معرفی و بررسی بازی اندروید shadow fight 2 همراه با تصاویری از محیط بازی

time

3 دقیقه-۱۳۹۸/۰۹/۰۲

main-image

در بازی shadow fight 2 شما نقش یک سامورایی را بازی میکنید که قومش توسط افرادی شرور مورد حمله قرار گرفته اند و قتل عام و غارت شده اند. شما نیز از آن حمله وحشناک بازمانده اید و میخواهید که آنها را پیدا کنید و به سزای اعمالشان برسانید. در جست و جوی آنها شما به یک دروازه میرسید که برای باز کردن آن باید یک مجسمه ایی را در مکان مشخص شده قرار دهید. وقتی دروازه باز میشود شما تک تک آن شیادان را میبینید اما در همان حین یک طلسمی که بر اثر باز شدن در برای شما فعال میشود باعث میشود که شما تبدیل به یک سایه شوید.

بازی shadow fight 2 یک بازی آر پی جی سوم شخص است که در پلتفرم اندروید و آی او اس قابل اجرا است. من وقتی این بازی را شروع کردم حس یک تمرین قبل از نبردی سخت و نفس گیر به من دست داد و با کیسه ایی که در مقابلم موجود بود میتوانستم حرکاتی را که کارکترم از ابتدا بلد بود را تست کنم.

Shadow fight 2 در دنیایی دو بعدی با کارکترهایی سیاه به وجود آمده است . میدان هر نبرد با طراحی بسیار زیبایی که دارد باعث میشود که حس یک مبارزه جذاب و باشکوه به شما دست دهد و شما حس یک سامورایی یا نینجا را در خود زنده میکنید.

کنترل این بازی به صورت جوی استک (شوک) است و باعث میشود شما آزادی بیشتری برای کنترل کارکتر خود داشته باشید و این یک نکته بسیار مثبت این بازی است که باعث شده طرفداران زیادی را به خود جذب کند. همچنین شما میتوانید دکمه های کنترل را مطابق میل خود بزرگ یا کوچک تر کنید.

با شکست هر دشمن شما امتیازاتی کسب میکنید و تجربه و خود را بالا میبرید و با بالا تر رفتن تجربه خود میتوانید حرکات جدیدی را بیاموزید و با پولی که دریافت میکنید میتوانید زره و سلاح هایی که باعث میشود قدرت شما در نبرد با حریفان قدر خود بالاتر برود را تهیه کنید. همچنین با پول میتوان سلاح های خود را ارتقا داد ،اما برای ارتقا باید مدت زمانی را صبر کرد تا ارتقا سلاح کامل شود.

با هر پیروز شما باید تجربه در استفاده به موقع از حرکات را یاد بگیرید تا بتوانید دشمنان خود را راحت تر شکست دهید. قبل از دانلود shadow fight 2 من حس میکردم که هنگام نبرد به دلیل اینکه رنگ دو کارکتر مشکی است ممکن است کارکتر خودم را گم کنم اما خوشبختانه سازندگان بازی برای این موضوع نیز راه حل خوبی پیدا کردند و برای کارکتری که شما هدایت میکنی در زیر او یک علامت قرار دادند که این باعث میشود هرگز کارکتر خود را در هنگام نبرد گم نکنید.

نبرد های shadow fight 2 به این صورت است که اگر شما از دشمن کمتر ضربه دریافت کنید بازی در حین نبرد قدرت شما را نسبت به حریفتان بالا تر میبرد و این باعث میشود که حس یک نبرد واقعی به شما دست بدهد و زیرا هرچه کمتر ضربه دریافت کنید مسلما توان مبارزه شما بالاتر میرود.

بازی shadow fight 2 دارای یک بخش دوئل است که شما میتوانید رقیبانی هم سطح خود به صورت آنلاین پیدا کنید و قدرت خود را با آنها محک بزنید.


لینک دانلود بازی از سایت فارسروید

مطلب پیشنهادی:Mario Kart Tour شروعی عالی از لحاظ درآمد برای شرکت نیتندو

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی