عضویت/ورود

بهترین تخفیف های بازی استیم در رویداد Winter Sale 2019

اطلاعات

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - 4 دقیقه

بهترین تخفیف های بازی استیم در رویداد Winter Sale 2019

ما می دانستیم که Winter Sale 2019 به زودی می آید ، اما این بدان معنا نیست که فروش زمستانی استیم در سال جاری برخی از معاملات دلپذیر و شگفت آور را انجام نمی دهد. تن بازی های رایانه ای مهم در حال حاضر در بازار به فروش می رسند ، از جمله Star Wars Jedi: Fallen Order ، Sekiro: Shadows Die Twice و Red Dead Redemption 2 فروش در تاریخ ۲ ژانویه به پایان می رسد.

یک بازی مینی و سایر جنبه های فروش وجود دارد ، همانطور که در زیر شرح داده شده است ، اما اگر فقط به معاملات بازی اهمیت می دهید ، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم. از آنجا که زمان شما با ارزش است و به معنای واقعی کلمه هزاران بازی مشخص نیست ، ما بهترین معاملات بهترین بازی را که ارزش استفاده از آن در زمستان فروش را دارد ، جمع آوری کرده ایم. درمورد بهترین گزینه های استیم را در حال حاضر بخوانید. و اگر بودجه دارید ، بهترین بازی های فروشی را با قیمت کمتر از ۱۰ دلار بررسی کنید . برخی از بازی های فوق العاده ای که می توانید با قیمت بسیار ارزان از جمله Doom ، Stardew Valley ، DMC و Max Payne 3 تهیه کنید.

بهترین معاملات بازی استیم در رویداد Winter Sale 2019

اگر یک بازی را در فروش بخرید ، توکن های جشن را بدست می آورید که می توانید در بازار تعطیلات بازخرید کنید. تعطیلات بازار شامل یک کوپن ۵ دلاری ، استیکرهای چت ، جلوه های اتاق گپ ، پیشینه های پروفایل ، شکلک ها و دیگر جعبه های مختلف استیم است. به ازای هر ۱ دلار که در استیم هزینه می کنید ، ۱۰۰ توکن بدست می آورید.

شما همچنین می توانید در Winter Sale 2019 با تکمیل Quests Holiday ، توکن های جشن را بدست آورید ، که شما را تشویق می کند فعالیت های مختلفی را در استیم انجام دهید مانند ورود به اتاق چت یا اضافه کردن سه بازی به لیست دلخواه خود. علاوه بر Quests که در طول مدت فروش در دسترس است ، هر روز نیز یک جستجوی جدید می گیرید که Quest نهایی در تاریخ ۱ ژانویه به بازار عرضه می شود. هر کدام ۱۰۰ توکن ارزش دارند. تمام Quests را تکمیل کنید ، و نشان اختصاصی Steamville را دریافت خواهید کرد.

نگاهی کوتاه به چند بازی تخفیف خورده

بهترین تخفیف های بازی استیم در رویداد Winter Sale 2019

Sekiro: Shadows Die Twice

تخفیف خورده از ۶۰ دلار به ۳۹ دلار

Sekiro: Shadows Die Twice جایزه بهترین بازی سال ۲۰۱۹ سایت GameSpot را به دست آورد. از سازندگان Dark Souls بازی Sekiro یک بازی اکشن است که شما را به برخوردهای دشوار سوق می دهد ، نه فقط با کارفرمایان طراحی شده اش و بی عیب و نقص بلکه با سربازان معمولی که در دنیای پر جزئیات زندگی می کنند که در Winter Sale 2019 استیم نخفیف خورده است . موفقیت در Sekiro نیاز به پارس های به موقع دارد. بر خلاف سایر بازی های نرم افزاری ، شما نمی توانید راه خود را برای کارفرمایان فریب خورده انجام دهید – باید همه دشمنان را به صورت مقابله با آنها مقابله کنید. یک ظرافت برای مبارزه وجود دارد ، انواع رقص های ریتمیک ، که در فضای بازی اکشن کاملاً تازه و بی نظیر احساس می شوند.

بهترین تخفیف های بازی استیم در رویداد Winter Sale 2019

Disco Elysium

تخفیف از ۴۰ دلار به ۳۲ دلار

Disco Elysium یکی از بهترین بازی های ۲۰۱۹ و به دلایل خوبی است. این ویژگی یک گفتگوی RPG ، فوق العاده منحصر به فرد و جذاب است که در آن توانایی های مشخص شده شما واقعاً جنبه های مختلف شخصیت شما را نشان می دهد و در طول مکالمات با شما صحبت می کند. شما می توانید ذهن کسی را داشته باشید که به دنبال تجربیات خارج از بدن باشد ، نگرش کسی که ترجیح می دهد مشکلات خود را با حلقه های خود حل کند ، یا یک فرایند فکر دانشنامه ای که همه چیز را از A تا Z می داند.

بهترین تخفیف های بازی استیم در رویداد Winter Sale 2019

Into the Breach

تخفیف از ۱۵ دلار به ۷/۵ دلار

Into the Breach یک بازی استراتژی مبتنی بر نوبت است که دقیقاً می دانید دشمن در آغاز نوبت شما چه کاری را انجام می دهد. گروه ربات های غول پیکر شما (که از نظر توانایی های آنها بسیار متفاوت است و امکان هم افزایی و استراتژی های مختلف را فراهم می کند) با بیگانگان که سعی در تخریب ساختمان ها و افراد درون آنها دارند ، نبرد می کنید.

بهترین تخفیف های بازی استیم در رویداد Winter Sale 2019

Superhot

تخفیف از ۲۵ دلار به ۱۰ دلار

Superhot یک اقدام درخشان در بازی اول شخص است که شما را وادار می کند تا هر قدم خود را در نظر بگیرید. وقتی حرکت نمی کنید ، زمان تقریباً کاملاً کند می شود و به شما این امکان را می دهد که اوضاع را تجزیه و تحلیل کنید ، گلوله های ورودی را کنار بگذارید و هدف دقیق خود را بگیرید. مستر شدن این کار با این واقعیت است که حرکت باعث تسریع در آتش سوزی ورودی می شود ، اما زمانی که این کار را انجام دهید ، برخلاف هر چیز دیگری ، تجربه ای را فراهم می کند. شما با محیط های سفید و دشمنان چند ضلعی نارنجی و قرمز که در هنگام کشته شدن به درون شیشه خرد می شوند ، در این دنیای دیدنی و خطرناک قرار خواهید گرفت.

بهترین تخفیف های بازی استیم در رویداد Winter Sale 2019

Bloodstained: Ritual of the Night

تخفیف از ۴۰ دلار به ۲۸ دلار

Bloodstained: Ritual of Night به صورت خودآگاه یک قلعه قلوانیا است و نشان می دهد که کوجی ایگاراشی ، تهیه کننده مشهور Castlevania ، قدمی از دست نداده است. در حالی که Bloodstained درگیر آزمایش های وحشی یا نوآوری نمی شود ، باید به جزئیات و کاردستی توجه داشته باشید که به شما امکان می دهد تا با بهترین ژانر Metroidvania ، انگشت پا را روی پا قرار دهد. بسیاری از گزینه های سفارشی سازی به شما امکان می دهد سبک انعطاف پذیر جنگی خود را ایجاد کنید و تعدادی از پیشرفت های کیفیت زندگی کوچک ، جذابیت های کلاسیک را مدرن می کنند بدون اینکه آن را به طور کامل ارتقا دهید. شاید بهتر از همه ، این که از خوردن بیش از حد غافل شود ، درعوض در حسرت و ملودرام گوتیک خود لذت می برد.

بهترین تخفیف های بازی استیم در رویداد Winter Sale 2019

Hollow Knight

تخفیف از ۱۵ دلار به ۷/۵ دلار

Hollow Knight: Silksong بازی پیش بینی شده ترین من برای سال ۲۰۲۰ است ، بیشتر به این دلیل که Hollow Knight یکی از بازی های مورد علاقه من در دهه گذشته است. قسمت Souls-like، part Metroidvania، Hollow Knight همانند زیبایی بسیار ناامید کننده است ، و این شامل زیبایی برخی از کارفرمایان چالش برانگیز است که من تا به حال جنگیده ام و یکی از موسیقی متن فیلم های دلهره آور که تاکنون شنیده ام. علیرغم موانعی که برای شما به وجود می آورد ، Hollow Knight یک بازی کاملاً رضایت بخش برای غلبه بر آن و درک است – شما را با استفاده از روشی بسیار دلسوز مانند روحی که در آن شما را با هم جمع می کند ، به راز خود می کشاند. دشمن روبرو شد و مورد یافت شد.

مطلب پیشنهادی: بازی هایی برای کامپیوتر های خانگی در سال ۲۰۲۰ منتشر میشوند

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

معرفی و بررسی بازی God of War : ظاهری قدیمی اما درونی جدید

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۱۱/۲۷-8 دقیقه

معرفی و بررسی بازی God of War : ظاهری قدیمی اما درونی جدید

سری God of War تا به امروز بسیار نزدیک به استانداردهای تعیین شده در بازی اصلی ۲۰۰۵ بود. بعد از گذشت بیش از یک دهه (و بسیاری از بازی ها) ، این حس وجود دارد که سونی می خواهد چیزهایی را برای سریال های قدیمی هک و اسلش مخلوط کند. مانند بسیاری از fبازی های محبوب که خود را در سال های اخیر دوباره اختراع کرده اند ، خدای جنگ جدید به درون چاه های RPG در فضای باز فرو می رود. همچنین تمرکز خود را به اساطیر نورس تغییر می دهد ، خدایان و افسانه های یونانی را که پایه و اساس هر بازی قبلی را فراهم می آورد ، کنار می گذارد.

این تغییر عمده همانطور که ما آن را می شناسیم ، پایان God of war را نشان نمی دهد ، بلکه اجازه می دهد DNA سری به شکل جدیدی بیان شود. دلایل بسیاری وجود دارد که باعث می شود تحولات ساختاری یک چیز خوب باشد ، اما این چیزی است که از کراتوس ، ماشین مرگ هالکینگ بدست آمده است و جلوه ای ماندگار می بخشد. یک نماد خشمگین و خونخوار به یک چهره حساس پدر تبدیل شده است. بخشی از او تمایلات خشونت آمیز قدیمی را که مدت ها پیش او را به یک ستاره تبدیل کرده اند ، حفظ می کند. با این حال ، به همراه فرزند خردسالش آرتئوس برای محافظت و راهنمایی ، ما همچنین می بینیم که کراتوسنفس عمیق می کشد و غرایات وحشیانه خود را دفن می کند تا نمونه مثبتی را ارائه دهد.

تماشای کراتوس در مراقبت از حساسیت های کودک خود از همان ابتدا احساس کمی جنجال می کند ، اما به لطف نویسندگی طبیعی ، بازیگران صوتی متناسب و انیمیشن بی عیب و نقص ، می توان به راحتی در سفر دوتایی مکید و از رشد متقابل آنها خرید. گرچه او معلم است ، کراتوس کوهی از اندوه و ترحم خود را حمل می کند که تنها معصومیت پسرش می تواند به او کمک کند تا بر آن غلبه کند. و آترئوس فراز و نشیب های خاص خود را تجربه می کند که ممکن است باعث شود او مسیر بسیار متفاوتی را برای او قرار دهد.

آترئوس در انزوا از خطرات دنیای وحشی پیرامون خود بزرگ شد و به درستی در مواجهه با واقعیت های سرزمینی که توسط خدایان محاصره شده و تحت محاصره خویش قرار دارد ، به درستی نمی تواند جای خود را در آن بدست آورد. این مرگ مادرش قبل از شروع بازی است که آتروس و کراتوس را به بیرون رانده می کند. آرزوی مرگ او این بود که خاکستر او در بالاترین قله زمین پخش شود. به نظر می رسد که اگر شکارچیان وحشی و کینه های وحشتناک به اندازه کافی موانع نباشند ، نمایندگان پانتئون اساطیر نورس در تلاش برای مختل کردن مأموریت خود ، با ایجاد سهام تقویت شده و برخورد نیروهای چشمگیر که انتظار شما از God of War است ، بوجود می آیند.

و مانند پیشینیان خود ، God of War یک نمایشگاه فنی و هنری است. بدون شک یکی از بهترین بازی های کنسولی است که تا کنون منتشر شده است ، با هر محیطی نفس گیر و شخصیت اسطوره ای که توجه چشمگیری به جزئیات و زیباسازی شکوفایی های فراوان دارد. چشم انداز همه این موارد در بدنه و تجهیزات ریز و درشت کراتوس کاملاً مشهود است ، در تأثیرات جوی که محیطهای روستایی به طرز باورنکردنی را به چیزهای رویاها و همچنین در کلیت طراحی و ساختار خود جهان تبدیل می کنند.

بیشتر سفر در حوزه میدگارد تنظیم شده است. در قلب آن دریاچه وسیعی قرار دارد که می توانید با قایق رانی آن را کشف کنید ، با یک خط ساحلی که توسط معماهای اختیاری ، مخالفان قدرتمند و ورودی های مناطق اصلی نقشه قرار دارد. مأموریت شما شما را به اکثر این مکانها منتقل می کند ، و در طول مسیر احتمالاً به مسیرهای دست نیافتنی و چشم انداز گنجینه های آب بندی شده توجه خواهید کرد. صرفاً اتاق کافی برای کشف مسیر اصلی و دلایل خوب وجود دارد که باید بدون توجه به کنجکاوی مورد توجه قرار گیرند ، اما این طعنه ها به ویژه باعث می شوند که با گسترش قابلیت های خود ، مجدداً مناطقی را که قبلاً بازدید کرده اید بررسی کنید.

با پسرکی که در کنار شما هستند ، تیرهای پیکان را شلیک می کنید یا دشمنان بی گناه را خفه می کنید ، در مقابل ترول های غار فاسد قرار خواهید گرفت ، با جانوران برجسته روبرو خواهید شد و در طول سفر خود با صدها جنگجوی فوق العاده طبیعی مبارزه خواهید کرد. کراتوس ترجیح می دهد این روزها از تبر استفاده کند ، که بسیار متفاوت از تیغه های زنجیر شده از آشوب که به او مشهور است عمل می کند. این با توانایی بسیار رضایت بخش و جالب برای احضار جادویی اسلحه به دست شما (مانند ثور و چکش او) همراه است ، حرکتی که هرگز پیر نمی شود.

و واقعاً ، نه به طور کلی جنگیدن. دوربین جدید بدون شانه شما را مستقیماً به درون فرورفتگی سوق می دهد و در نتیجه دید شما را محدود می کند. شما نمی توانید دشمنان را از همه زوایا به یکباره مشاهده کنید و باید همیشه در آن نگهبان باشید. به طور پیش فرض بازی نمادهای مجاورت را به شما هشدار می دهد که از حملات دریافتی هشدار می دهید ، اما ارزش تجربه کردن همه جانبه با طراحی رابط کاربری را برای تجربه همه جانبه تر در هنگام جابجایی چگونگی جریان دعوا ها دارد.

این نادر است که شما در واقع می توانید بدون ایجاد خطر در معرض اسپم قرار دادن اسپم ها باشید ، و این تأکید بر ذهن آگاهی ، فارغ التحصیلی God of War را از افتخارات سنتی هک و اسلحه محکم می کند. واقعیت های جنگ با تبر همچنین باعث می شود تا روند صدمه زدن به دور از آسیب نباشد. اما وقتی متغیرها تراز می شوند و شما را به یک دشمن می سپارد ، دست زدن به تبر قطع کننده کراتوس به او اجازه می دهد تا به سختی برخورد کند و به شما این فرصت را می دهد تا با کمی سبک توان خود را به کار ببندید.

مجموعه اصلی رفتارهای نزدیک و رفتارهای مربوط به سلاح را می توان با ریختن نقاط تجربه در یک درخت مهارت و با فعال کردن توانایی های جادوی روون که به دو ورودی حمله شما متصل است ، گسترش داد. گزینه های زیادی برای در نظر گرفتن و تاکتیک های یادگیری وجود دارد ، از جمله درختان مهارتی برای مبارزه با دست خالی. در هنگام جابجایی از تبر به مشت ، ریتم شگفت انگیزی یافت می شود ، و سپس به حرکت های رضایت بخش اعدام کراتوس می رود ، همه در حالی که جوجه می کشد و از راه آسیب دور می شود.

نبرد God of War از همان ابتدا بسیار عالی است ، اما با پیشرفت مداوم یک لایه جدید پس از دیگری بهتر می شود. شما می توانید کاملاً در مقابل دشمنان بسیار تنبیه کننده ای قرار بگیرید که با مهارت کافی و تسلط هر مهارت در دسترس آسان تر می شوند ، اما می توانید در هر سطحی موفق باشید تا زمانی که به هنر پری کردن و گول زدن حملات دریافتی تسلط پیدا کنید.

نقد و بررسی بازی God of War : ظاهری قدیمی اما درونی جدید

آرتئوس به همان اندازه ای که کراتوس بتواند پیکربندی نشده است ، تنظیم می شود ، اما هنوز هم روش های زیادی برای متناسب کردن توانایی های او به دلخواه شما وجود دارد. فلش هایی که او شلیک می کند با انواع مختلف جادو ، با چندین نسخه ابتدایی و عملکردی قابل لمس است و وی در نهایت توانایی احضار حیوانات طیفی را که می توانند به دشمنان آسیب رسانده یا حواس پرت کنند ، یا جمع آوری اقلام بدست می آورد. با تشکر از چیدمان دکمه های هوشمند ، در حالی که فرمان آرتئوس را می دهید ، در ضمن حمله و دفاع به عنوان کراتوس بسیار آسان است. God of War به شما امکان می دهد در هر لحظه انجام دهید و باعث می شود در جریان روند احساس جنگجو با تجربه شوید.

زره هایی که کراتوس و آرتئوس می پوشند می توانند بر طیف وسیعی از آمار شخصیت ها ، تمایلات ابتدایی تأثیر بگذارند ، و ممکن است شامل اسلات هایی برای جذابیت هایی باشد که جوایز دیگری را نیز اعطا می کنند. زره پوش را می توان با استفاده از معدود منابع پراکنده در جهان خریداری و ساخت ، و توسط دو آهنگر بازی می توان آن را ارتقا داد: دو برادر کوتوله که دائماً با یکدیگر اختلاف دارند. بروک ، کوتوله‌ی آبی ناخوشایند و سیندری ، یک فرد همکار بسیار ژرف و در عین حال غم‌انگیز از نظر ژرموفیبیک وجود دارد – شلوغی که معمولاً خنده دار است ، هرچند که گاهی اوقات کمی سخت هم فشار می آورد.

هرچقدر هم که هر دو لذت بخش باشند ، میمیر است که در نهایت نمایش را سرقت می کند. حماسه شاخدار و یک چشم با شما و آتروس برای اکثر بازی ها همراهی می کند ، و به عنوان راهنمای شما برای میدگارد و یک منبع درونی به بیرون و خارج از سیاست های نورس می باشد. میمیر و آهنگران شخصیت های فردی قوی دارند ، مانند هر شخصیت دیگری که در طول بازی با آنها ملاقات می کنید. ما به طور کلی هویت های دیگر را مبهم نگه می داریم تا از خرابکاری ها جلوگیری کنیم ، اما صرف نظر از اینکه چه کسی به آن دست می زنید ، بازیگران God of War قوی ، قانع کننده و عجیب دلربا هستند. اما دستاورد واقعی این است که ، حتی اگر تنها تعداد معدودی شخصیت برای تعامل وجود داشته باشد ، شخصیتهای بزرگ آنها ماجراهای شما را با حکایات خیره کننده ای که شما را به سمت جهان می کشاند و زمین را با حس ملموس تاریخ رنگ می کنند ، رنگ می کنند.

اگر قطعه ای از مأموریت فراگیر وجود داشته باشد که مانند یک حرکت اجباری باشد ، این نبرد نهایی علیه آنتاگونیست اصلی است. او از نظر روایی عالی است ، به شکلی پرده برداری می کند که دیدگاه شما را تغییر می دهد ، اما این خود مبارزه است که شما را به آرزو می رساند. تعداد زیادی نبردهای بزرگ رئیس و تست مهارت در طول بازی وجود دارد ، اما این نبرد به همان ارتفاعات نمی رسد و احساس می کند که کمی ایمن بازی شده است. این می تواند اثری از پیکربندی کراتوس و آرتئوس باشد ، یا در ابتدا ممکن است خیلی ساده باشد. خوشبختانه ، این همه بازی آستین خود را ندارد.

به نظر می رسد دو قسمت اختیاری به طور خاص با بازی آخر بازی در ذهن طراحی شده اند. Muspelheim اول ، مجموعه ای از نبردها را در عرصه های مختلف احاطه شده با جریان های گدازه و زمین سوخته ارائه می دهد. برخی از محاکمات صرفاً علیه دشمنان قوی می جنگند ، در حالی که برخی دیگر شما را مجبور به شکست امواج در پشت سر هم می کنید – اگر حتی یک دشمن زنده بماند ، فقط چند ثانیه طول می کشد تا دیگران به طور خودکار قیام کنند. قلمرو دیگر ، نیفلهایم ، هر بار که بازدید می کنید به طور تصادفی تولید می شود ، اما همیشه پر از گاز سمی است. هدف این است که برای زنده ماندن تا آنجا که ممکن است در حالی که شلاق زدن کشته و جمع آوری گنج ، و فرار قبل از سم نگه می دارد. هر دو موقعیت مکانی تمرینات پرتنش و پاداش را ارائه می دهند که فقط در صورت بازی در بهترین حالت ممکن است.

و شانس این است که شما آنقدر تحت تأثیر قدم زدن داستان و پردازش رویدادها قرار می گیرید که تعداد زیادی فعالیت جانبی دیگر پس از گذراندن اعتبار ، در میدگارد سرار و ماموریت ها است. در حالی که بیشتر بازی هایی که فرصت های طولانی و متنوع تلاش را دارند ، تمایل دارند که تا آخر عمر کمی مسکوت کنند ، God of War تأثیر متضاد دارد. این به مراتب طولانی تر از آن چیزی است که باید باشد ، اگرچه امیدوار هستید که هرگز از انجام کارهایی فرار نکنید.

از بسیاری جهات ، God of War همان چیزی است که همیشه این سریال بوده است. این یک بازی اکشن تماشایی با قطعات مجموعه حماسه ، ارزش تولید بودجه بزرگ و مبارزه سخت است که با پیشرفت شما تب و تاب تر و چشمگیر تر می شود. آنچه ممکن است شما را شگفت زده کند این است که داستان سرایی آن به چه اندازه بالغ شده است. مانند کراتوس ، نسخه های گذشته را به یاد می آورد و در عین حال لزوم پیشرفت را نیز تصدیق می کند. همه چیز جدیدی که انجام می دهد برای بهتر شدن است و هر آنچه را که در نتیجه بهره می برد ، سود می برد. کراتوس دیگر یک وحشی قابل پیش بینی نیست. God of War دیگر یک سریال اکشن قدیمی نیست. با این راه اندازی مجدد ، با اطمینان مسیر جدیدی را طی می کند که امیدوارم به دنبال ماجراهای هیجان انگیز تری باشد.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

سینماتیک افتتاح Final Fantasy VII Remake بسیار زیبا و وفادار است

اخبار

بازی

۱۳۹۸/۱۱/۲۵-2 دقیقه

Final Fantasy VII Remake

Square Enix با تأخیر بیشتر در آوریل ، سینماتیک افتتاح Final Fantasy VII Remake را نشان داد ، درست از دو ماه قبل از انتشار بازی که این باعث تاسف است.

سینماتیک افتتاح Final Fantasy VII Remake به یاد ماندنی است و نمای زیبایی از افق Midgar و مظلومیت تاسیسات Shinra در سطح شهر به شما نشان می دهد. همچنین اولین باری است که شخصیت Cloud را مشاهده می کنید ، زیرا او برخی از مانورهای جسورانه را برای سوار شدن به یک قطار در حال حرکت و شروع مأموریت بهمن در ابتدای بازی بیرون می کشد. بازسازی فوق العاده وفادار به اصل است ، همانطور که در زیر می بینید.

Square Enix طی چند روز گذشته به شدت طعمه Final Fantasy VII Remake را گرفته است. مجموعه ای از تصاویر منتشر شده دیروز ، نگاه های جدیدی به بازیگران اصلی نشان داد ، برخی عکس های اولیه مورد علاقه های سریال مانند Chocobo ، و نگاهی اجمالی به برخی از قسمت های جانبی که می توانید از مسیر ضرب و شتم استفاده کنید.

Final Fantasy VII Remake قرار است در تاریخ ۱۰ آوریل در PS4 به طور انحصاری منتشر شود. انتظار می رود انحصاری با مدت زمان محدود به مدت یک سال ادامه یابد و نسخه های منتشر شده پس از آن انتظار می رود.

مطلب پیشنهادی: زمان انتشار بازی Final Fantasy VII Remake به تعویق افتاد!

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی