار کم ۱۹.۹۹ دلار در دسترس است. این باعث می شود ۹۰ درصد از قیمت معمول صرفه جویی کنید.

ابتدا آشنایی اساسی با سیستم فایل و خطوط فرمان لینوکس ، GUI لینوکس ، نحوه نصب و بوت دوگانه سیستم عامل خواهید داشت و هنگام ورود به سیستم مدیریت کاربر و گروه ها ، اصول اولیه مدیریت لینوکس را برطرف خواهید کرد. مدیریت ، پارتیشن بندی دیسک و عیب یابی آن.

مواد پیشرفته تر شامل نحوه نصب و پیکربندی یک سرور وب ، نحوه نصب و پیکربندی VNC ، مدیریت حجم منطقی LVM ، پیکربندی شبکه در لینوکس ، ایجاد اتصالات ایمن از طریق SSH و SELinux است. هنگامی که به مواد عمیق تر شیرجه می زنید ، آنچه را که برای امتحان RHCSA لازم دارید ، آموخته اید.

دوره مدیریت سیستم صدور گواهینامه CentOS & Red Hat linux در حال حاضر برای فروشندگان TechSpot در دسترس است ، امروز آن را فقط با قیمت ۱۹.۹۹ دلار دریافت کنید.

این یک گواهی نامه معتبر است که با داشتن آن می توانید توانایی خود را در سیستم عامل لینوکس نمایش دهید.

این گواهی نامه برای افرادی که سمت سرور کار می کنند بسیار است و با این توانایی و آموزش ها می توانند آینده شغلی بهتری داشته باشنمد چون اکثر پروژه های به لینوکس وابسته هستند.

مطلب پیشنهادی:ظاهر جدید فیسبوک همراه با حالت تاریک در راه است و در مرحله طراحی است

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی