نقد و بررسی Honor V30

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۹/۰۵

main-image

به نظر می رسد Honor V30 از نظر هونور یک سنگ بنای اصلی است. با برخورداری از چیپست Kirin 990 که در راس آن قرار دارد ، تلاش های شرکت ۵G را هدایت می کند. مطمئناً ، در اینجا فراتر از اتصال آینده نگرانه به آن توجه کرده ایم.

همچنین به عنوان Vera 30 شناخته می شود که احتمالاً در بعضی از بازی های لاتین برای حقیقت ، گوشی و Kirin 990 5G به طور کامل دقیق هستند ، پشتیبانی از هر دو استاندارد مهم ۵G را در خود جای داده است. بدون اینکه جزئیات زیادی به آن وارد شود ، شبکه های ۵ مستقل NSA در آن با چیپست های پرچمدار فعلی هواوی و مودم داخلی آن کاملاً خوب کار می کنند .

این به خودی خود ، Honor V30 را به لاف زدن محکوم می کند ، می بینید که چگونه یکی از معدود دستگاههایی است که برای Kirin 990 5G چنین کاری را انجام داده است ، خارج از خط تولید برند هوآوی است. در شرایط ایده آل ، ۵G نظری می تواند سرعت بارگیری را تا ۲.۳ گیگابیت در ثانیه و بارگذاری تا ۱.۲۵ گیگابیت در ثانیه را فعال کند. به طور همزمان ، مودم جدید Balong همچنین می تواند به طور یکپارچه به شبکه های ۴G ، ۳G و ۲G برگردد و آن را به شاه فعلی تطبیق پذیری تبدیل کند.

گفته شده است که Kirin 990 5G با نسخه معمولی یکی نیست، این یک نسخه ۷nm+ است.که عملکرد بهتر و مصرف کم تری را ارائه میدهد همچنین دارای یک هسته اضافه تر قدرتمند است و البته از نسل جدید اینترنت پشتیبانی می کند.

مشخصات Honor V30

مطلب پیشنهادی:Honor 20 Pro یکی ازرقیبان سرسخت پرچمداران با قیمتی مناسب

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی