معرفی و بررسی بازی شرکت یوبیسافت ، mighty quest موبایل

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۹/۰۴

main-image

بازی mighty quest توسط شرکت یوبیسافت توسعه یافته است و هم اکنون در فروشگاه گوگل بیش از ۱ میلیون نصب فعال دارد . این بازی بر پایه غارتگری پایه گذاری شده شما ابتدا برای ارتقا کارکتر خود به نبرد با هوش مصنوعی مقابله میکنید و صندوق های درون نقشه بازی را باز میکنید و گنجینه های درون آن را چپاول میکنید.

بازی mighty quest عنوانی از یک بازی ساخته شده دیگر توسط کمپانی بزرگ یوبی سافت برای سیستم عامل اندروید است که در سبک آر پی جی تولید و به شکل رایگان منتشر شده است. این بازی اولین بار در فوریه سال ۲۰۱۵ تولید و برای پلتفرم پی سی (ویندوز) منتشر شده بود و بعد از ۴ سال نسخه بازسازی شده ای از آن برای موبایل های هوشمند نیز به انتشار رسید. بازی mighty quest از جمله بازی های یوبیسافت است که در آن تم و درون مایه دیگر بازی های این کمپانی نیز دیده می شوند. برای مثال، این بازی همزمان با انتشار بازی Watch Dogs منتشر شد و اکیپمنت ها و تم این بازی در mighty quest نیز به عنوان یک پکیج الحاقی دیده شد. هم اکنون نیز پکیج بازی اساسین کرید به آن اضافه شده است. این بازی طی سال های اخیر آپدیت های متعددی دریافت کرد و تکامل زیادی پیدا کرد. در آپدیت بزرگ سال ۲۰۱۹ این بازی، شاهد اضافه شدن یکی از محبوب ترین شخصیت های قهرمان نه تنها در تمامی بازی های یوبی سافت بلکه در همه بازی های ویدئویی یک دهه اخیر در بازی mighty quest بودیم. شخصیت مورد نظر Ezio Auditore محبوب ترین شخصیت سری بازی های انقلابی Assassin’s Creed است که حالا برای اولین بار در یکی دیگر از بازی های یوبیسافت حضور پیدا کرده است. اتزیو با پکیجی به نام انجمن برادری (Brotherhood) به بازی مأموریت بزرگ پیوسته است و باعث شده تا طرفداران این بازی به وجد بیایند!

در mighty quest هنگام نبرد علاوه بر شخصیت مبارز شما یک موجود افسانه ایی نیز در کنار شما است که تمام غارتگری های شما را جمع آوری میکند و همراه خود می آورد. برای خرید موجودات افسانه ایی جدید باید الماس جمع آوری کرده باشید. میتوان گفت اولین بازی یوبیسافت برای موبایل یک موفقیت خوبی بوده است.

مبارزه با هوش مصنوعی به صورت مرحله ایی اتفاق می افتد و با بالا رفتن مرحله هوش مصنوعی قدرت بیشتری بدست می آورند و شما برای مقابله با آنها باید درجه کلی خود را که برای بالاتر بردن آن نیاز به انتخاب کردن سلاح و زره های قوی و ارتقای آنها است را انتخاب کنید.

در لول پنجم شما میتوانید به سلاح ها و زره های خود run اضافه کنید و آنرا ارتقا دهید تا سلاح شما قوی تر شود. در لول هفتم گیم پس mighty quest باز میشود که با خرید آن و انجام چالش ها جوایز ارزنده ایی را دریافت خواهید کرد که میشود راحت تر قدرتمند تر شوید. هم اکنون این بازی حرف های زیادی برای گفتن دارد و میتواند در بروزرسانی های آینده پیشرفت های چشمگریری داشته باشد . در بروز رسانی های آینده بخش گیلد (کلن) به این بازی اضافه خواهد شد که امیدواریم بشود در این بخش کاربران بتوانند به یک دیگر سباح و سکه دونیت کنند.
گیم پلی این بازی به گونه ایی است که میتوانید با یک انگشت کارکتر خود را به صورت کامل کنترل کنید و حرکت و جهش و ضربه بزنید.

مطلب پیشنهادی : Mario Kart Tour شروعی عالی از لحاظ درآمد برای شرکت نیتندو

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی