نقد و بررسی کامل Google Pixel 4

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۹/۱۲

main-image

در این پست می خوام شما رو با ویژگی های مهم و کاربردی Google Pixel 4 آشنا کنم، برای همین هم هست که اسمش رو گذاشتم نقد و بررسی کامل، پس اگه به دونستن این موضوع علاقه دارین بهتره ادامه پست رو بخونید.

راستش هیچ کدوم از ما انتظار دوربین دوگانه رو از سری جدید محصولات پیکسل گوگل نداشتیم،واز قبل این سخت افزار رو دیده بودیم در حالی که می خواستیم گوگل یک کار خاص رو با Pixel 4 انجام بده ولی اینجور نشد.

ما قبلا مشخصات Pixel 4 XL رو مورد بررسی قرار دادیم و الان به سراغ مشخصات این مدل می آیم ، بعد از خوندن این پست می تونید در لینک پایین صفحه به بررسی Pixel 4 XL برید و مشخصات رو با هم مقایسه کنید.

این دو مدل با هم تفاوت زیادی ندارن، تفاوت اونا در دو مورد باتری و نمایشگر هست. نمایشگر پیکسل ۴XL به اندازه ۶.۳ اینچ با کیفیت +QHD است ولی نمایشگر پیکسل ۴ با اندازه ۵.۷ اینچی با کیفیت +FullHD است که البته در این اندازه مناسب است.

اما باتری پیکسل ۴ بسیار نگران کننده هست ، چون ظرفیت بسیار پایینی داره (۲۸۰۰mAh واقعا خیلی کمه :/) و کسی نمیدونه هدف گوگل از این کارش چی بوده.

اما از ویژگی های بسیار خوبی که محصولا ت گوگل دارن اینه که افرادی که دوست دارن اندروید واقعی رو تجربه کنن از این محصولات خریداری می کنند و این با عث می شه که کاربران خودش رو داشته باشه.

نقد و بررسی کامل Google Pixel 4

مشخصات کامل Pixel 4

خب در بالا مشخصات کامل این گوشی رو مشاهده کردین ، همونطور که به شما گفتم در لینک زیر می تونید مشخصال Pixel 4XL رو هم مشاهده کنید و با هم مقایسه کنید.

مطلب پیشنهادی:بررسی کامل Google Pixel 4 XL

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی