عضویت/ورود

آینده موسیقی از گذشته تا حال ، به کجا ختم می شود ؟

موسیقی

بازی,موسیقی

۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - 4 دقیقه

آینده موسیقی از گذشته تا حال ، به کجا ختم می شود ؟

موسیقی بخشی جدا نشدنی از گذشته تا به حال برای زندگی انسان بوده است. این نعمت بزرگ وسیله ای برای انتقال احساسات و حرف ها بوده است حال شاید این سوال پیش بیاید که تا چه حد زندگی ما درگیر موسیقی می شود .

برای پاسخ به این سوال و بیشتر از ان باید به گذشته نگاه کنیم زمانی که از موسیقی برای سرگرمی استفاده میشده هر چه در تاریخ به جلو حرکت می کنیم می بینم تاثیر موسیقی بر روی زندگی مردم بیشتر شده برای مثال موسیقی خاصی در زمان جنگ ها استفاده میشده است. برای مراسمات غم و شادی . موسیقی جزئی از فرهنگ ملت ها بوده . نشان دهنده شخصیت افراد و غیره…

موسیقی نوایی اسمانی برای بیان و انتقال احساسات است، ساختمانی تشکیل شده از آوا های دلنشین است که هر انسانی را جذب خود کرده . هرچه به جلو تر سفر می کنیم موسیقی اشکال مختلفی به خود گرفته . هر کدام شکل، معنا و مفهومی دارد که در زمان مناسب به کار می رود تا با فرد شنونده ارتباط برقرار کند و احساسات انتقال یابد همچنین در گذشته به تاثیر بیشتر شرح چیزی به همراه این عنصر پی بردند پس همراه موسیقی شعر های خوانده و حرف هایی زده میشد. همچنین برای تبلیغ بین افراد نواخته میشد.

وقتی که صنعت فیلم سازی شروع به کار کرد آهنگ همراه فیلم نواخته میشد تا انتقال احساسات بیشتر شود و حوصله بیننده سر نرود ، مانند دیالوگ برای بازیگران بود .

توجه کنید هر کشور سرود خاص خودش را دارد به شکلی می توان گفت موسیقی ان کشور بیان کننده بخشی از هویت و قدمت کشور است .

به جلو تر سفر کنیم زمانی که وسایل الکتریکی ها جا را در بر گرفت آن نیز شکل الکترنیکی به خود گرفت . باید گفت علت استقبال مردم از موسیقی الکترونیک خاص بودن شکل صدای تولید شده بود که از ساز های فیزیکی خارج نمیشد . موسیقی الکترنیک به سرعت در بین مردم محبوبیت شد ، در مهمانی ها ، مراسمات ،مسابقات و..‌ هنر نمایی می کرد . شکل ها و سبک جدیدی ایجاد شد.

با امدن اینترنت بستری فراهم شد تا افراد با سرار جهان ارتباط برقرار کنند و انتقال اطلاعات راحت تر شد . همچنین نیز شنیدن هنر فرهنگ های دیگر جذابیت خاص خودش را داشت پس فراگیر شدن موزیک پابه پای اینترنت گسترش یافت .

وقتی که برنامه هایی برای به اشتراک گذاشتن داده ، به وجود امدند این موسیقی بود که بیشتر همه به ان توجه شد برنامه هایی مانند یوتیوب ، فیسبوک ، واتساپ و… عواملی شدند تا همه کاربران فضای مجازی دسترسی به این نعمت بزرگ داشته باشند . همچنین صنعت گیمینگ از ارزشش باخبر بود پس برای بهتر عمل کردن و تاثیر گذار بودن بازی هایشان را به موسیقی امیخه کردند . برنامه هایی برای اشتراک آنها ساخته شد که استقبال زیادی روبه رو شد به علت راحت بودن دسترسی به هر نوع از اشکال آن .

زمان می گذرد و استریمر ها روی کار می ایند کسانی که به صورت زنده ویدئویی از کارشان به اشتراک می گذارند بخش عمده ای از جذابیت کارشان را پخش موسیقی انجام می دهد .

استفاده از این نعمت یک معامله دو سر برد است به گونه ای موسیقی گسترش پیدا می کند و شخص اشتراک گذارنده مخاطب خود را راضی نگه می دارد . هرچه در زمان به جلو سفر می کنیم استفاده های زیادی از آن می شود . می توان گفت که افراد برای جذب مخاطب خود از موسیقی استفاده می کنند ، برنامه های مختلفی برای این کار ساخته شد .

موسیقی یک صنعت برای درامد می شود . و خیلی ها به اشکال مختلفی از این راه پول درا می اورد. همچنین مردم نیز چراغ سبز نشان می دهند زیرا این نعمت مزایای بسیاری برای انان دارد .

اینده موسیقی رو به رشد بودن ، امیخته شدن ان با اکثر اعمال در زندگی و ارزشمند تر شدن این صنعت است. زندگی روزمره انسان همراه با آوا های آن است جلو تر که برویم شناخت انسان ها بر روی انان بیشتر می شود .

مخصوصا در میان گیمر ها و تولید کننده های محتوا در فضای مجازی زیرا تا تاثیر و انرژی موسیقی مخاطب برای خود جذب می کنند ، از خسته کننده و یکنواخت شدن کارشان جلو گیری می کنند .حال دیگر باید انتظار داشت که محتوا های بدون این نعمت فضای مجازی ندید.

مطلب پیشنهادی: بازی هایی که در دی ماه ۹۸ منتشر میشوند : PS4،Xbox One،PC

Author: SKAN

life is trap SSome times life feels good just some times

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-1 دقیقه

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

ساعت ها انتظار در فرودگاه ها چیزی است که اکثر ما بارها آن را تجربه می کنیم. اما یک مرد تصمیم گرفت با وصل کردن PlayStation 4 خود به مانیتور اطلاعات فرودگاه و لذت بردن از بازی Apex Legends ، کسالت و خستگی خود را را کاهش دهد.

طبق گزارش Oregonian ، این حادثه در فرودگاه بین المللی پورتلند رخ داده است. مسافر PS4 خود را به یک مانیتور متصل کرد که نقشه فرودگاه را نشان می داد. این اتفاق صبح زود رخ داد و کارکنان سریع عمل واکنش نشان دادند.

“کاما سیموندز” سخنگوی بندر پورتلند به رادیو KXL گفت: “این طبیعتا چیزی است که ما نمی خواستیم اتفاق افتاده باشد.”

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

یک فرد مورد نظر توسط سرپرستان عملیات به او نزدیک شد و “خیلی مهربان” از آنها خواسته بود که کنسول را از مانیتور جدا کنند و کار خود را متوقف کند. سیموندز گفت که “بسیار مؤدبانه” پاسخ داد که آیا او می تواند بازی خود را اول به پایان برساند که به او گفته شد “نه”!

سیموندز گفت: “ظاهراً این یک تعامل بسیار مودبانه و صمیمانه بوده است.”

در حالی که امکان استفاده از کنسول در مانیتور بزرگ فرودگاه راهی مناسب برای گذر زمان است ، در حالی که انتظار وجود دارد ، روش های آسان تری برای انجام بازی وجود دارد. علاوه بر تعداد زیادی عناوین تلفن همراه موجود ، شما همیشه می توانید در یک Nintendo Switch استفاده کنید ، که در استفاده از هریک از آن ها کسی مزاحم شما نمی شود.

حال این سوال پیش می آید که آیا این فرد در فرودگاه کار درستی انجام داده است؟ شما می توانید نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی:مانیتور جدید ۳۶۰Hz ایسوس سریعترین مانیتور در جهان است

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

تاریخ انتشار سایبر پانک ۲۰۷۷ به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

اخبار

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-2 دقیقه

تاریخ انتشار سایبر پانک 2077 به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

سایبر پانک ۲۰۷۷ به تعویق افتاده است ، و این بازی RPG آینده را از تاریخ انتشار ۱۶ آوریل اصلی خود به تاریخ ۱۷ سپتامبر عقب می اندازد. این بازی هنوز هم برای Xbox One ، PS4 ، PC و Google Stadia منتشر می شود اما اکنون نیز در یک نقطه شروع می شود. به نظر می رسد یک اعلامیه برای نسخه های نسل بعدی در Xbox Series X و PlayStation 5 قابل قبول است.

CD Projekt Red در بیانیه مطبوعاتی ، که در زیر تعبیه شده است ، نوشت: “ما در حال حاضر در شرایطی هستیم که بازی کامل و قابل پخش باشد ، اما هنوز نیاز است کارهایی انجام می شود.” “Night City عظیم است و پر از داستان ، محتوا و مکانهای دیدنی ، اما به دلیل مقیاس عالی و پیچیدگی آن ، ما به زمان بیشتری نیاز داریم تا کارهای پخش ، رفع و صیقل را تمام کنیم. ما می خواهیم سایبر پانک ۲۰۷۷ یک بازی عالی باشد. تاج موفقیت برای این نسل و به تعویق انداختن راه اندازی ، ماههای ارزنده ای را برای ساخت بازی کامل به ما خواهد داد. ” CD Projekt Red افزود: با نزدیک شدن به تاریخ انتشار ۱۷ سپتامبر ، “پیشرفت های منظم” در پیشرفت بازی وجود خواهد داشت.

تاریخ انتشار سایبر پانک 2077 به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

Night City تنظیم سایبر پانک ۲۰۷۷ است و CD Projekt Red گفت که می خواهد طراحی این شهر را ایجاد کند تا یک ” محیط منحصر به فرد” را در فضای سایبر ارائه دهد. مارت جانکرز ، هماهنگ کننده هنر مفهومی سایبر پانک ۲۰۷۷ ، در مصاحبه با GamesIndustry.Biz گفت: “وقتی سال گذشته نمایشی را نشان دادیم ، ابتدا از تعجب می گفتند که خیلی آفتابی است.” “آنها انتظار داشتند سایبر پانک محیطی بارانی و تاریک داشته باشد اما شما می توانید یک شهر سایبر پانک در کالیفرنیا بسازید. البته در آنجا باران می بارد ، زیرا ما یک سیستم هواشناسی داریم و شب نیز خواهد بود ، اما ما واقعاً در تلاش هستیم که بهترین محیط را برای این بازی فراهم کنیم.

این شهر با تاریخ خاص خود ساخته شده است که در چهار دوره مجزا صورت می گیرد. در زمان آنتروپیسم ، فقر شدید وجود داشت. کیتچ شاهد افزایش طبقه متوسط و اشرافی و ایجاد کالاهای رنگارنگ و غریب است. در زمان نومیلیتاریسم ، ثروتمندان به شهر شب حمله کردند و آسمان خراش های برجسته ای ساختند. سرانجام ، نئوکیتچ ابتدای ثروتمند را برای اتخاذ سبک رنگارنگ تر فقرا در هنگام طراحی ساختمان دید. همه این سبک ها روی یکدیگر پیچیده اند و شهری را ایجاد می کنند که می توانید بلافاصله زمانی را که ساخته شده است شناسایی کنید .

لایه هایی برای طراحی Night City و کلیه ساکنان آن وجود دارد ، بنابراین وقتی شما به اطراف می رانید و بنایی را می بینید که به رنگ صورتی با این لبه های نرم است ، و پنجره ها به نوعی به شکل نرم هستند ، می دانید که این سبک کیت است ، و می دانید که در آن دوره ساخته شده است که در آن زمان مردم پول بیشتری داشتند ، “جانکرز گفت:” این به شما می گوید یک داستان در مورد پیشینه شهر است ، و یک لایه اضافی از باورپذیری می دهد. “

مطلب پیشنهادی: در اینجا همه چیز را درمورد مشخصات پلی استیشن ۵ خواهید فهمید

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی