عضویت/ورود

برترین بازی های پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۹ از نگاه سایت گیم اسپات

اطلاعات

بازی

۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - 6 دقیقه

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

هر ساله صدها بازی ویدئویی منتشر می شود ، و ما هر تعداد ممکن را مرور می کنیم. اما با پخش جریان های جدید به نظر می رسد ثابت است که می توانید انتخاب کنید که کدام یک از آنها را بازی کنید. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم!در زیر می توانید لیستی از بازی های پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۹ را که نمره ۸ یا بالاتر را در مقیاس بررسی سایت GameSpot کسب کرده است پیدا کنید. این به چه معنی است؟ خوب ، یک بازی با نمره ۸ به بالا ،یک بازی “عالی” در مقیاس ماست ، در حالی که یک بازی با نمره ۹ “عالی” و ۱۰ ” تجربه ضروری” است. به عبارت ساده تر ، این سه امتیاز بهترین بازی ها را نشان می دهد ، بنابراین نمی توانید با هیچ یک از بازی های ذکر شده در اینجا اشتباه کنید.این لیست شامل موارد اختصاصی شخص ثالث و بازی های شخص ثالث است که در سیستم عامل های مختلف در دسترس هستند. در حالی که برخی از موارد خاص اول شخص مهم که امسال انتظار داشتیم به سال ۲۰۲۰ سوق داده شوند ، هنوز گزینه های زیادی برای شما وجود دارد. این توصیه ما را برای بازی هایی که می توانید در PS4 خود انجام دهید در نظر بگیرید!

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

A Plague Tale: Innocence

به طرز قدرتمندانه زیبایی های طاعون و موش ها را کنار می گذاریم ، بی گناهی سرانجام داستانی احساسی از مقاومت در برابر شانس های آزار دهنده است. عنوان بازی یک گره آشکار نسبت به از بین رفتن بی گناهی است که چهره های بازیگران جوان در تمام طول سفر خود را نشان می دهند. اما بیش از این ، از عمق فرومایگی انسان و هزین آزار دهنده بقا در بحبوحه جنگ نیز سخن می گوید. علی رغم وحشت ناپذیر آغاز های غیر منتظره ، بازی گاه به گاه با کمترین امید به امید می رسد. یکی از لحظه های مورد علاقه من این است که آمیکیا گل وحشی دیگری را در یک تردد در سراسر شهر لکه می زند که در میان پوسیدگی لانه های عصبی موش ها قرار دارد. بدون برادرش ، آن را جمع می کند ، و آن را به صورت زنجبیل در موهای خودش قرار می دهد . یک یادآوری شخصی برای ادامه فشار در میان سختی ها ، و شهادت بر قدرت و سرسختی روزافزون او. علی رغم چشمک زدن های قابل پیش بینی ، لحظه هایی مانند اینها تار و پود را به گلوی شما می آورد ، همانطور که این کار را کرد برای من.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Apex Legends

Apex Legends ترکیبی از ایده های تیرانداز هوشمند است که یک بازی رقابتی و مبتنی بر تیم را رقم می زند که ضمن پرداختن به بسیاری از نقاط ضعف ، در تمام قسمت های بهترین بازی جنگ رویال قرار می گیرد. تمرکز شدید Respawn در بازی تیمی باعث می شود Apex بیش از یک افزودنی ارزشمند در ژانر باشد. این نشانگر آن است که بتل رویال در آینده به کجا می رود.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Borderlands 3

یکی از بازی های پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۹ Borderlands 3 است. در Borderlands 3 هنگام صحبت با رئیس ، چندین مانع وجود دارد ، اما این دعوا تحت الشعاع قرار دادن اسلحه پاداش بازی و شوخ طبعی بیش از حد قرار گرفته است. روایت کاراکتر بازی به عنوان یک فینال رضایت بخش برای حق رای دادن به غارتگر عمل می کند ، و مکانیک ها و ویژگی های جدید – به ویژه درختان مهارت های اصلاح شده و جلوه های تولید کننده اسلحه – به شما می دهد که چگونه می خواهید از طریق آن بازی کنید. . اگر هرگز طرفدار حق رای دادن نبوده اید ، بعید نیست Borderlands 3 کارهای مختلفی را انجام دهد تا نظر شما تغییر کند ، زیرا این بازی بهترین کار را در ادامه کارهایی که این سریال همیشه انجام داده است برتری می کند: یک داستان طنز بلند طنز آمیز از نارضایتی های غارتگر و شلیک آنها راه قهرمانی.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Children of Morta

Children of Morta’s از سبک هنری خارق العاده و داستان نویسی لذت بخش ، آنچه را می توان یک بازی سرگرم کننده داشته باشد را انجام می دهد و آن را بسیار بالا می برد. رها کردن دشمنان و سرانجام پیروزی در کارفرمایان لذت بخش است ، اما آنچه من را به عقب بازگرداند ارتباطی بود که من با برگسون ها احساس کردم و آرزوی صمیمانه من برای کمک به آنها برای عقب نشینی علیه فساد بود. از این گذشته ، وقتی خانواده ای دارید که به خانه خود بیایند ، برخورد با سیاه چال های پر از هیولا بسیار آسان تر است.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Control

اغلب اوقات اتفاق نمی افتد که یک بازی به افکار من همانگونه که کنترل دارد حمله می کند. من در جایی هستم که می خواهم آخرین چیزی را که ارائه می دهم مصرف کنم. و اگر من صادق باشم ، این باعث می شود که من بخواهم دوباره برگردم و بازی های گذشته Remedy را نیز پخش کنم. مطمئناً ، این از جهاتی یک تخیل معیوب است ، اما ویژگی های استثنایی زیادی در این زمینه وجود دارد که کنترل به راحتی هر گونه لرزش لحظه ای را از بین می برد. من نمی توانم صبر کنم برای شرکت در بحث در مورد بازی ، برای دیدن آنچه که دیگران فهمیده اند ، و برای درک بهتر جایی که همه در داستان جسی متناسب است.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Death Stranding

Death Stranding یک بازی سخت برای جذب است. موضوعات متنوعی درهم تنیده بسیاری وجود دارد ، و نام های احمقانه ، لحظه های ذرت و نمایش سنگین پیام های دیگری را نشان می دهد که بسیار ساده است. این اتفاق در لحظات دلپذیرتر بازی بسیار واضح تر اتفاق می افتد ، وقتی نردبان مورد نیاز خود را پیدا می کنید که توسط بازیکن دیگری پشت سر گذاشته شده یا نامه ای از NPC دریافت می کنید که از تلاشهای شما تشکر می کند. بدون نادیده گرفتن درد مثبت است. در حقیقت ، هم در داستان و هم در گیم پلی آن استدلال می کند که بدبختی چیزی است که باعث می شود کارهایی که ارزش انجام آن را دارند و زندگی ارزش زندگی را فراهم می کند. این یک بازی است که نیاز به صبر ، شفقت و عشق دارد ، و همچنین یکی از مواردی است که ما در حال حاضر به آن احتیاج داریم.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Destiny 2: Shadowkeep (Expansion) 

Shadowkeep نشان دهنده تغییر در اصول اولیه Destiny 2 است و این تنها باعث بهبود بازی شده است. بازگشت به ماه پر از سرگرم کننده شبح وار است ، و اگرچه ممکن است Shadowkeep به اندازه Forsaken عظیم نباشد ، اما همچنان برخی اضافات چشمگیر به جهان ارائه می دهد که به کاوش کامل می پردازد. انتخاب های پر معنی تر در Shadowkeep ، مرا تحت فشار قرار می دهد که فکر کنم فراتر از بسته بندی کردن قدرتمندترین اسلحه هایم باشد و همه چیز را در مسیرم شلیک کنم. اینها پیشرفتهایی است که نمایانگر جهش بزرگی است برای Destiny 2.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Devil May Cry V 

یکی از بازی های پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۹ DMC5 است . DMC5 بر استعدادی و مکانیکی پیشینیان خود پیشرفت می کند. این مهمتر از همه چیز به سنت ادامه می دهد و چند ایده جدید بلندپروازانه را دنبال می کند ، اما بیشتر تمرکز این سریال بر روی سیستم های جنگی پیچیده و شجاعانگی در اردوگاه است. بازی به ندرت متوقف می شود و به طور مداوم از اعجاب و عمق مکانیکی خود استفاده می کند تا هر گونه ناامیدی کوچک را کنار بگذارد. در عین حال ، این داستان از جذابیت های کاریزماتیک غافل می شود که در حالی که مهارت های خود را اصلاح می کنید ، دائماً شیفته خود می شوید. DMC5 ثابت می کند که این سریال می تواند درخشان و تخیل باشد بدون به خطر انداختن سنت های طولانی ترین آن.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

eFootball PES 2020

احتمال صدور مجوز در اطراف PES به هیچ وجه از بین نخواهد رفت ، و مردم هنوز هم برای بدست آوردن همه کیت های رسمی و نشان ها به هر حال فایل های گزینه را بارگیری می کنند. eFootball PES 2020 مانند پیشینیان خود ، همچنان صحبت های خود را در زمین انجام می دهد ، بازی سال گذشته را اصلاح و بهبود می بخشد تا بهترین بازی فوتبال تاکنون انجام شود. مطمئناً ناامیدکننده است که شما هنوز هم نمی توانید به عنوان بروسیا دورتموند و اکثریت بوندس لیگا و چند لیگ دیگر بازی کنید ، و پیشنهاد تک نفره آن تقریباً با آنچه سه سال پیش درج شده بود ، یکسان نیست. اما همه اینها با زحمت به پشت ذهن شما می رود هنگامی که بین آن خطوط سفید قدم بگذارید و به سادگی بازی زیبایی را شروع کنید.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

FIFA 20

فیفا ۲۰ بی عیب و نقص ، اما آرامش بخش ، کامل و قانع کننده است ، FIFA 20 به همان اندازه ناامیدکننده و به همان اندازه اساسی است. Journey و خیابان FIFA همچنان از دست خواهند رفت ، اما ولتا گزینه ای متفاوت برای کسانی که می خواهند در انواع مختلف بازی های smorgasboard FIFA غوطه ور شوند ، ارائه می دهد ، در حالی که Ultimate Team مسیر خود را به سمت سلطه جهانی ادامه می دهد. این فقط یک شرم آور است حالت شغلی همچنان راکد است – حتی اگر EA نهایتا به یاد داشته باشد که وجود دارد.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Final Fantasy XIV: Shadowbringers (Expansion)

برخی از تغییرات آن در تجربه بازیکن هنوز هم باعث ایجاد ناراحتی کمی در این مرحله از دندان می شوند ، اما Shadowbringers برای خود به عنوان جذاب ترین گسترش بازی یک مورد جدی ایجاد می کند. این فقط مقیاس و استحکام روایت بافی در سال های کم سن و سال و بدون ارزان کردن تجربه برای بازیکنان جدید نیست ، یا دعواهای سرمربی با طراحی بی بدیل با موسیقی تماشایی و لمس های موضوعی پر می شوند. همچنین اجرای سیستم Trust و فرصتی برای احساس واقعی تأثیر تصمیمات Warrior of Light بر روی بسط گذشته از طریق بررسی داستانهای همراهان شما. برای داستانی که با تمرکز لیزر روی انگیزه ها و بدگویی های شخصیت شما آغاز می شود ، این داستان را روایت می کند که در نهایت بزرگترین و بهترین چیزی است که Final Fantasy XIV تاکنون گفته است. Shadowbringers ، Shiftbringers ، قسمتهایی از رستاخیز ، انتقام جویی ، ظلم و ظلم و ستم عناصر ، وعده ی جهنم زیادی را می دهد وقتی که اولین قدم های خود را به سمت نوروارد می برید و حتی اگر کمی در این راه گیر بیفتد ، یک پایان واقعاً تماشایی را تحویل می گیرد.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Star Wars Jedi: Fallen Order

اما به خصوص هنگامی که در آن پوشیده است ، Fallen Order شاید تبدیل به قوی ترین تصور از آنچه بازی به عنوان یک شوالیه جدی باید واقعاً شبیه باشد ، باشد. درست است که Fallen Order به طور آزادانه از سایر بازیهای اکشن وام می گیرد ، اما این عناصر با طراحی مبارزات و طراحی محیط Respawn و داستانی که بشریت را در فضا و در شخصیت های آن پیدا می کند ، کار می کنند تا آنچه را که دنیای جنگ ستارگان را شایسته می سازد ، بسازند. از دوباره و دوباره بررسی مجدد حتی با وجود برخی حواشی خشن ، Fallen Order یکی از قانع کننده ترین بازی های اضافه شده به حق رای دادن به جنگ ستارگان در سال ها را نشان می دهد.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Metro Exodus

در نگاه اول ، Metro Exodus آن جهان گسترده و آزاد ، آزاد و خطرناک را که از تونل ها محدود نشده است به شما می دهد ، اگرچه دامنه داستان آن بر آنچه شخص شما را تحریک می کند و طول هایی که می خواهید برای محافظت از مهمترین چیزها متمرکز شوید ، متمرکز است. جعبه های ماسه ای باز ممکن است قوی تر نباشند ، اما بازی هنوز هم احساس آسیب پذیری و ترور پسا آخرالزمانی را در کنار سلاح های ضربه ای که در سناریوهای تصفیه شده رزم و پنهان استفاده می شود ، در آغوش می گیرد. ممکن است رمز و راز و فتنه بازی های قبلی را از دست بدهید ، اما Exodus خدمه کاریزماتیک دوستان و خانواده را جمع می کند که می خواهید آنها را تا انتهای زمین دنبال کنید.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Mortal Kombat 11 

یکی از بازی های پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۹ MK11 است. MK11 فقط دنباله ای برای طرفداران سریال و جانبازان NetherRealm نیست ، بلکه این یک دروازه به عرصه بازی های مبارزه برای هر کسی است که علاقه ای به تماشای جنگجویان بی رحم داشته باشد ، احمقانه یکدیگر را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. مکانیکهای ساده بدون توجه به سطح مهارت شما ، عمل مبارزات را خشمگینانه نگه می دارند ، و آموزشهای جامع شما را ترغیب می کنند تا درون حفره های سنگین حفر شوید. فهرست مختلفی از شخصیت ها و سبک های بازی جالب وجود دارد ، و حالت داستان نوعی سرگرم کننده است. تصادفی کردن پاداش های Krypt و مسئله عجیب و غریب با طبیعت همیشه آنلاین بازی می تواند گاهی اوقات با صبر و حوصله شما از بین برود اما Mortal Kombat 11 کاملاً در جایی که مهم است برخورد می کند.

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

معرفی و بررسی Granblue Fantasy Versus – نبرد فانتزی

۱۳۹۸/۱۲/۲۰-

معرفی و بررسی Granblue Fantasy Versus - نبرد فانتزی

فضای زیادی برای تازه واردان در ژانر بازی جنگ وجود ندارد. بازی هایی مانند Street Fighter ، Tekken ، Mortal Kombat و Guilty Gear سالها بر این فضا حاکم شده است ، بنابراین رقیبان جدیدی که قدم به رینگ می زنند ، معمولاً دارای مجوز محبوب هستند. Granblue Fantasy Versus همان نوع جنگنده تازه کار است. این مبتنی بر خاصیتی است که به لطف یک بازی موفق gacha در موبایل (ماشین مجازی فروش اسباب بازی کپسول مجازی) با قلاب های RPG ، در ژاپن بسیار محبوب است ، اما در همه جای دیگر نسبتاً ناشناخته است. در مقابل ، برای تمام اهداف و نشانه ها ، اولین Granblue Fantasy در صحنه جهانی است.

توسعه یافته توسط Arc System Works با تشکر از یک مکانیک قوی به دلیل مکانیک های گیم پلی غیراخلاقی که ظرافت با عمق تعادل ایجاد می کند ، ضمن معرفی ایده های جالب و خاص خود را نیز ارائه می دهد. شکوفایی های اضافی که به عنوان یک گره از علاقه مندان به طرفدارانشان ایجاد می شود یا به دنبال این است که به مناسبت بعضی مواقع پایبند به ریشه های RPG باشند ، اما تجربه به طور کلی به لطف قدرت اصول آن است.

ArcSys در جهت دستیابی بیشتر به مبارزان انیمه خود با ورودی های ساده تر و سیستم های راحت تر درک تلاش کرده است ، اما برای Granblue Fantasy Versus ، آن را از سرعت بی نظیر ، پخش هوای محور ، شیوه بازی تهاجمی مبارزان انیمه دور کرده است و به چیزی سنتی تر روی آورده است. به عنوان یک بازی جنگی مبتنی بر زمین ، Versus از سرعت بسیار کندتری بازی برخوردار است و به جای کمک های شریک زندگی و درگیری های طولانی برای لمس مرگ ، تمرکز سنگین تری روی عادی ها و حرکات ویژه ای قرار می دهد. از این نظر ، می توان آن را از نزدیک به بازیهای مبارزاتی Capcom مانند Street Fighter تشبیه کرد. تأکید بر زمانبندی و فاصله صحیح حملات شما برای ایجاد فرصت برای پیگیری یا تنظیم موقعیت هایی است که شما از مزیت آن استفاده کنید ، اما لزوماً پیروزی تقریبا تضمینی نیست. در سطح بالاتر ، این مورد مربوط به پاها ، مخلوط های دقیق اجرا شده ، استفاده هوشمند از سربار جهانی و تله گاه به گاه قاب است. با توجه به محبوبیت Granblue Fantasy ، برای افراد تازه وارد – که احتمالاً تعدادشان بسیار زیاد است – یافتن پایه بسیار پایدار است. طبیعتاً جانبازان بازی ، مزیت خود را خواهند دید ، اما برای هر کس دیگری ، کوه کوهنوردی برای صعود به نظر نمی رسد ، بنابراین ایده راه رفتن در مسیر تسلط بسیار جذاب است.

Auto-combos ، یک مکانیک رایج در بازی های ArcSys ، گنجانده شده است ، به این معنی که یک تازه وارد کاملاً می تواند یک کنترلر را انتخاب کند و یک بار دکمه حمله را برای اجرای دسته های اصلی فشار دهد. این رشته از حملات مؤثر هستند ، اما با آسیب و کاربردی محدود ، بدون افزودن حرکات ویژه به یک رشته.

و در اینجاست که Granblue Fantasy Versus شروع به پرتاب ایده های منحصر به فرد می کند که برای لحظه های جالب می جنگد ، بلکه روح بازیگر RPG را نیز در خود جای می دهد. حرکات ویژه به یکی از دو روش اجرا می شود ، اولین حالت ترکیبی سنتی از حرکات جهت دار و فشار دکمه ها – یک چهارم دایره به جلو و حمله ، در بیشتر موارد ، اگر یک کاراکتر مثلاً یک پرتابه داشته باشد ، اجرا خواهد شد. با این وجود ، میانبرهایی نیز وجود دارد که روی دکمه ها نقشه برداری شده است – می توانید همان حمله پرتابه را فقط با فشار دکمه R1 بکشید. برای هر کاراکتر ، حرکات ویژه به R1 یا R1 به علاوه یک دکمه جهت بندی ترسیم می شود. لایه اضافه شده مانند RPG است که هر یک از این حرکات ویژه پس از استفاده از هم دور می شوند و طول اجرای آن در صورت استفاده از میانبر برای اجرای آن طولانی تر است. این روش ArcSys برای متعادل کردن سیستم است به گونه ای که کسانی که با مبارزه با ورودی های بازی بازی می کنند هنوز هم می توانند حرکات جالبی انجام دهند اما بازیکنانی که کار را انجام می دهند نیز به خاطر تلاش خود پاداش می گیرند.

این سیستم همچنین یک بازی فوق العاده جالب ایجاد می کند که درجه ای از غیرقابل پیش بینی بودن برای دعوا را فراهم می کند ، مخصوصاً در سطوح بالاتر. در اکثر بازی های سنتی مبارز ، گفته های خاصی وجود دارد که یک بازیکن مشتاق را نشان می دهد که چه اتفاقی می افتد. مثلاً از شخصیت شخصیتی مانند M. Bison ، Street Fighter استفاده کنید. اگر می بینید که او بیش از حد طولانی یک راه یا دیگری را تغییر می دهد ، می دانید که او ممکن است یک حرکت خاص خاص را انجام دهد و می توانید سعی کنید حرکت بعدی خود را مطابق با آن آماده کنید. این در مورد Granblue Fantasy Versus هم چنین نیست ، از آنجا که دستورات میانبر می توانند فوراً حرکات ویژه را انجام دهند.

این بدان معنی است که شارلوت شوالیه کم تحرک می تواند از قدم زدن به سمت شما برود و شمشیر یک بیت خیلی بزرگ را برای راه اندازی خودش در هوا بکشاند تا بتواند ضربه ای از بالای سرش را خرد کند ، بدون اینکه نیازی به شارژ در ابتدا باشد و آنچه را که هست در مورد انجام و شما مانده اید که فوراً واکنش نشان دهید. به طور مشابه ، وحشتناک واساما Vaseraga ممکن است وقتی که روی صفحه نمایش قرار دارد کمی ترسناک باشد ، اما در هر لحظه می تواند به شما کمک کند تا به دلیل ورودی فوری ، چک شانه ویرانگر شما را تحویل دهد. در مورد هر حرکت ویژه دیگری که در بازی وجود دارد ، همین حرف را می توان گفت.

به نظر می رسد که یک کابوس برای مقابله با آن است و مسلماً هم می تواند باشد. اما همچنین یک دینامیک بسیار جذاب را ایجاد می کند که در گذشته مورد کاوش قرار نگرفته است. بازی هایی مانند Smash Bros. و Capcom Vs. SNK 2 EO نیز دارای این نوع گزینه های ورودی آسان است ، اما بندرت آن را در نحوه بازی یک بازی به همان اندازه که در Granblue Fantasy Versus انجام شده است ، تغییر داده است. سیستم cooldown که در بالای میانبرها قرار دارد ، لحظات تصمیم گیری استراتژیک را در نظر می گیرید که در آن شما جوانب مثبت و منفی استفاده از میانبرها را در مقابل داشتن توانایی موقت از بازی و چقدر طولانی برای آن در دسترس ندارید. همانطور که با بسیاری از جنبه های بازی های جنگی ، این اوایل زندگی بازی سخت است که یک قضاوت قطعی را در مورد دامنه سیستم ها و مکانیک به تصویب برسانید ، زیرا جامعه بازی های جنگی غالبا روشهای جدید و خلاقانه ای برای استفاده از تکنیک ها پیدا می کنند ، اما همانطور که ایستاده است ، قطعات حتی اگر حتی تصویر بزرگتر نیز کاملاً قابل مشاهده نباشد ، به روشی رضایت بخش کنار هم قرار می گیرند.

Granblue Fantasy Versus تعدادی دیگر از مکانیک های آشنای گیلاس را که از تاریخ ژانر انتخاب شده اند ، انتخاب کرده است. dodging Spot اجازه می دهد تا با فشار دادن یک دکمه ، حملات کنار گذاشته شوند ، در حالی که گزینه های مختلفی نیز برای محافظت وجود دارد. اگر از ورودی های جهت دار جهت محافظت از دستی بالا و پایین و همچنین ضربات متقابل استفاده می شود ، فقط دفاع با زمان بندی مناسب در دسترس است. اما ، اگر از دکمه محافظ اختصاصی استفاده شده باشد ، در بعضی موارد – یا از طریق آن ، در بعضی موارد – یا عقب کشیدن امکان پذیر است. دکمه محافظ اختصاصی همچنین باعث می شود مسدود شدن کراس یوپ ها سازگارتر باشد ، اما Just Defense در دسترس نیست. بار دیگر ، Granblue Fantasy Versus از شما می خواهد که وزن خود را انتخاب کنید که آیا می خواهید با هزینه برخی از مزایا رویکرد ساده تری را انتخاب کنید یا کار بیشتری را برای پرداخت بیشتر بپردازید. آنچه بیشتر از همه لذت بردم این است که سعی کنم در لحظه مناسب سرم را به کار ببرم – در حالی که احساس اطمینان می کنم با طرف فنی بازی درگیر شوم ، اما بعد از احساس احساس غرق شدن یا می خواهم به گزینه های ساده تر تبدیل شوم. امن تر. این نوع مانند این است که بتوانید با دو توپ دست و پنجه نرم کنید ، اما یک سوم پرتاب شده در مخلوط. من می دانم که چگونه این کار را انجام دهم ، فقط باید خودم را بهتر هماهنگ کنم تا متغیر جدید را حساب کنم و زمان بندی را پایین بیاورم و ریتم درست را بدست آورم. روند تلاش برای تسریع مهارت های مورد نیاز برای انجام این کار بسیار رضایت بخش بوده است.

همه اینها این است که بگوییم ، اساساً ، Granblue Fantasy Versus دارای یک مجموعه قوی و پیچیده از مکانیک بازی های جنگی است که به راحتی می توانید درک و عمق زیادی را برای کسانی که در حال حفاری هستند کشف کند. بنابراین شرم آور است که این بازی برای حالت RPG Quest خود از گیم پلی یکپارچه و پیچیده طراحی شده بهره نمی برد و در عوض به ترکیب دکمه های کم عمق اعتماد می کند. از لحاظ کاربردی ، این حالت در خدمت چندین هدف است: این افراد ناآشنا را با حق رای دادن به جهان و شخصیت های آن معرفی می کند ، داستان منحصر به فرد خود را برای شما بازگو می کند و اصول اولیه بازی را به شما می آموزد. متأسفانه ، هیچکدام از این موارد را به روشی رضایت بخش انجام نمی دهد ، در عین حال تصمیم دارد از هر آنچه که در واقع بازی را جالب می کند ، کم کند.

نبردها در این حالت بیشتر شبیه نسخه RPG موبایل Granblue Fantasy هستند ، اما به نوبه خود مبتنی نیست. در عوض ، شما باید کنترل مستقیم روی شخصیت ها داشته باشید و باید امواج دشمنان را در چیزی که بین یک ضرب و شتم سمت چپ کلاسیک کلاسیک و حالت نیروی Tekken احساس می شود ، اعزام کنید. با این حال ، دشمنان کمی و بدون هیچ مشکلی در حال حاضر هستند. آنها همچنین از سلامتی بسیار کمی برخوردار هستند ، به همین دلیل معمولاً می توانند با یک زن و شوهر از حملات سنگین مرتکب شوند. در نتیجه ، دلیل کمی برای استفاده از ایده های جالب تر Granblue Fantasy Versus وجود دارد. مطمئنا ، شما می توانید از حرکات ویژه برای مقابله با دشمنان استفاده کنید ، اما چرا این کار را فقط با اسپم کردن یک دکمه حمله انجام می دهید؟ گاهی اوقات شخصیت های رئیس ظاهر می شوند اما تغییر رویکرد را تحمیل نمی کنند – حمله همه جانبه هوشمندانه ترین و ساده ترین کاری است که بیشتر اوقات انجام می دهد.

اعضای دیگر بازیگران بازی Fight Fight خراب شده اند و بخشی از داستان بازی را گمراه می کنند و شما در سفر با آنها روبرو می شوید. برای اینکه آنها را از احمقانه خود دور کنید ، باید آنها را مورد ضرب و شتم قرار دهید و در این برخوردها ، نبردها شکل یک مبارزه معمولی یک بر یک را در Granblue Fantasy Versus به دست می آورند. با این حال ، این شخصیت ها بیشتر در آنجا قرار دارند که بصورت ماسه سنگی ریخته شوند تا بتوانند به مهمانی شما اضافه شوند گیم پلی ناراضی باعث می شود کلیشه ، داستان فراموش نشدنی در مورد دسته ای از دزدان دریایی آسمان ، دوستان خود را از شر آزاد کند و نبرد با یک امپراطوری شیطانی را حتی خسته کننده تر جلوه دهد. من واقعاً می خواستم به شخصیت ها اهمیت دهم. شخصیت اصلی دلفریب گران از نگاه و جذابیت انیمه ای برخوردار است که من جزئی از آن هستم. Lowain یک دلهره بسیار عجیب و غریب با روحیه گربه ای است که همراهانش را به نبرد فرا می خواند تا عکس های کوچک و بی نظیری بگیرد و او همچنین Yggdrasil ، یک جانور پریمال را احضار می کند که در اصل یک بانوی غول پیکر است که دشمنان خود را مورد آزار و اذیت قرار می دهد. سپس آرکیپ هایی مانند Lancelot با شوالیه خنک و پسر آتش متکبر Percival وجود دارد. من به عنوان کسی که شخصیت های شارژ را دوست دارد ، من واقعاً درخشش را به شارلوتا ، که با کمال تعجب شرارت است ، با توجه به طراحی کوچک طعمه او. همه آنها از لحاظ بصری جذاب هستند ، اما حالت داستان هیچ کاری برای آنها نمی کند. شخصیت پردازی آنها در بهترین حالت نازک است ، در داستانی که بین گسست و غافلگیری رونق می گیرد. و هنگامی که گیم پلی بازی این کار را غیرقابل عقب نشینی می کند ، توصیه می شود از طریق آن بنشینید.

حالت RPG Quest همچنین جایی است که عناصر gacha بازی موبایل Granblue Fantasy ظاهر می شود. شما سلاح های منحصر به فرد را برای تکمیل مطالب اصلی داستان باز می کنید ، اما در واقع از هیچ یک از آنها استفاده نمی کنید. در عوض ، همه آنها به سطل موثر تبدیل می شوند و قدرت ترکیبی آنها باعث افزایش ویژگی های حمله شخصیت شما می شود. دشمنان دارای تراز ابتدایی هستند و استفاده از آنهایی که مخالف هستند به شما پاداش اعطا می کنند ، اما هنگامی که گزینه ای برای اتوماسیون و بهینه سازی وجود دارد ، دستیابی به بارهای دستی وقت گیر و غیر ضروری است. هیچ دلیلی واقعی برای براندازی بارهای اصلی وجود ندارد زیرا تراز کردن عنصر تنها عامل اصلی بازی است ، بنابراین اجازه دادن به بازی به سادگی یک ایده آل را در کنار هم قرار می دهد بهترین مسیر عملی است. در نهایت ، عناصر gacha به جای اینکه یک چین و چروک با ارزش برای گیم پلی به ارمغان بیاورند ، به نوعی تازگی محسوب می شوند.

Granblue Fantasy Versus دارای مجموعه ای کامل از مأموریت های آموزشی است که همه موارد را از حرکات اساسی و ویژه ها ، برای پیشبرد combos ، استراتژی ها و مخلوط های خاص پوشش می دهد. هر زمان و زمان صرف شده در آنجا با ارزش تر از حالت RPG Quest ارزشمندتر است ، به خصوص که این همان چیزی است که وقتی به صورت آنلاین می روید آزمایش می شود. در حال حاضر ، سرورهای بازی به همان اندازه جمع نخواهند شد که پس از راه اندازی قرار بگیرند ، اما در مدتی که برای بازی آنلاین صرف کردیم ، تجربه به طور کلی روان بود. بعضی اوقات می توان به موارد مطلوبی در برابر بازیکنان خارج از قلمرو محلی ما اشاره کرد ، اما در غیر این صورت هیچ مشکلی برای شبکه ایجاد نشده است.

Granblue Fantasy Versus مجموعه ای از سیستم ها را مشخص و بی نظیر ارائه می دهد بدون اینکه موانعی غیر ضروری را برای آنهایی که فقط اینجا هستند برای تعمیر Granblue به وجود آورید. Arc System Works هوشمندانه بازی RPG و مکانیک بازی را باهم پیچیده است ، و روشی که در نبردهای اصلی یک به یک به نمایش در می آید واقعاً هیجان انگیز است. از جنبه های دیگر ، یعنی حالت داستان مبارزات انتخاباتی و قیچی های gacha آن ، مطلوب زیادی را برای شما باقی می گذارد. در آوردن Granblue به جهان گسترده تر ، Arc System Works بهترین پایش را به جلو نکشیده است ، اما در مقابل Versus قطعاً بازی ای است که می توانید برای فانتزی بیایید و برای جنگ بمانید.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی Journey To The Savage Planet

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

معرفی و بررسی بازی God of War : ظاهری قدیمی اما درونی جدید

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۱۱/۲۷-8 دقیقه

معرفی و بررسی بازی God of War : ظاهری قدیمی اما درونی جدید

سری God of War تا به امروز بسیار نزدیک به استانداردهای تعیین شده در بازی اصلی ۲۰۰۵ بود. بعد از گذشت بیش از یک دهه (و بسیاری از بازی ها) ، این حس وجود دارد که سونی می خواهد چیزهایی را برای سریال های قدیمی هک و اسلش مخلوط کند. مانند بسیاری از fبازی های محبوب که خود را در سال های اخیر دوباره اختراع کرده اند ، خدای جنگ جدید به درون چاه های RPG در فضای باز فرو می رود. همچنین تمرکز خود را به اساطیر نورس تغییر می دهد ، خدایان و افسانه های یونانی را که پایه و اساس هر بازی قبلی را فراهم می آورد ، کنار می گذارد.

این تغییر عمده همانطور که ما آن را می شناسیم ، پایان God of war را نشان نمی دهد ، بلکه اجازه می دهد DNA سری به شکل جدیدی بیان شود. دلایل بسیاری وجود دارد که باعث می شود تحولات ساختاری یک چیز خوب باشد ، اما این چیزی است که از کراتوس ، ماشین مرگ هالکینگ بدست آمده است و جلوه ای ماندگار می بخشد. یک نماد خشمگین و خونخوار به یک چهره حساس پدر تبدیل شده است. بخشی از او تمایلات خشونت آمیز قدیمی را که مدت ها پیش او را به یک ستاره تبدیل کرده اند ، حفظ می کند. با این حال ، به همراه فرزند خردسالش آرتئوس برای محافظت و راهنمایی ، ما همچنین می بینیم که کراتوسنفس عمیق می کشد و غرایات وحشیانه خود را دفن می کند تا نمونه مثبتی را ارائه دهد.

تماشای کراتوس در مراقبت از حساسیت های کودک خود از همان ابتدا احساس کمی جنجال می کند ، اما به لطف نویسندگی طبیعی ، بازیگران صوتی متناسب و انیمیشن بی عیب و نقص ، می توان به راحتی در سفر دوتایی مکید و از رشد متقابل آنها خرید. گرچه او معلم است ، کراتوس کوهی از اندوه و ترحم خود را حمل می کند که تنها معصومیت پسرش می تواند به او کمک کند تا بر آن غلبه کند. و آترئوس فراز و نشیب های خاص خود را تجربه می کند که ممکن است باعث شود او مسیر بسیار متفاوتی را برای او قرار دهد.

آترئوس در انزوا از خطرات دنیای وحشی پیرامون خود بزرگ شد و به درستی در مواجهه با واقعیت های سرزمینی که توسط خدایان محاصره شده و تحت محاصره خویش قرار دارد ، به درستی نمی تواند جای خود را در آن بدست آورد. این مرگ مادرش قبل از شروع بازی است که آتروس و کراتوس را به بیرون رانده می کند. آرزوی مرگ او این بود که خاکستر او در بالاترین قله زمین پخش شود. به نظر می رسد که اگر شکارچیان وحشی و کینه های وحشتناک به اندازه کافی موانع نباشند ، نمایندگان پانتئون اساطیر نورس در تلاش برای مختل کردن مأموریت خود ، با ایجاد سهام تقویت شده و برخورد نیروهای چشمگیر که انتظار شما از God of War است ، بوجود می آیند.

و مانند پیشینیان خود ، God of War یک نمایشگاه فنی و هنری است. بدون شک یکی از بهترین بازی های کنسولی است که تا کنون منتشر شده است ، با هر محیطی نفس گیر و شخصیت اسطوره ای که توجه چشمگیری به جزئیات و زیباسازی شکوفایی های فراوان دارد. چشم انداز همه این موارد در بدنه و تجهیزات ریز و درشت کراتوس کاملاً مشهود است ، در تأثیرات جوی که محیطهای روستایی به طرز باورنکردنی را به چیزهای رویاها و همچنین در کلیت طراحی و ساختار خود جهان تبدیل می کنند.

بیشتر سفر در حوزه میدگارد تنظیم شده است. در قلب آن دریاچه وسیعی قرار دارد که می توانید با قایق رانی آن را کشف کنید ، با یک خط ساحلی که توسط معماهای اختیاری ، مخالفان قدرتمند و ورودی های مناطق اصلی نقشه قرار دارد. مأموریت شما شما را به اکثر این مکانها منتقل می کند ، و در طول مسیر احتمالاً به مسیرهای دست نیافتنی و چشم انداز گنجینه های آب بندی شده توجه خواهید کرد. صرفاً اتاق کافی برای کشف مسیر اصلی و دلایل خوب وجود دارد که باید بدون توجه به کنجکاوی مورد توجه قرار گیرند ، اما این طعنه ها به ویژه باعث می شوند که با گسترش قابلیت های خود ، مجدداً مناطقی را که قبلاً بازدید کرده اید بررسی کنید.

با پسرکی که در کنار شما هستند ، تیرهای پیکان را شلیک می کنید یا دشمنان بی گناه را خفه می کنید ، در مقابل ترول های غار فاسد قرار خواهید گرفت ، با جانوران برجسته روبرو خواهید شد و در طول سفر خود با صدها جنگجوی فوق العاده طبیعی مبارزه خواهید کرد. کراتوس ترجیح می دهد این روزها از تبر استفاده کند ، که بسیار متفاوت از تیغه های زنجیر شده از آشوب که به او مشهور است عمل می کند. این با توانایی بسیار رضایت بخش و جالب برای احضار جادویی اسلحه به دست شما (مانند ثور و چکش او) همراه است ، حرکتی که هرگز پیر نمی شود.

و واقعاً ، نه به طور کلی جنگیدن. دوربین جدید بدون شانه شما را مستقیماً به درون فرورفتگی سوق می دهد و در نتیجه دید شما را محدود می کند. شما نمی توانید دشمنان را از همه زوایا به یکباره مشاهده کنید و باید همیشه در آن نگهبان باشید. به طور پیش فرض بازی نمادهای مجاورت را به شما هشدار می دهد که از حملات دریافتی هشدار می دهید ، اما ارزش تجربه کردن همه جانبه با طراحی رابط کاربری را برای تجربه همه جانبه تر در هنگام جابجایی چگونگی جریان دعوا ها دارد.

این نادر است که شما در واقع می توانید بدون ایجاد خطر در معرض اسپم قرار دادن اسپم ها باشید ، و این تأکید بر ذهن آگاهی ، فارغ التحصیلی God of War را از افتخارات سنتی هک و اسلحه محکم می کند. واقعیت های جنگ با تبر همچنین باعث می شود تا روند صدمه زدن به دور از آسیب نباشد. اما وقتی متغیرها تراز می شوند و شما را به یک دشمن می سپارد ، دست زدن به تبر قطع کننده کراتوس به او اجازه می دهد تا به سختی برخورد کند و به شما این فرصت را می دهد تا با کمی سبک توان خود را به کار ببندید.

مجموعه اصلی رفتارهای نزدیک و رفتارهای مربوط به سلاح را می توان با ریختن نقاط تجربه در یک درخت مهارت و با فعال کردن توانایی های جادوی روون که به دو ورودی حمله شما متصل است ، گسترش داد. گزینه های زیادی برای در نظر گرفتن و تاکتیک های یادگیری وجود دارد ، از جمله درختان مهارتی برای مبارزه با دست خالی. در هنگام جابجایی از تبر به مشت ، ریتم شگفت انگیزی یافت می شود ، و سپس به حرکت های رضایت بخش اعدام کراتوس می رود ، همه در حالی که جوجه می کشد و از راه آسیب دور می شود.

نبرد God of War از همان ابتدا بسیار عالی است ، اما با پیشرفت مداوم یک لایه جدید پس از دیگری بهتر می شود. شما می توانید کاملاً در مقابل دشمنان بسیار تنبیه کننده ای قرار بگیرید که با مهارت کافی و تسلط هر مهارت در دسترس آسان تر می شوند ، اما می توانید در هر سطحی موفق باشید تا زمانی که به هنر پری کردن و گول زدن حملات دریافتی تسلط پیدا کنید.

نقد و بررسی بازی God of War : ظاهری قدیمی اما درونی جدید

آرتئوس به همان اندازه ای که کراتوس بتواند پیکربندی نشده است ، تنظیم می شود ، اما هنوز هم روش های زیادی برای متناسب کردن توانایی های او به دلخواه شما وجود دارد. فلش هایی که او شلیک می کند با انواع مختلف جادو ، با چندین نسخه ابتدایی و عملکردی قابل لمس است و وی در نهایت توانایی احضار حیوانات طیفی را که می توانند به دشمنان آسیب رسانده یا حواس پرت کنند ، یا جمع آوری اقلام بدست می آورد. با تشکر از چیدمان دکمه های هوشمند ، در حالی که فرمان آرتئوس را می دهید ، در ضمن حمله و دفاع به عنوان کراتوس بسیار آسان است. God of War به شما امکان می دهد در هر لحظه انجام دهید و باعث می شود در جریان روند احساس جنگجو با تجربه شوید.

زره هایی که کراتوس و آرتئوس می پوشند می توانند بر طیف وسیعی از آمار شخصیت ها ، تمایلات ابتدایی تأثیر بگذارند ، و ممکن است شامل اسلات هایی برای جذابیت هایی باشد که جوایز دیگری را نیز اعطا می کنند. زره پوش را می توان با استفاده از معدود منابع پراکنده در جهان خریداری و ساخت ، و توسط دو آهنگر بازی می توان آن را ارتقا داد: دو برادر کوتوله که دائماً با یکدیگر اختلاف دارند. بروک ، کوتوله‌ی آبی ناخوشایند و سیندری ، یک فرد همکار بسیار ژرف و در عین حال غم‌انگیز از نظر ژرموفیبیک وجود دارد – شلوغی که معمولاً خنده دار است ، هرچند که گاهی اوقات کمی سخت هم فشار می آورد.

هرچقدر هم که هر دو لذت بخش باشند ، میمیر است که در نهایت نمایش را سرقت می کند. حماسه شاخدار و یک چشم با شما و آتروس برای اکثر بازی ها همراهی می کند ، و به عنوان راهنمای شما برای میدگارد و یک منبع درونی به بیرون و خارج از سیاست های نورس می باشد. میمیر و آهنگران شخصیت های فردی قوی دارند ، مانند هر شخصیت دیگری که در طول بازی با آنها ملاقات می کنید. ما به طور کلی هویت های دیگر را مبهم نگه می داریم تا از خرابکاری ها جلوگیری کنیم ، اما صرف نظر از اینکه چه کسی به آن دست می زنید ، بازیگران God of War قوی ، قانع کننده و عجیب دلربا هستند. اما دستاورد واقعی این است که ، حتی اگر تنها تعداد معدودی شخصیت برای تعامل وجود داشته باشد ، شخصیتهای بزرگ آنها ماجراهای شما را با حکایات خیره کننده ای که شما را به سمت جهان می کشاند و زمین را با حس ملموس تاریخ رنگ می کنند ، رنگ می کنند.

اگر قطعه ای از مأموریت فراگیر وجود داشته باشد که مانند یک حرکت اجباری باشد ، این نبرد نهایی علیه آنتاگونیست اصلی است. او از نظر روایی عالی است ، به شکلی پرده برداری می کند که دیدگاه شما را تغییر می دهد ، اما این خود مبارزه است که شما را به آرزو می رساند. تعداد زیادی نبردهای بزرگ رئیس و تست مهارت در طول بازی وجود دارد ، اما این نبرد به همان ارتفاعات نمی رسد و احساس می کند که کمی ایمن بازی شده است. این می تواند اثری از پیکربندی کراتوس و آرتئوس باشد ، یا در ابتدا ممکن است خیلی ساده باشد. خوشبختانه ، این همه بازی آستین خود را ندارد.

به نظر می رسد دو قسمت اختیاری به طور خاص با بازی آخر بازی در ذهن طراحی شده اند. Muspelheim اول ، مجموعه ای از نبردها را در عرصه های مختلف احاطه شده با جریان های گدازه و زمین سوخته ارائه می دهد. برخی از محاکمات صرفاً علیه دشمنان قوی می جنگند ، در حالی که برخی دیگر شما را مجبور به شکست امواج در پشت سر هم می کنید – اگر حتی یک دشمن زنده بماند ، فقط چند ثانیه طول می کشد تا دیگران به طور خودکار قیام کنند. قلمرو دیگر ، نیفلهایم ، هر بار که بازدید می کنید به طور تصادفی تولید می شود ، اما همیشه پر از گاز سمی است. هدف این است که برای زنده ماندن تا آنجا که ممکن است در حالی که شلاق زدن کشته و جمع آوری گنج ، و فرار قبل از سم نگه می دارد. هر دو موقعیت مکانی تمرینات پرتنش و پاداش را ارائه می دهند که فقط در صورت بازی در بهترین حالت ممکن است.

و شانس این است که شما آنقدر تحت تأثیر قدم زدن داستان و پردازش رویدادها قرار می گیرید که تعداد زیادی فعالیت جانبی دیگر پس از گذراندن اعتبار ، در میدگارد سرار و ماموریت ها است. در حالی که بیشتر بازی هایی که فرصت های طولانی و متنوع تلاش را دارند ، تمایل دارند که تا آخر عمر کمی مسکوت کنند ، God of War تأثیر متضاد دارد. این به مراتب طولانی تر از آن چیزی است که باید باشد ، اگرچه امیدوار هستید که هرگز از انجام کارهایی فرار نکنید.

از بسیاری جهات ، God of War همان چیزی است که همیشه این سریال بوده است. این یک بازی اکشن تماشایی با قطعات مجموعه حماسه ، ارزش تولید بودجه بزرگ و مبارزه سخت است که با پیشرفت شما تب و تاب تر و چشمگیر تر می شود. آنچه ممکن است شما را شگفت زده کند این است که داستان سرایی آن به چه اندازه بالغ شده است. مانند کراتوس ، نسخه های گذشته را به یاد می آورد و در عین حال لزوم پیشرفت را نیز تصدیق می کند. همه چیز جدیدی که انجام می دهد برای بهتر شدن است و هر آنچه را که در نتیجه بهره می برد ، سود می برد. کراتوس دیگر یک وحشی قابل پیش بینی نیست. God of War دیگر یک سریال اکشن قدیمی نیست. با این راه اندازی مجدد ، با اطمینان مسیر جدیدی را طی می کند که امیدوارم به دنبال ماجراهای هیجان انگیز تری باشد.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی