عضویت/ورود

معرفی و بررسی Granblue Fantasy Versus – نبرد فانتزی

۱۳۹۸/۱۲/۲۰ -

معرفی و بررسی Granblue Fantasy Versus - نبرد فانتزی

فضای زیادی برای تازه واردان در ژانر بازی جنگ وجود ندارد. بازی هایی مانند Street Fighter ، Tekken ، Mortal Kombat و Guilty Gear سالها بر این فضا حاکم شده است ، بنابراین رقیبان جدیدی که قدم به رینگ می زنند ، معمولاً دارای مجوز محبوب هستند. Granblue Fantasy Versus همان نوع جنگنده تازه کار است. این مبتنی بر خاصیتی است که به لطف یک بازی موفق gacha در موبایل (ماشین مجازی فروش اسباب بازی کپسول مجازی) با قلاب های RPG ، در ژاپن بسیار محبوب است ، اما در همه جای دیگر نسبتاً ناشناخته است. در مقابل ، برای تمام اهداف و نشانه ها ، اولین Granblue Fantasy در صحنه جهانی است.

توسعه یافته توسط Arc System Works با تشکر از یک مکانیک قوی به دلیل مکانیک های گیم پلی غیراخلاقی که ظرافت با عمق تعادل ایجاد می کند ، ضمن معرفی ایده های جالب و خاص خود را نیز ارائه می دهد. شکوفایی های اضافی که به عنوان یک گره از علاقه مندان به طرفدارانشان ایجاد می شود یا به دنبال این است که به مناسبت بعضی مواقع پایبند به ریشه های RPG باشند ، اما تجربه به طور کلی به لطف قدرت اصول آن است.

ArcSys در جهت دستیابی بیشتر به مبارزان انیمه خود با ورودی های ساده تر و سیستم های راحت تر درک تلاش کرده است ، اما برای Granblue Fantasy Versus ، آن را از سرعت بی نظیر ، پخش هوای محور ، شیوه بازی تهاجمی مبارزان انیمه دور کرده است و به چیزی سنتی تر روی آورده است. به عنوان یک بازی جنگی مبتنی بر زمین ، Versus از سرعت بسیار کندتری بازی برخوردار است و به جای کمک های شریک زندگی و درگیری های طولانی برای لمس مرگ ، تمرکز سنگین تری روی عادی ها و حرکات ویژه ای قرار می دهد. از این نظر ، می توان آن را از نزدیک به بازیهای مبارزاتی Capcom مانند Street Fighter تشبیه کرد. تأکید بر زمانبندی و فاصله صحیح حملات شما برای ایجاد فرصت برای پیگیری یا تنظیم موقعیت هایی است که شما از مزیت آن استفاده کنید ، اما لزوماً پیروزی تقریبا تضمینی نیست. در سطح بالاتر ، این مورد مربوط به پاها ، مخلوط های دقیق اجرا شده ، استفاده هوشمند از سربار جهانی و تله گاه به گاه قاب است. با توجه به محبوبیت Granblue Fantasy ، برای افراد تازه وارد – که احتمالاً تعدادشان بسیار زیاد است – یافتن پایه بسیار پایدار است. طبیعتاً جانبازان بازی ، مزیت خود را خواهند دید ، اما برای هر کس دیگری ، کوه کوهنوردی برای صعود به نظر نمی رسد ، بنابراین ایده راه رفتن در مسیر تسلط بسیار جذاب است.

Auto-combos ، یک مکانیک رایج در بازی های ArcSys ، گنجانده شده است ، به این معنی که یک تازه وارد کاملاً می تواند یک کنترلر را انتخاب کند و یک بار دکمه حمله را برای اجرای دسته های اصلی فشار دهد. این رشته از حملات مؤثر هستند ، اما با آسیب و کاربردی محدود ، بدون افزودن حرکات ویژه به یک رشته.

و در اینجاست که Granblue Fantasy Versus شروع به پرتاب ایده های منحصر به فرد می کند که برای لحظه های جالب می جنگد ، بلکه روح بازیگر RPG را نیز در خود جای می دهد. حرکات ویژه به یکی از دو روش اجرا می شود ، اولین حالت ترکیبی سنتی از حرکات جهت دار و فشار دکمه ها – یک چهارم دایره به جلو و حمله ، در بیشتر موارد ، اگر یک کاراکتر مثلاً یک پرتابه داشته باشد ، اجرا خواهد شد. با این وجود ، میانبرهایی نیز وجود دارد که روی دکمه ها نقشه برداری شده است – می توانید همان حمله پرتابه را فقط با فشار دکمه R1 بکشید. برای هر کاراکتر ، حرکات ویژه به R1 یا R1 به علاوه یک دکمه جهت بندی ترسیم می شود. لایه اضافه شده مانند RPG است که هر یک از این حرکات ویژه پس از استفاده از هم دور می شوند و طول اجرای آن در صورت استفاده از میانبر برای اجرای آن طولانی تر است. این روش ArcSys برای متعادل کردن سیستم است به گونه ای که کسانی که با مبارزه با ورودی های بازی بازی می کنند هنوز هم می توانند حرکات جالبی انجام دهند اما بازیکنانی که کار را انجام می دهند نیز به خاطر تلاش خود پاداش می گیرند.

این سیستم همچنین یک بازی فوق العاده جالب ایجاد می کند که درجه ای از غیرقابل پیش بینی بودن برای دعوا را فراهم می کند ، مخصوصاً در سطوح بالاتر. در اکثر بازی های سنتی مبارز ، گفته های خاصی وجود دارد که یک بازیکن مشتاق را نشان می دهد که چه اتفاقی می افتد. مثلاً از شخصیت شخصیتی مانند M. Bison ، Street Fighter استفاده کنید. اگر می بینید که او بیش از حد طولانی یک راه یا دیگری را تغییر می دهد ، می دانید که او ممکن است یک حرکت خاص خاص را انجام دهد و می توانید سعی کنید حرکت بعدی خود را مطابق با آن آماده کنید. این در مورد Granblue Fantasy Versus هم چنین نیست ، از آنجا که دستورات میانبر می توانند فوراً حرکات ویژه را انجام دهند.

این بدان معنی است که شارلوت شوالیه کم تحرک می تواند از قدم زدن به سمت شما برود و شمشیر یک بیت خیلی بزرگ را برای راه اندازی خودش در هوا بکشاند تا بتواند ضربه ای از بالای سرش را خرد کند ، بدون اینکه نیازی به شارژ در ابتدا باشد و آنچه را که هست در مورد انجام و شما مانده اید که فوراً واکنش نشان دهید. به طور مشابه ، وحشتناک واساما Vaseraga ممکن است وقتی که روی صفحه نمایش قرار دارد کمی ترسناک باشد ، اما در هر لحظه می تواند به شما کمک کند تا به دلیل ورودی فوری ، چک شانه ویرانگر شما را تحویل دهد. در مورد هر حرکت ویژه دیگری که در بازی وجود دارد ، همین حرف را می توان گفت.

به نظر می رسد که یک کابوس برای مقابله با آن است و مسلماً هم می تواند باشد. اما همچنین یک دینامیک بسیار جذاب را ایجاد می کند که در گذشته مورد کاوش قرار نگرفته است. بازی هایی مانند Smash Bros. و Capcom Vs. SNK 2 EO نیز دارای این نوع گزینه های ورودی آسان است ، اما بندرت آن را در نحوه بازی یک بازی به همان اندازه که در Granblue Fantasy Versus انجام شده است ، تغییر داده است. سیستم cooldown که در بالای میانبرها قرار دارد ، لحظات تصمیم گیری استراتژیک را در نظر می گیرید که در آن شما جوانب مثبت و منفی استفاده از میانبرها را در مقابل داشتن توانایی موقت از بازی و چقدر طولانی برای آن در دسترس ندارید. همانطور که با بسیاری از جنبه های بازی های جنگی ، این اوایل زندگی بازی سخت است که یک قضاوت قطعی را در مورد دامنه سیستم ها و مکانیک به تصویب برسانید ، زیرا جامعه بازی های جنگی غالبا روشهای جدید و خلاقانه ای برای استفاده از تکنیک ها پیدا می کنند ، اما همانطور که ایستاده است ، قطعات حتی اگر حتی تصویر بزرگتر نیز کاملاً قابل مشاهده نباشد ، به روشی رضایت بخش کنار هم قرار می گیرند.

Granblue Fantasy Versus تعدادی دیگر از مکانیک های آشنای گیلاس را که از تاریخ ژانر انتخاب شده اند ، انتخاب کرده است. dodging Spot اجازه می دهد تا با فشار دادن یک دکمه ، حملات کنار گذاشته شوند ، در حالی که گزینه های مختلفی نیز برای محافظت وجود دارد. اگر از ورودی های جهت دار جهت محافظت از دستی بالا و پایین و همچنین ضربات متقابل استفاده می شود ، فقط دفاع با زمان بندی مناسب در دسترس است. اما ، اگر از دکمه محافظ اختصاصی استفاده شده باشد ، در بعضی موارد – یا از طریق آن ، در بعضی موارد – یا عقب کشیدن امکان پذیر است. دکمه محافظ اختصاصی همچنین باعث می شود مسدود شدن کراس یوپ ها سازگارتر باشد ، اما Just Defense در دسترس نیست. بار دیگر ، Granblue Fantasy Versus از شما می خواهد که وزن خود را انتخاب کنید که آیا می خواهید با هزینه برخی از مزایا رویکرد ساده تری را انتخاب کنید یا کار بیشتری را برای پرداخت بیشتر بپردازید. آنچه بیشتر از همه لذت بردم این است که سعی کنم در لحظه مناسب سرم را به کار ببرم – در حالی که احساس اطمینان می کنم با طرف فنی بازی درگیر شوم ، اما بعد از احساس احساس غرق شدن یا می خواهم به گزینه های ساده تر تبدیل شوم. امن تر. این نوع مانند این است که بتوانید با دو توپ دست و پنجه نرم کنید ، اما یک سوم پرتاب شده در مخلوط. من می دانم که چگونه این کار را انجام دهم ، فقط باید خودم را بهتر هماهنگ کنم تا متغیر جدید را حساب کنم و زمان بندی را پایین بیاورم و ریتم درست را بدست آورم. روند تلاش برای تسریع مهارت های مورد نیاز برای انجام این کار بسیار رضایت بخش بوده است.

همه اینها این است که بگوییم ، اساساً ، Granblue Fantasy Versus دارای یک مجموعه قوی و پیچیده از مکانیک بازی های جنگی است که به راحتی می توانید درک و عمق زیادی را برای کسانی که در حال حفاری هستند کشف کند. بنابراین شرم آور است که این بازی برای حالت RPG Quest خود از گیم پلی یکپارچه و پیچیده طراحی شده بهره نمی برد و در عوض به ترکیب دکمه های کم عمق اعتماد می کند. از لحاظ کاربردی ، این حالت در خدمت چندین هدف است: این افراد ناآشنا را با حق رای دادن به جهان و شخصیت های آن معرفی می کند ، داستان منحصر به فرد خود را برای شما بازگو می کند و اصول اولیه بازی را به شما می آموزد. متأسفانه ، هیچکدام از این موارد را به روشی رضایت بخش انجام نمی دهد ، در عین حال تصمیم دارد از هر آنچه که در واقع بازی را جالب می کند ، کم کند.

نبردها در این حالت بیشتر شبیه نسخه RPG موبایل Granblue Fantasy هستند ، اما به نوبه خود مبتنی نیست. در عوض ، شما باید کنترل مستقیم روی شخصیت ها داشته باشید و باید امواج دشمنان را در چیزی که بین یک ضرب و شتم سمت چپ کلاسیک کلاسیک و حالت نیروی Tekken احساس می شود ، اعزام کنید. با این حال ، دشمنان کمی و بدون هیچ مشکلی در حال حاضر هستند. آنها همچنین از سلامتی بسیار کمی برخوردار هستند ، به همین دلیل معمولاً می توانند با یک زن و شوهر از حملات سنگین مرتکب شوند. در نتیجه ، دلیل کمی برای استفاده از ایده های جالب تر Granblue Fantasy Versus وجود دارد. مطمئنا ، شما می توانید از حرکات ویژه برای مقابله با دشمنان استفاده کنید ، اما چرا این کار را فقط با اسپم کردن یک دکمه حمله انجام می دهید؟ گاهی اوقات شخصیت های رئیس ظاهر می شوند اما تغییر رویکرد را تحمیل نمی کنند – حمله همه جانبه هوشمندانه ترین و ساده ترین کاری است که بیشتر اوقات انجام می دهد.

اعضای دیگر بازیگران بازی Fight Fight خراب شده اند و بخشی از داستان بازی را گمراه می کنند و شما در سفر با آنها روبرو می شوید. برای اینکه آنها را از احمقانه خود دور کنید ، باید آنها را مورد ضرب و شتم قرار دهید و در این برخوردها ، نبردها شکل یک مبارزه معمولی یک بر یک را در Granblue Fantasy Versus به دست می آورند. با این حال ، این شخصیت ها بیشتر در آنجا قرار دارند که بصورت ماسه سنگی ریخته شوند تا بتوانند به مهمانی شما اضافه شوند گیم پلی ناراضی باعث می شود کلیشه ، داستان فراموش نشدنی در مورد دسته ای از دزدان دریایی آسمان ، دوستان خود را از شر آزاد کند و نبرد با یک امپراطوری شیطانی را حتی خسته کننده تر جلوه دهد. من واقعاً می خواستم به شخصیت ها اهمیت دهم. شخصیت اصلی دلفریب گران از نگاه و جذابیت انیمه ای برخوردار است که من جزئی از آن هستم. Lowain یک دلهره بسیار عجیب و غریب با روحیه گربه ای است که همراهانش را به نبرد فرا می خواند تا عکس های کوچک و بی نظیری بگیرد و او همچنین Yggdrasil ، یک جانور پریمال را احضار می کند که در اصل یک بانوی غول پیکر است که دشمنان خود را مورد آزار و اذیت قرار می دهد. سپس آرکیپ هایی مانند Lancelot با شوالیه خنک و پسر آتش متکبر Percival وجود دارد. من به عنوان کسی که شخصیت های شارژ را دوست دارد ، من واقعاً درخشش را به شارلوتا ، که با کمال تعجب شرارت است ، با توجه به طراحی کوچک طعمه او. همه آنها از لحاظ بصری جذاب هستند ، اما حالت داستان هیچ کاری برای آنها نمی کند. شخصیت پردازی آنها در بهترین حالت نازک است ، در داستانی که بین گسست و غافلگیری رونق می گیرد. و هنگامی که گیم پلی بازی این کار را غیرقابل عقب نشینی می کند ، توصیه می شود از طریق آن بنشینید.

حالت RPG Quest همچنین جایی است که عناصر gacha بازی موبایل Granblue Fantasy ظاهر می شود. شما سلاح های منحصر به فرد را برای تکمیل مطالب اصلی داستان باز می کنید ، اما در واقع از هیچ یک از آنها استفاده نمی کنید. در عوض ، همه آنها به سطل موثر تبدیل می شوند و قدرت ترکیبی آنها باعث افزایش ویژگی های حمله شخصیت شما می شود. دشمنان دارای تراز ابتدایی هستند و استفاده از آنهایی که مخالف هستند به شما پاداش اعطا می کنند ، اما هنگامی که گزینه ای برای اتوماسیون و بهینه سازی وجود دارد ، دستیابی به بارهای دستی وقت گیر و غیر ضروری است. هیچ دلیلی واقعی برای براندازی بارهای اصلی وجود ندارد زیرا تراز کردن عنصر تنها عامل اصلی بازی است ، بنابراین اجازه دادن به بازی به سادگی یک ایده آل را در کنار هم قرار می دهد بهترین مسیر عملی است. در نهایت ، عناصر gacha به جای اینکه یک چین و چروک با ارزش برای گیم پلی به ارمغان بیاورند ، به نوعی تازگی محسوب می شوند.

Granblue Fantasy Versus دارای مجموعه ای کامل از مأموریت های آموزشی است که همه موارد را از حرکات اساسی و ویژه ها ، برای پیشبرد combos ، استراتژی ها و مخلوط های خاص پوشش می دهد. هر زمان و زمان صرف شده در آنجا با ارزش تر از حالت RPG Quest ارزشمندتر است ، به خصوص که این همان چیزی است که وقتی به صورت آنلاین می روید آزمایش می شود. در حال حاضر ، سرورهای بازی به همان اندازه جمع نخواهند شد که پس از راه اندازی قرار بگیرند ، اما در مدتی که برای بازی آنلاین صرف کردیم ، تجربه به طور کلی روان بود. بعضی اوقات می توان به موارد مطلوبی در برابر بازیکنان خارج از قلمرو محلی ما اشاره کرد ، اما در غیر این صورت هیچ مشکلی برای شبکه ایجاد نشده است.

Granblue Fantasy Versus مجموعه ای از سیستم ها را مشخص و بی نظیر ارائه می دهد بدون اینکه موانعی غیر ضروری را برای آنهایی که فقط اینجا هستند برای تعمیر Granblue به وجود آورید. Arc System Works هوشمندانه بازی RPG و مکانیک بازی را باهم پیچیده است ، و روشی که در نبردهای اصلی یک به یک به نمایش در می آید واقعاً هیجان انگیز است. از جنبه های دیگر ، یعنی حالت داستان مبارزات انتخاباتی و قیچی های gacha آن ، مطلوب زیادی را برای شما باقی می گذارد. در آوردن Granblue به جهان گسترده تر ، Arc System Works بهترین پایش را به جلو نکشیده است ، اما در مقابل Versus قطعاً بازی ای است که می توانید برای فانتزی بیایید و برای جنگ بمانید.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی Journey To The Savage Planet

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

ریسون وارنر آهنگساز و بازیگر Borderlands 3 در حال انتقال به Obsidian است

اخبار

بازی

۱۳۹۹/۰۲/۲۲-2 دقیقه

ریسون وارنر آهنگساز و بازیگر Borderlands 3 در حال انتقال به Obsidian است

پس از گذشت ۱۲ سال با Gearbox Software ، مدیر صداپیشه و آهنگساز ریسون وارنر در توییتر اعلام کرد که قصد دارد به استودیوی Obsidian منتقل شود. وارنر در طی سالها روی تمام بازی های پرچم دار Gearbox کار کرده است ، و همچنین به بیان دشمنان مختلف روانی Borderlands و Loader Bot در Tales From The Borderlands پرداخته است.

 ریسئن وارنر آهنگساز و بازیگر Borderlands 3 در حال انتقال به Obsidian است

ریسون وارنر مدیر موسیقی در Borderlands 3 بود که با تیمی از آهنگسازان کار می کرد تا موسیقی متن فیلم را بی نظیر و خلاقانه تر کند ، در حالی که هنوز هم به یک بازی واحد تعلق دارد. تحت رهبری وارنر ، Borderlands 3 امکاناتی را که یک موسیقی متن بازی انجام می داد ، تحت فشار قرار داد. در مصاحبه با سایت GameSpot ، آهنگساز Borderlands 3 یعنی Jesper Kyd گفت: این بازی “یک سیستم موسیقی تعاملی بسیار عمیق با لایه های مختلف و قطعات مدولار است که به طور تصادفی در بازی قرار می گیرند ، بنابراین موسیقی هر بار که بازی می کنید کمی متفاوت است. “”

آخرین بازی Obsidian The Outer Worlds در اکتبر سال ۲۰۱۹ آغاز شد ، با داستان DLC که قرار است در سال ۲۰۲۰ مشخص شود اما هنوز بخش ناشناخته ای در نظر گرفته نشده است. آینده Obsidian با خرید مایکروسافت از این شرکت در سال ۲۰۱۸ و با تمرکز بر اجازه ساخت این استودیو به نوع بازی هایی که می خواهد بسازد ، مشخص تر شد.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی زیبا و محبوب Borderlands 3 همراه با تریلر

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

معرفی و بررسی Final Fantasy 7 Remake – اولین کلاس

بررسی

بازی

۱۳۹۹/۰۲/۲۱-10 دقیقه

معرفی و بررسی Final Fantasy VII Remake - اولین کلاس

در افتتاح بازی Final Fantasy 7 Remake کلاد استریف مزدور و عضو سابق یک گروه خصوصی نخبه نظامی به نام SOLDIER ، با یک سلول سازگار با محیط زیست تروریستی به نام آوالانچ شروع به کار می کند. ماموریت آنها منفجر کردن رآکتورهایی است که ماکو ، خون حیات این سیاره را به بیرون می کشد و از آن برای نیروگاه کلان شهر صنعتی میدگر استفاده می کند. این گروه نفوذ می کند ، مقاومت شجاعانه ای از نیروهای شرکت شینرا الکتریک می کند و انفجاری را خاموش می کند که راکتور را غیرفعال می کند.

در نسخه اصلی سال ۱۹۹۷ ، یک هاپ ، جست و خیز و پرش از طریق چند بخش از شهر به بخش ۷ و ایمنی مخفیگاه آوالانچ بود. در Final Fantasy 7 Remake ، با انجام مأموریت ، از شما خواسته می شود تا بعد از آن در خیابان ها قدم بزنید و شاهد عواقب نگران کننده اعمال خود باشید. این بخش در حال خراب کردن است ، آتش سوزی در آتش سوزی ، ساختمان ها در حال فروپاشی هستند ، و هزینه های دلهره آور انسان واضح است.

ویولن حیرت انگیز در حالی که شما در خیابان های میدگر قدم می زنید ، با هر کشش کمانی در رشته های مختلف به وجدان خود می چرخد و قلب را برمی انگیزد ، از شما می پرسد که آیا کار درستی انجام می دهید یا خیر. گریه های کودکان سردرگم ، پژمرده می شود ، مردم به زانو در می آیند و تلاش می کنند با عظمت آنچه اتفاق افتاده است ، بجنگند و شهروندان از این گروه به اصطلاح مبارزان آزادی که به آنها پیوسته اید ، صرفاً برای درست کردن هر چه سریعتر ، فکر می کنند.

تا آنجا که اظهارات قصد وجود دارد ، افتتاح بمباران ماموریت Final Fantasy 7 Remake یک عملیات واضح و قدرتمند است. این بازی ممکن است فقط فصل اول در تصویرسازی یک داستان بسیار بزرگتر باشد ، اما به دنبال کشف عمق است که تاکنون برای تخیل باقی مانده است. این سرشار از جزییاتی است که قبلاً کشف نشده بود ، جاه طلبی های داستان پردازی جدید را با اعتماد به نفس تحقق می بخشد ، و چشم اندازهای تازه ای را ارائه می دهد که هم معنادار است و هم ضروری. این اهداف به حدی موفقیت آمیز حاصل می شود که فکر کردن که این داستان به هر شکلی دیگر وجود داشته است دشوار است.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که من برای Final Fantasy 7 سابقه و دلتنگی دارم و بدون شک بازسازی این امر را افزایش می دهد. با این حال ، به این معنی نیست که بگوییم آنچه انجام می دهد فقط برای افرادی خواهد بود که منابع منبع را می شناسند و دوست دارند. گفتن این امر باعث می شود بازسازی هوشمندانه و دقیق Final Fantasy 7 که ساخته شده است ، کم شود. اکثر بازی متریال جدید است ، با عشق به جزئیات برای تصویری که در سکته های گسترده ای رنگ شده است ، معرفی شد. این یک بازی نیست که طرفداران را تحریک می کند ، زیرا افراد تازه وارد نیز می توانند از عظمت Midgar لذت ببرند و یاد بگیرند که برای اولین بار به شخصیت ها عشق بورزند ، همه در حالی که بازی مکانیکی متراکم و با ارزش دارند. حتی اگر این فقط قطعه ای از نسخه اصلی Final Fantasy 7 باشد ، این بازسازی یکی از محبوب ترین بازی های همه زمان ها را به خود اختصاص می دهد و بالاتر می برد.

دستاوردهای روایت و شخصیت پردازی Final Fantasy 7 Remake توسط گیم پلی تسهیل می شود که مدرن است اما حول محور اصول بازی های کلاسیک متبلور می شود. از بسیاری جهات ، مدل گیم پلی آن احساس می کند که اوج تکامل فرانشیز است ، با ایده هایی از سراسر سریال در یک کامپوزیت که تازه اما آشنا است با هم جمع شده اند. این اولین بار است که سبک بازی اکشن با محوریت بازی های Final Fantasy در دوره مدرن احساس نمی کند که به قیمت طبیعت روش شناختی ریشه های سری بیاید. سبک ترکیبی به شما امکان می دهد تا با لمس یک دکمه در میان کاراکترها حرکت کنید و کنترل مستقیم را به دست بگیرید. در همان زمان ، می توان دستوراتی را برای کاراکترهایی صادر کرد که در غیر این صورت به طور مستقل عمل می کنند و روح آن قالب قدیمی و مستقل را در جای خود قرار می دهند.

این بازسازی همچنین از نوار فعال زمان استفاده می کند. در حالی که قبلاً دیکته می کرد که یک شخصیت می تواند هر حرکتی را انجام دهد ، اکنون حاکم است که آیا شما اقدامات خاصی را انجام می دهید یا خیر. نوار به بخشها تقسیم می شود ، و توانایی های ویژه ، جادوها و موارد استفاده یک هزینه مرتبط دارند. برای تشویق دستکاری اعضای حزب ، میله های ATB هنگامی که وسایل خود را رها می کنند به آرامی پر می شوند ، اما هنگامی که کنترل می کنید و مستقیماً به دشمن حمله می کنید ، خیلی سریعتر. شخصیت ها تمایل ندارند که مهارت های پیشرفته تری از اراده خود را آغاز کنند ، بنابراین به شک بسیار مهم است که قدم بگذارید و منابع آنها را به خوبی استفاده کنید.

هر کاراکتر قابل پخش مهارت بی نظیری دارد که بدون هیچ هزینه ای می آید و از ارزش استراتژیک زیادی برخوردار است. به عنوان مثال ، حالت Punisher’s Cloud ، موجی از نوسانات سریع و قدرتمند شمشیر را رها می کند و با یک ضد حمله به حملات دشمن واکنش نشان می دهد ، اما به قیمت تحرک او. Barret یک انفجار قدرتمند دارد و این می تواند به صورت دستی شارژ شود تا همسایه آن کوتاه شود. تکنیک ویژه هنرهای رزمی Tifa را می توان با صرف یک نوار ATB برای فعال کردن قدرت Unbridled ، تقویت کرد و Aerith’s Tempest کریستالی را به آتش می کشد که به ضربه ضربه وارد می کند ، سپس قبل از انفجار به مدت کوتاهی شارژ می شود تا به دشمنان اطراف آن ضربه بزند. هر شخصیت همچنین قادر است از جادوهای جادویی تهاجمی و دفاعی مختلفی استفاده کند ، به شرط داشتن Materia که این توانایی را برای آنها به ارمغان می آورد.

ماتریا گیم پلی بازی Final Fantasy 7 اصلی است. این انرژی ماکو استوار شده با دانش قوسی از ذات سیاره و خود زندگی است. این به عنوان حوزه های رنگی ظاهر می شود که می توان آنرا درون سلاح ها و زره پوشانید ، بنابراین توانایی فراخوانی سحر و جادو را به کاربر خود یا حتی احضار موجودات شبیه خدا می دهد تا در کنار شما بجنگند. زیبایی سیستم ماتریا این بود که به شما این امکان را می داد تا بارگیری را به روشی بسیار آزاد و ایجاد کاراکترها بسازید تا متناسب با سبک یا استراتژی مورد نظر خود برای هر موقعیتی باشد. سیستم ماتریا همان نوع آزادی را در بازسازی ارائه می دهد. اگرچه هر یک از شخصیت های قابل پخش دارای یک آرکتیپ کلی است ، اما سیستم ماتریا سیالیت زیادی را در این مورد نشان می دهد. من تصمیم گرفتم که بارت را با ماتریا جادویی سازگار کنم و او را برای مدتی جادوگر دوربرد بسازم ، و در طی این مدت او تجربه AP را ایجاد کرد که سطح ماتریا را تراز کرد و تغییرات جدید و قدرتمندتری را در مهارتهایی که در آنها قرار داشت باز کرد. پس از آن تصمیم گرفتم تمام این موارد را بکنم و به تیفا بدهم ، و مشت های خشم او را به یک عنصر اضافی ابتدایی وام دادم. در یک نبرد به ویژه چالش برانگیز ، من زمان کلاد را با دستکاری ماتریا در دست گرفتم و آن را داخل آیتم های Aerith کردم تا او بتواند به سرعت آویزان شود و با عجله بر روی مبارزان خط مقدم جلو بیاید تا آنها را سرعت ببخشد ، در حالی که نسبتاً ایمن است.

خواسته های جنگ لحظه به لحظه زیاد است ، به خصوص که دشمنان می توانند شرور باشند. به نظر می رسد که آنها با هدف ایجاد همان نوع هم افزایی بین اعضای حزب خود کار می کنند. اگر مواظب نباشید ، آنها مسموم و فلج می شوند تا دهانه هایی را برای یکدیگر ایجاد کنند ، مناطقی از میدان جنگ را کشنده کنند تا حرکت شما محدود شود و برای به دام انداختن آنها یک شخصیت را پرتاب کنید ، و شما را مجبور می کنید شخصیت ها را تغییر دهید تا عضو حزب مسحور خود را آزاد کنید. . بیشتر دشمنان نوعی ضعف اساسی دارند که با استفاده از توانایی Assess ماتریا قابل شناسایی و سپس مورد سوء استفاده قرار می گیرند. انجام این کار فشار بر آنها اعمال می شود و اگر ساختمان خود را حفظ کند ، آنها را متلاشی می کند ، و آنها را کاملاً بی دفاع می کند. دشمنان همچنین می توانند اقدامات شما را مختل کنند یا کاملاً از راه خارج شوند تا شما را فرار کنند ، بنابراین زمان بندی دقیق نیز مهم است ، در غیر این صورت می توانید منابع گرانبها را بی ثمر صرف کنید. همان رویکرد دقیق برای حرکات شما لازم است. داشتن یک طفره رفتن فرار ممکن است به نظر برسد که می تواند نبرد را بی اهمیت جلوه دهد ، اما بسیاری از حملات دشمن دارای مناطق گسترده ای از اثر هستند یا شما را ردیابی می کنند ، بنابراین انتخاب محافظت و آسیب کمتری به جای تلاش برای فرار از آن کاملاً مهم است. خوشبختانه ، هنگام صدور دستورات ، اقدام به خزیدن می شود تا زمان برنامه ریزی برای شما فراهم شود. این اتاق تنفس پذیرایی است ، اما شما را از رویکردی نادرست نجات نخواهد داد.

کافی است بگوییم که نبرد خیلی از شما را می پرسد ، اما در عین حال فوق العاده خوشحال کننده است. با توجه به شیوه های منحصر به فرد عملکرد هر شخصیت ، و رفتار و ضعف های دشمنان که نیاز به تفکر سریع و استراتژی عمدی دارند ، احساس می کنید که شطرنج با سرعت بالا بازی کنید و وقتی کنار هم قرار گرفتید ، خود را با برش و رقصیدن ، انجماد و اشتعال با هیجان انگیز می بینید. تکانه. در بعضی مواقع ، به خصوص در فضاهای تنگ تر ، دوربین می تواند برای حفظ عملکرد در قاب تلاش کند ، اما اغلب به اندازه کافی مشکل جدی نیست. به طور کلی ، مبارزات از روان و همچنین استعداد سینمایی و بصری خیره کننده از بازی های post-Final Fantasy X برخوردار هستند ، اما همچنین رضایت از رویکرد “برنامه ریزی کار و کار خود را انجام دهند” از رویکردهایی مانند Final Fantasy XII و Final Fantasy XIV. مکانیک های به روزرسانی را اضافه کنید ، که به شما امکان می دهد برای تقویت هر یک از ویژگی ها امتیاز برای هر سلاح اختصاص دهید ، و یک مجموعه قوی و بهم پیوسته از مکانیک های RPG بدست آورده اید. با اطمینان می توانم بگویم که Final Fantasy هرگز این بازی خوب را احساس نکرده است.

به همان اندازه که گیم پلی Final Fantasy 7 Remake قدرتمند است ، این روایت و شخصیت هایی هستند که واقعاً به عنوان دستاورد تاجگذاری آن ایستادگی می کنند. برای اکثریت قریب به اتفاق بازی ، Final Fantasy 7 Remake داستان یک گروه دست و پاگیر از اکو تروریست های جنگنده برای سرنوشت این سیاره که در اصل بود نیست. در عوض ، این یک داستان متمرکز و عمیق شخصی است. حتی اگر هدف نهایی بهمن آزاد کردن سیاره از آرواره های خون آشام شینرا باشد ، حوادثی که از آن عبور می کنند ، بجای آینده ، نبرد را محدود می کنند تا به مبارزه برای اینجا و اکنون بپردازند. بر خلاف اصل ، تأکید بسیار بیشتری بر مناطق خاکستری نبرد نیز وجود دارد. در واقع بهمن ، اژدهای خواب را بهم می زند و وقتی شینرا تلافی می کند ، این مردم در حال حاضر متروک از زاغه ها هستند که رنج می برند.

آنها یک موجود ناچیز زندگی می کنند ، گرچه یکی از آنها راحت هستند. به عنوان شهروندان کم سن و سال ، زندگی در خانه های مسکونی خانه های ساخته شده از ورق های فلزی زنگ زده ، که در کنار هم قرار گرفته و به اجبار درآمده اند ، همان چیزی است که آنها می دانند ، و آنچه را که می دانید توسط شینرا تأمین کرده است. دقیقاً مانند ساختمانهای ریزگرد که در آن زندگی می کنند و در آن کار می کنند ، تنها کاری که می توانند انجام دهند اینست که از آنچه برای نگه داشتن یکدیگر دارند باید استفاده کنند. به همین دلیل ، بسیاری از مبارزات بهمن علیه شینرا را نبرد آشکار بین خیر و شر ، حق و باطل نمی دانند ، به همان روشی که بارت و سایر اعضای بهمن انجام می دهند. با قدم زدن در بخش های مختلف میدگر ، اغلب افرادی را می شنوید که بهمن را محکوم می کنند. اعتبار اقدامات این گروه غالباً مورد سوال قرار می گیرد ، گاهی اوقات توسط اعضای خود گروه. برای مثال ، تیفا ، اگرچه در آن شرکت می کند ، کمتر درگیر علت می شود. هنگامی که ضربات به جامعه خود برخورد می کند ، او علائم خود شک را نشان می دهد ، علت را زیر سوال می برد و به دنبال اطمینان از دیگران است.

در چند فصل ، Remake سرعت را کم می کند به طوری که می توانید در زاغه ها وقت بگذارید ، با افراد آنجا ملاقات کنید ، وضعیت روزمره آنها را بفهمید و با جامعه درگیر شوید. در این بخش ها ، بازی به چیزی مانند سری Yakuza نزدیک می شود ، جایی که شما در حال ایجاد یک درک صمیمی و ارتباط با یک مکان و مردم هستید. این کار از طریق پرس و جوهای جانبی اختیاری انجام می شود که به ظاهر مشغول کار بی علاقه هستند. با این وجود ، ممانعت از تعداد انگشت شماری که در اواخر بازی معرفی شده و به طور بالقوه می تواند حرکت را مختل کند ، ارزش آن را دارند که پیگیری کنند. هرکدام به نوعی جهان بینی ارزشمند یا فرصتی برای درک شخص دیگری کمی بیشتر ارائه می دهند. این فرد می تواند کودکی خردسال باشد که به دنبال دوستان گمشده خود است ، یک شهروند نگران به دنبال رهایی منطقه از تهدید هیولا ، یک گزارشگر در مورد یک سارق مانند رابین هود است. از نظر مکانیکی ، مأموریتهای جانبی معمولاً ;به اینجا بروید ، دشمنان را بکشید ، با شخصی صحبت کنید یا یک مورد را پیدا کنید ، سپس برگردید; ، اما همیشه داستانی کمی وجود دارد که در درون آنها گفته می شود که شما را به عمق خود به دنیای خود می کشاند و هرکدام نیز انسان سازی می کنند. ابر فقط کمی او به عنوان یک شخص سابق سرباز ، تبدیل به مشاغل عجیب و غریب برای کسب درآمد شد. رفتار او از ابتدا سرد است و سرمایه گذاری او در مبارزه فقط به اندازه سکه ای است که برای آن می پردازد. اما با تمام شدن این تلاشها ، کلام او گسترش می یابد. مردم او را می شناسند ، به او تکیه می کنند و مانند یکی از آنها با او رفتار می کنند – او قهرمان آنها می شود ، خواه آن را دوست داشته باشد یا نه. این نه تنها در لبه های سخت کلاد دور می شود بلکه باعث می شود تا شما به عنوان بازیکن در دنیای اطراف خود و افراد درون آن سرمایه گذاری کنید. Final Fantasy 7 Remake داستان کلاد استریف است که می آموزد به جای فقط برای خودش ، برای دیگران بجنگد.

به شخصیت هایی که در گذشته به قسمت های بیت منتقل شده بودند ، عمق بیشتری داده می شود ، بنابراین می توانید در مورد بسیاری از اعضای دیگر آوالانچ مانند بیگز ، وِدج و جسی اطلاعات بیشتری کسب کنید. هر چند شخصیت های حامی ، هر کدام انگیزه های خود را برای گرفتن اسلحه در برابر شینرا دارند. لحظات دلهره آور و شخصی با آنها وجود دارد که به جای نمایش طولانی مدت ، از طریق خطوط گفتگوی صمیمانه تحویل داده می شوند. همه اینها طبیعی ، باورپذیر و قابل اعتماد است. بدون اینکه هر چیزی را خراب کند ، Remake شخصیت ها را از داستان های Final Fantasy گسترده تر می کند. و این اضافات جدید به طور طبیعی متناسب است. به نظر می رسد Square Enix فقط بازی های Final Fantasy 7 را بازسازی نمی کند – بلکه جهان بزرگتر Final Fantasy 7 را بازسازی می کند.

در این شخصیت ها بافت بسیار زیادی وجود دارد که باعث می شود ارتباط با آنها آسان شود. Barret یک نمایشگاه نمایشی با صدای بلند است ، و هر خطی را که می گوید همان انرژی را دارد که یک کشتی گیر برش تبلیغی را در هر نمای WWE می دهد ، از همان انرژی برخوردار است. اما زیر آن ، اهداف او خالص است؛ تجارب گذشته عزم او را تثبیت کرده است ، و درست هنگامی که به او شک می کنید ، لحظه ای لمس پدرانه را با دختر دلپذیر قلب او ، مارلن ، مشاهده می کنید و کاملاً می فهمید که چرا اینقدر سخت می جنگد. جسی معاشقه است ، خودش را به ابر می اندازد و با برخورد گرم و سرد او را مورد اصابت قرار می دهد. او پرانرژی و سرزنده است ، و می آموزید که چیز بیشتری از این وجود دارد که در ابتدا با چشم روبرو شود. او به عنوان کارشناس تسلیحات خدمه ، با آنچه که خلاقیت های خود را به دنیای اطراف خود انجام می دهد ، می جنگد. گوه یک روح نرم است و سعی می کند تا نشان دهد تیم می تواند به همان روشی که کلاد یا تیفا به آنها اعتماد می کنند ، اعتماد کنید – اما شاید یک روح نرم دقیقاً همان چیزی باشد که آنها به آن نیاز دارند. بیگس خنک ، آرام و جمع آوری شده است – نگرشی مهربانانه که در طی یک زندگی درگیری انجام می شود ، اما تاریخ وی کاملاً چشمگیرتر است ، و در لحظه زودگذر ذکر شده است که در یک جستجوی جانبی اختیاری است.

برخی از کارهای عجیب و غریب باعث می شود که شما در کنار شخصیت های کلیدی مانند تیفا و آریت قرار میدهد. برای اولین بار ، این بازی تاریخچه خود را با کلاد با سابقه ای زیبا ایجاد می کند ، و نگاه های وحشتناک در گذشته های آسیب زای آنها ظاهر می شود که به عنوان چشمک می زنند که نتیجه برخی از قسمت های آسیب دیده روان کلاد است. این مکانیسم همچنین برای بافتن در حضور یک شرور موی نقره خاص به شکلی که در اصل ظاهر نمی شود ، استفاده می شود. ارتباط بین ابر و تیفا به خوبی به تصویر کشیده شده است: آنها دوستانی هستند که از یکدیگر پشتیبانی می کنند ، اما همچنین عاشقانه شکوفائی وجود دارد که وقتی ابر به یاد می آورد تاریخچه آنها و منظور او برای او چیست.

آریت ، دختری گل که داستانش به طور غیر منتظره با کلاد درگیر است ، فراتر از یک حضور پر فراز و نشیب است. دلهره بین او و ابر از لحظه ملاقاتش با او شیرین و خنده دار است و به ناحق محافظ او می شود. او ابر را به عنوان نوعی سینه زنی خاموش و با قلب طلا فوراً نشان می دهد ، و نوازش به نفس خود می زند و دیوارها را پاره می کند. او بازیگوش و اعتماد به نفس و بی دردسر است. او همیشه به دنبال چیزهای خوب است و در نتیجه می بیند که زاغه ها برای مردم چه معنی می دهد – زندگی در زیر صفحات فلزی که خورشید را خاموش می کند و در بین فولادهای سرد شهر ، چشم انداز او را از زندگی کم نکرده است. اینها مانند افراد واقعی هستند . آنها امید و آرزو دارند ، ترس و تقصیر دارند ، خنده دار و کاریزماتیک هستند ، و آنقدر کاملاً نوشته شده و عمل می کنند که برای هر کس سقوط خواهید کرد. در هنگام تهیه نسخه اصلی ، اینها همه افکار و احساساتی بود که من در مورد کاراکترهایی داشتم که با استفاده از طرح های بازی ارائه شده ، خودم را در آنها رنگ آمیزی کردم. این بار ، آنها توهم نیستند. این همه دردناک تحقق یافته است ، و به همان اندازه که شخصیتهای داستان و داستانهای آن زمان را دوست داشتم ، می توانم به روشی بسیار عمیق تر از آنها بخاطر این که الان کاملاً کامل هستم قدردانی کنم.

چیزهای زیادی برای تعجب وجود دارد؛ ایستاده بر روی بشقاب معلق در بالای میدگار و خیره در سراسر شهر. شنیدن هر نت پیانو از موضوع تیفا آنقدر آرام پخش شد که تقریباً می توانید انگشتان را که به آرامی در امتداد کلیدها حرکت می کنند تصویر کنید. قدم زدن در پشت بام های کلیسا با آریت به عنوان یک آرامش عجیب بر فراز شهر – این همه با چنان احترام و توجه به جزئیات زنده می شود که دشوار نیست که غرق شوید و دلتنگ شوید. سپس تمام برنامه دون کرنئو وجود دارد که به صورت روبرو و پرداخت آن به گونه ای انجام می شود که احساس محرومیت و تمسخر نمی کند ، اما فراگیر ، سرگرم کننده و کاملاً غیر منتظره است. این بازسازی از در آغوش گرفتن عناصر مسخره اصلی جلوگیری نمی کند ، بلکه در عوض از آن استفاده می کند تا به اهمیت آنچه در غیر این صورت موضوع سنگین است ، برساند. حتی وقتی بازی به نتیجه خود برسد و قسمتهای عجیب و غریب تر و خارق العاده تر از روایت را در آغوش بکشد ، این کار را به شکلی انجام می دهد که احساس می کند درآمد. باز هم ، این ممکن است فقط یک بخش کوچک از نسخه اصلی باشد ، اما به عنوان یک بازی مستقل Final Fantasy 7 Remake کامل است. اگرچه شرور بزرگتری در حاشیه داستان به سر می برد و اشارات رمزنگاری شده به چیزی بیشتر در گذشته کلاد و همچنین سایر عناصر غیر قابل توضیح – در فصل های پایانی معرفی می شوند ، اما این داستان را که گفته می شود کم نمی کند. بازسازی نهایی Final Fantasy 7 را می توان از شایستگی آنچه ارائه می شود لذت برد ، و برای کسانی که می دانند ، همچنین پایه و اساس افشاگری های آینده را به شکلی جذاب می سازد.

صرف نظر از تاریخ شما با بازی اصلی ، Final Fantasy 7 Remake یک دستاورد حیرت انگیز است. انتظار برای انتشار آن طولانی مدت بود ، اما در گیم پلی ، داستان ، شخصیت ها و موسیقی ارائه می شود – انتظار ارزش آن را داشت. برای بازیکنان بار اول ، فرصتی است برای درک اینکه چرا Final Fantasy 7 در چنین موردی برگزار می شود. این شانس است که یک داستان چند وجهی را تجربه کنید که با موضوع پیچیده ای دست و پنجه نرم می کند ، در جمع شخصیت های به یاد ماندنی قرار می گیرد و با گرفتاری آنها جابجا می شود. برای بازگشت طرفداران ، این Final Fantasy 7 ذهن شما به خاطر نمی آورد ، این همان کسی است که قلب شما همیشه آن را می دانست.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی Rainbow Six Siege (2020) – یکپارچگی اپراتورها

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی