عضویت/ورود

برترین بازی های پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۹ از نگاه سایت گیم اسپات

اطلاعات

بازی

۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - 6 دقیقه

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

هر ساله صدها بازی ویدئویی منتشر می شود ، و ما هر تعداد ممکن را مرور می کنیم. اما با پخش جریان های جدید به نظر می رسد ثابت است که می توانید انتخاب کنید که کدام یک از آنها را بازی کنید. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم!در زیر می توانید لیستی از بازی های پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۹ را که نمره ۸ یا بالاتر را در مقیاس بررسی سایت GameSpot کسب کرده است پیدا کنید. این به چه معنی است؟ خوب ، یک بازی با نمره ۸ به بالا ،یک بازی “عالی” در مقیاس ماست ، در حالی که یک بازی با نمره ۹ “عالی” و ۱۰ ” تجربه ضروری” است. به عبارت ساده تر ، این سه امتیاز بهترین بازی ها را نشان می دهد ، بنابراین نمی توانید با هیچ یک از بازی های ذکر شده در اینجا اشتباه کنید.این لیست شامل موارد اختصاصی شخص ثالث و بازی های شخص ثالث است که در سیستم عامل های مختلف در دسترس هستند. در حالی که برخی از موارد خاص اول شخص مهم که امسال انتظار داشتیم به سال ۲۰۲۰ سوق داده شوند ، هنوز گزینه های زیادی برای شما وجود دارد. این توصیه ما را برای بازی هایی که می توانید در PS4 خود انجام دهید در نظر بگیرید!

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

A Plague Tale: Innocence

به طرز قدرتمندانه زیبایی های طاعون و موش ها را کنار می گذاریم ، بی گناهی سرانجام داستانی احساسی از مقاومت در برابر شانس های آزار دهنده است. عنوان بازی یک گره آشکار نسبت به از بین رفتن بی گناهی است که چهره های بازیگران جوان در تمام طول سفر خود را نشان می دهند. اما بیش از این ، از عمق فرومایگی انسان و هزین آزار دهنده بقا در بحبوحه جنگ نیز سخن می گوید. علی رغم وحشت ناپذیر آغاز های غیر منتظره ، بازی گاه به گاه با کمترین امید به امید می رسد. یکی از لحظه های مورد علاقه من این است که آمیکیا گل وحشی دیگری را در یک تردد در سراسر شهر لکه می زند که در میان پوسیدگی لانه های عصبی موش ها قرار دارد. بدون برادرش ، آن را جمع می کند ، و آن را به صورت زنجبیل در موهای خودش قرار می دهد . یک یادآوری شخصی برای ادامه فشار در میان سختی ها ، و شهادت بر قدرت و سرسختی روزافزون او. علی رغم چشمک زدن های قابل پیش بینی ، لحظه هایی مانند اینها تار و پود را به گلوی شما می آورد ، همانطور که این کار را کرد برای من.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Apex Legends

Apex Legends ترکیبی از ایده های تیرانداز هوشمند است که یک بازی رقابتی و مبتنی بر تیم را رقم می زند که ضمن پرداختن به بسیاری از نقاط ضعف ، در تمام قسمت های بهترین بازی جنگ رویال قرار می گیرد. تمرکز شدید Respawn در بازی تیمی باعث می شود Apex بیش از یک افزودنی ارزشمند در ژانر باشد. این نشانگر آن است که بتل رویال در آینده به کجا می رود.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Borderlands 3

یکی از بازی های پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۹ Borderlands 3 است. در Borderlands 3 هنگام صحبت با رئیس ، چندین مانع وجود دارد ، اما این دعوا تحت الشعاع قرار دادن اسلحه پاداش بازی و شوخ طبعی بیش از حد قرار گرفته است. روایت کاراکتر بازی به عنوان یک فینال رضایت بخش برای حق رای دادن به غارتگر عمل می کند ، و مکانیک ها و ویژگی های جدید – به ویژه درختان مهارت های اصلاح شده و جلوه های تولید کننده اسلحه – به شما می دهد که چگونه می خواهید از طریق آن بازی کنید. . اگر هرگز طرفدار حق رای دادن نبوده اید ، بعید نیست Borderlands 3 کارهای مختلفی را انجام دهد تا نظر شما تغییر کند ، زیرا این بازی بهترین کار را در ادامه کارهایی که این سریال همیشه انجام داده است برتری می کند: یک داستان طنز بلند طنز آمیز از نارضایتی های غارتگر و شلیک آنها راه قهرمانی.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Children of Morta

Children of Morta’s از سبک هنری خارق العاده و داستان نویسی لذت بخش ، آنچه را می توان یک بازی سرگرم کننده داشته باشد را انجام می دهد و آن را بسیار بالا می برد. رها کردن دشمنان و سرانجام پیروزی در کارفرمایان لذت بخش است ، اما آنچه من را به عقب بازگرداند ارتباطی بود که من با برگسون ها احساس کردم و آرزوی صمیمانه من برای کمک به آنها برای عقب نشینی علیه فساد بود. از این گذشته ، وقتی خانواده ای دارید که به خانه خود بیایند ، برخورد با سیاه چال های پر از هیولا بسیار آسان تر است.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Control

اغلب اوقات اتفاق نمی افتد که یک بازی به افکار من همانگونه که کنترل دارد حمله می کند. من در جایی هستم که می خواهم آخرین چیزی را که ارائه می دهم مصرف کنم. و اگر من صادق باشم ، این باعث می شود که من بخواهم دوباره برگردم و بازی های گذشته Remedy را نیز پخش کنم. مطمئناً ، این از جهاتی یک تخیل معیوب است ، اما ویژگی های استثنایی زیادی در این زمینه وجود دارد که کنترل به راحتی هر گونه لرزش لحظه ای را از بین می برد. من نمی توانم صبر کنم برای شرکت در بحث در مورد بازی ، برای دیدن آنچه که دیگران فهمیده اند ، و برای درک بهتر جایی که همه در داستان جسی متناسب است.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Death Stranding

Death Stranding یک بازی سخت برای جذب است. موضوعات متنوعی درهم تنیده بسیاری وجود دارد ، و نام های احمقانه ، لحظه های ذرت و نمایش سنگین پیام های دیگری را نشان می دهد که بسیار ساده است. این اتفاق در لحظات دلپذیرتر بازی بسیار واضح تر اتفاق می افتد ، وقتی نردبان مورد نیاز خود را پیدا می کنید که توسط بازیکن دیگری پشت سر گذاشته شده یا نامه ای از NPC دریافت می کنید که از تلاشهای شما تشکر می کند. بدون نادیده گرفتن درد مثبت است. در حقیقت ، هم در داستان و هم در گیم پلی آن استدلال می کند که بدبختی چیزی است که باعث می شود کارهایی که ارزش انجام آن را دارند و زندگی ارزش زندگی را فراهم می کند. این یک بازی است که نیاز به صبر ، شفقت و عشق دارد ، و همچنین یکی از مواردی است که ما در حال حاضر به آن احتیاج داریم.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Destiny 2: Shadowkeep (Expansion) 

Shadowkeep نشان دهنده تغییر در اصول اولیه Destiny 2 است و این تنها باعث بهبود بازی شده است. بازگشت به ماه پر از سرگرم کننده شبح وار است ، و اگرچه ممکن است Shadowkeep به اندازه Forsaken عظیم نباشد ، اما همچنان برخی اضافات چشمگیر به جهان ارائه می دهد که به کاوش کامل می پردازد. انتخاب های پر معنی تر در Shadowkeep ، مرا تحت فشار قرار می دهد که فکر کنم فراتر از بسته بندی کردن قدرتمندترین اسلحه هایم باشد و همه چیز را در مسیرم شلیک کنم. اینها پیشرفتهایی است که نمایانگر جهش بزرگی است برای Destiny 2.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Devil May Cry V 

یکی از بازی های پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۹ DMC5 است . DMC5 بر استعدادی و مکانیکی پیشینیان خود پیشرفت می کند. این مهمتر از همه چیز به سنت ادامه می دهد و چند ایده جدید بلندپروازانه را دنبال می کند ، اما بیشتر تمرکز این سریال بر روی سیستم های جنگی پیچیده و شجاعانگی در اردوگاه است. بازی به ندرت متوقف می شود و به طور مداوم از اعجاب و عمق مکانیکی خود استفاده می کند تا هر گونه ناامیدی کوچک را کنار بگذارد. در عین حال ، این داستان از جذابیت های کاریزماتیک غافل می شود که در حالی که مهارت های خود را اصلاح می کنید ، دائماً شیفته خود می شوید. DMC5 ثابت می کند که این سریال می تواند درخشان و تخیل باشد بدون به خطر انداختن سنت های طولانی ترین آن.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

eFootball PES 2020

احتمال صدور مجوز در اطراف PES به هیچ وجه از بین نخواهد رفت ، و مردم هنوز هم برای بدست آوردن همه کیت های رسمی و نشان ها به هر حال فایل های گزینه را بارگیری می کنند. eFootball PES 2020 مانند پیشینیان خود ، همچنان صحبت های خود را در زمین انجام می دهد ، بازی سال گذشته را اصلاح و بهبود می بخشد تا بهترین بازی فوتبال تاکنون انجام شود. مطمئناً ناامیدکننده است که شما هنوز هم نمی توانید به عنوان بروسیا دورتموند و اکثریت بوندس لیگا و چند لیگ دیگر بازی کنید ، و پیشنهاد تک نفره آن تقریباً با آنچه سه سال پیش درج شده بود ، یکسان نیست. اما همه اینها با زحمت به پشت ذهن شما می رود هنگامی که بین آن خطوط سفید قدم بگذارید و به سادگی بازی زیبایی را شروع کنید.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

FIFA 20

فیفا ۲۰ بی عیب و نقص ، اما آرامش بخش ، کامل و قانع کننده است ، FIFA 20 به همان اندازه ناامیدکننده و به همان اندازه اساسی است. Journey و خیابان FIFA همچنان از دست خواهند رفت ، اما ولتا گزینه ای متفاوت برای کسانی که می خواهند در انواع مختلف بازی های smorgasboard FIFA غوطه ور شوند ، ارائه می دهد ، در حالی که Ultimate Team مسیر خود را به سمت سلطه جهانی ادامه می دهد. این فقط یک شرم آور است حالت شغلی همچنان راکد است – حتی اگر EA نهایتا به یاد داشته باشد که وجود دارد.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Final Fantasy XIV: Shadowbringers (Expansion)

برخی از تغییرات آن در تجربه بازیکن هنوز هم باعث ایجاد ناراحتی کمی در این مرحله از دندان می شوند ، اما Shadowbringers برای خود به عنوان جذاب ترین گسترش بازی یک مورد جدی ایجاد می کند. این فقط مقیاس و استحکام روایت بافی در سال های کم سن و سال و بدون ارزان کردن تجربه برای بازیکنان جدید نیست ، یا دعواهای سرمربی با طراحی بی بدیل با موسیقی تماشایی و لمس های موضوعی پر می شوند. همچنین اجرای سیستم Trust و فرصتی برای احساس واقعی تأثیر تصمیمات Warrior of Light بر روی بسط گذشته از طریق بررسی داستانهای همراهان شما. برای داستانی که با تمرکز لیزر روی انگیزه ها و بدگویی های شخصیت شما آغاز می شود ، این داستان را روایت می کند که در نهایت بزرگترین و بهترین چیزی است که Final Fantasy XIV تاکنون گفته است. Shadowbringers ، Shiftbringers ، قسمتهایی از رستاخیز ، انتقام جویی ، ظلم و ظلم و ستم عناصر ، وعده ی جهنم زیادی را می دهد وقتی که اولین قدم های خود را به سمت نوروارد می برید و حتی اگر کمی در این راه گیر بیفتد ، یک پایان واقعاً تماشایی را تحویل می گیرد.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Star Wars Jedi: Fallen Order

اما به خصوص هنگامی که در آن پوشیده است ، Fallen Order شاید تبدیل به قوی ترین تصور از آنچه بازی به عنوان یک شوالیه جدی باید واقعاً شبیه باشد ، باشد. درست است که Fallen Order به طور آزادانه از سایر بازیهای اکشن وام می گیرد ، اما این عناصر با طراحی مبارزات و طراحی محیط Respawn و داستانی که بشریت را در فضا و در شخصیت های آن پیدا می کند ، کار می کنند تا آنچه را که دنیای جنگ ستارگان را شایسته می سازد ، بسازند. از دوباره و دوباره بررسی مجدد حتی با وجود برخی حواشی خشن ، Fallen Order یکی از قانع کننده ترین بازی های اضافه شده به حق رای دادن به جنگ ستارگان در سال ها را نشان می دهد.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Metro Exodus

در نگاه اول ، Metro Exodus آن جهان گسترده و آزاد ، آزاد و خطرناک را که از تونل ها محدود نشده است به شما می دهد ، اگرچه دامنه داستان آن بر آنچه شخص شما را تحریک می کند و طول هایی که می خواهید برای محافظت از مهمترین چیزها متمرکز شوید ، متمرکز است. جعبه های ماسه ای باز ممکن است قوی تر نباشند ، اما بازی هنوز هم احساس آسیب پذیری و ترور پسا آخرالزمانی را در کنار سلاح های ضربه ای که در سناریوهای تصفیه شده رزم و پنهان استفاده می شود ، در آغوش می گیرد. ممکن است رمز و راز و فتنه بازی های قبلی را از دست بدهید ، اما Exodus خدمه کاریزماتیک دوستان و خانواده را جمع می کند که می خواهید آنها را تا انتهای زمین دنبال کنید.

بازی های پلی استیشن 4 در سال 2019

Mortal Kombat 11 

یکی از بازی های پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۹ MK11 است. MK11 فقط دنباله ای برای طرفداران سریال و جانبازان NetherRealm نیست ، بلکه این یک دروازه به عرصه بازی های مبارزه برای هر کسی است که علاقه ای به تماشای جنگجویان بی رحم داشته باشد ، احمقانه یکدیگر را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. مکانیکهای ساده بدون توجه به سطح مهارت شما ، عمل مبارزات را خشمگینانه نگه می دارند ، و آموزشهای جامع شما را ترغیب می کنند تا درون حفره های سنگین حفر شوید. فهرست مختلفی از شخصیت ها و سبک های بازی جالب وجود دارد ، و حالت داستان نوعی سرگرم کننده است. تصادفی کردن پاداش های Krypt و مسئله عجیب و غریب با طبیعت همیشه آنلاین بازی می تواند گاهی اوقات با صبر و حوصله شما از بین برود اما Mortal Kombat 11 کاملاً در جایی که مهم است برخورد می کند.

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-1 دقیقه

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

ساعت ها انتظار در فرودگاه ها چیزی است که اکثر ما بارها آن را تجربه می کنیم. اما یک مرد تصمیم گرفت با وصل کردن PlayStation 4 خود به مانیتور اطلاعات فرودگاه و لذت بردن از بازی Apex Legends ، کسالت و خستگی خود را را کاهش دهد.

طبق گزارش Oregonian ، این حادثه در فرودگاه بین المللی پورتلند رخ داده است. مسافر PS4 خود را به یک مانیتور متصل کرد که نقشه فرودگاه را نشان می داد. این اتفاق صبح زود رخ داد و کارکنان سریع عمل واکنش نشان دادند.

“کاما سیموندز” سخنگوی بندر پورتلند به رادیو KXL گفت: “این طبیعتا چیزی است که ما نمی خواستیم اتفاق افتاده باشد.”

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

یک فرد مورد نظر توسط سرپرستان عملیات به او نزدیک شد و “خیلی مهربان” از آنها خواسته بود که کنسول را از مانیتور جدا کنند و کار خود را متوقف کند. سیموندز گفت که “بسیار مؤدبانه” پاسخ داد که آیا او می تواند بازی خود را اول به پایان برساند که به او گفته شد “نه”!

سیموندز گفت: “ظاهراً این یک تعامل بسیار مودبانه و صمیمانه بوده است.”

در حالی که امکان استفاده از کنسول در مانیتور بزرگ فرودگاه راهی مناسب برای گذر زمان است ، در حالی که انتظار وجود دارد ، روش های آسان تری برای انجام بازی وجود دارد. علاوه بر تعداد زیادی عناوین تلفن همراه موجود ، شما همیشه می توانید در یک Nintendo Switch استفاده کنید ، که در استفاده از هریک از آن ها کسی مزاحم شما نمی شود.

حال این سوال پیش می آید که آیا این فرد در فرودگاه کار درستی انجام داده است؟ شما می توانید نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی:مانیتور جدید ۳۶۰Hz ایسوس سریعترین مانیتور در جهان است

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

تاریخ انتشار سایبر پانک ۲۰۷۷ به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

اخبار

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-2 دقیقه

تاریخ انتشار سایبر پانک 2077 به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

سایبر پانک ۲۰۷۷ به تعویق افتاده است ، و این بازی RPG آینده را از تاریخ انتشار ۱۶ آوریل اصلی خود به تاریخ ۱۷ سپتامبر عقب می اندازد. این بازی هنوز هم برای Xbox One ، PS4 ، PC و Google Stadia منتشر می شود اما اکنون نیز در یک نقطه شروع می شود. به نظر می رسد یک اعلامیه برای نسخه های نسل بعدی در Xbox Series X و PlayStation 5 قابل قبول است.

CD Projekt Red در بیانیه مطبوعاتی ، که در زیر تعبیه شده است ، نوشت: “ما در حال حاضر در شرایطی هستیم که بازی کامل و قابل پخش باشد ، اما هنوز نیاز است کارهایی انجام می شود.” “Night City عظیم است و پر از داستان ، محتوا و مکانهای دیدنی ، اما به دلیل مقیاس عالی و پیچیدگی آن ، ما به زمان بیشتری نیاز داریم تا کارهای پخش ، رفع و صیقل را تمام کنیم. ما می خواهیم سایبر پانک ۲۰۷۷ یک بازی عالی باشد. تاج موفقیت برای این نسل و به تعویق انداختن راه اندازی ، ماههای ارزنده ای را برای ساخت بازی کامل به ما خواهد داد. ” CD Projekt Red افزود: با نزدیک شدن به تاریخ انتشار ۱۷ سپتامبر ، “پیشرفت های منظم” در پیشرفت بازی وجود خواهد داشت.

تاریخ انتشار سایبر پانک 2077 به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

Night City تنظیم سایبر پانک ۲۰۷۷ است و CD Projekt Red گفت که می خواهد طراحی این شهر را ایجاد کند تا یک ” محیط منحصر به فرد” را در فضای سایبر ارائه دهد. مارت جانکرز ، هماهنگ کننده هنر مفهومی سایبر پانک ۲۰۷۷ ، در مصاحبه با GamesIndustry.Biz گفت: “وقتی سال گذشته نمایشی را نشان دادیم ، ابتدا از تعجب می گفتند که خیلی آفتابی است.” “آنها انتظار داشتند سایبر پانک محیطی بارانی و تاریک داشته باشد اما شما می توانید یک شهر سایبر پانک در کالیفرنیا بسازید. البته در آنجا باران می بارد ، زیرا ما یک سیستم هواشناسی داریم و شب نیز خواهد بود ، اما ما واقعاً در تلاش هستیم که بهترین محیط را برای این بازی فراهم کنیم.

این شهر با تاریخ خاص خود ساخته شده است که در چهار دوره مجزا صورت می گیرد. در زمان آنتروپیسم ، فقر شدید وجود داشت. کیتچ شاهد افزایش طبقه متوسط و اشرافی و ایجاد کالاهای رنگارنگ و غریب است. در زمان نومیلیتاریسم ، ثروتمندان به شهر شب حمله کردند و آسمان خراش های برجسته ای ساختند. سرانجام ، نئوکیتچ ابتدای ثروتمند را برای اتخاذ سبک رنگارنگ تر فقرا در هنگام طراحی ساختمان دید. همه این سبک ها روی یکدیگر پیچیده اند و شهری را ایجاد می کنند که می توانید بلافاصله زمانی را که ساخته شده است شناسایی کنید .

لایه هایی برای طراحی Night City و کلیه ساکنان آن وجود دارد ، بنابراین وقتی شما به اطراف می رانید و بنایی را می بینید که به رنگ صورتی با این لبه های نرم است ، و پنجره ها به نوعی به شکل نرم هستند ، می دانید که این سبک کیت است ، و می دانید که در آن دوره ساخته شده است که در آن زمان مردم پول بیشتری داشتند ، “جانکرز گفت:” این به شما می گوید یک داستان در مورد پیشینه شهر است ، و یک لایه اضافی از باورپذیری می دهد. “

مطلب پیشنهادی: در اینجا همه چیز را درمورد مشخصات پلی استیشن ۵ خواهید فهمید

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی