بازی هایی که در ماه آذر ۹۸ منتشر میشوند + تاریخ دقیق

time

3 دقیقه-۱۳۹۸/۰۹/۱۱

main-image

این قسمت ما میخواهیم بازی هایی که در ماه آذر ۹۸ منتشر میشوند را برای شما بازگو کنیم. همچنین این اسامی جز آخرین بازی هایی هستند که در سال۲۰۱۹ میلادی منتشر خواهند شد. به این معنی که نگاهی کلی به ماه دسامبر داریم. ماه جدید با بازی های اصلی مانند Wattam and Arise: A Story ساده بسته شده است ، مانند SaGa: Scarlet Grace – Ambitions و دو بازی نهایی Shightl Knight: King of Cards و Showdown بازسازی می کند. صاحبان Nintendo Switch بندر خود را از Alien: Izolation دریافت می کنند ، و کسانی که به دنبال برخی از ماجراهای آخرالزمانی می گردند می توانند Darksiders Genesis را امتحان کنند.

SaGa: Scarlet Grace – Ambitions – دوازدهم آذر ماه

قابل دریافت برای PS4, PC, Switch, iOS, Android

بازی هایی که در ماه آذر 98 منتشر میشوند

SaGa: اسکارلت گریس تاکنون هرگز در خارج از ژاپن منتشر نشده است اما قرار است در آذر ۹۸ عمومی شود. RPG با پیشرفتهای گرافیکی و پیشرفتهای فنی مانند بار سریعتر و سرعت بازی دوباره از بین رفته است. به نظر می رسد بهترین راه برای تجربه داستان چهار قهرمان است که در یک امپراتوری متلاشی شده به سر می برند.

Arise: A Simple Story – دوازدهم آذر ماه

قابل دریافت در PS4, Xbox One, PC

بازی هایی که در ماه آذر 98 منتشر میشوند

این ستاره یک پیرمرد مرحوم را در حال گذر از لحظات کلیدی از زندگی گذشته خود می کند ، و در حالی که شما در حال دویدن ، پریدن و قلاب گرفتن هستید ، می توانید سرعت خود را به جلو ، عقب برگردانید و زمان را کم کنید تا بتوانید نحوه کنترل مراحل در اطراف شما را کنترل کنید. این بازی در تعاونی نیز قابل بازی است ، با یک نفر کنترل مرد و دیگری مسئول تمیز کاری در طول زمان.

Alien: Isolation – چهاردهم آذر ماه

قابل دریافت در Switch

بازی هایی که در ماه آذر 98 منتشر میشوند

بازی های ترسناک Survival با هرکدام از DLC های که قبلاً منتشر شده اند به Switch در آذر ۹۸ تغییر می یابد. Isolation ستاره های آماندا ریپلی ، دختر Eleanor Ripley ، Sigourney Weaver ، شخصیت اصلی فیلم های بیگانه است. وقتی آماندا ایستگاه متروکه سواستوپل را گشت و گذار می کند ، مجبور است از Xenomorph مخفی شود و سلاح های بداهه ای را برای مقابله با آن مخفی کند.

Darksiders Genesis – چهاردهم آذر ماه

قابل دریافت در PC, Stadia

بازی هایی که در ماه آذر 98 منتشر میشوند

The Horsemen در آذر ۹۸ بازگشته اند: این بازی از بالا به پایین هک و اسلش شما را در کنترل Strife و War قرار می دهد. شما می توانید با استفاده از تپانچه های Strife و شمشیر جنگ ، میان این دو در پرواز ، مبادله ای از دشمنان را بر روی صفحه نمایش بکشید. این ماه به سمت رایانه شخصی و گوگل استادیا هدایت می شود که نسخه کنسول سال آینده عرضه خواهد شد.

Shovel Knight Showdown / King of Cards – نوزدهم آذر ماه

قابل دریافت در PS4, PS3, Xbox One, PC, Switch, Wii U, 3DS, Vita

بازی هایی که در ماه آذر 98 منتشر میشوند

Shovel Knight: Treasure Trove در حال بدست آوردن جفت نهایی بسط خود در آذر ۹۸ است: Showdown و King of Cards. حالت اول یک حالت چند نفره شبیه ساز برادران Super Smash است که شوالیه های مختلف می توانند آن را بیرون بریزند. مورد دوم یک ماجراجویی کاملاً جدید است که با بازی King Knight بازی می کند. اگر صاحب گنجی باشید ، که ۲۵ دلار قیمت دارد ، هر دو را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

Wattam – بیست و ششم آذر ماه

قابل دریافت در PS4, PC

بازی هایی که در ماه آذر 98 منتشر میشوند

Wattam جدیدترین بازی ماجراجویی مسخره از سازندگان Katamari و Noby Noby Boy خالق Keita Takahashi است. این همه در مورد دوستی با اشیاء شخصیتی مانند درختان و توالت است. شما می توانید آنها را به صورت تک نفره دوستانه کنید یا با یکی از دوستان خود تیمی کنید تا از طریق بازی با هم همکاری کنید.

این پایانی برای نسخه های جدید در سال ۲۰۱۹ است ، اما ما در سال جدید میلادی به یک دهه کاملاً جدید از بازی های ویدئویی باز خواهیم گشت. سال ۲۰۲۰ با عناوین بسیار پیش بینی شده – Final Fantasy 7 Remake ، Cyberpunk 2077 و Marvel’s Avengers بارگذاری می شود ، فقط برای ذکر چند مورد.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی اندروید shadow fight 2 همراه با تصاویری از محیط بازی

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی