عضویت/ورود

معرفی و بررسی بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - 10 دقیقه

معرفی و بررسی بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر در گیمو گیم

بازی مدرن وارفر همواره در بین بازی هایی جنگی با اسلحه های مدرن بوده است و اصولا هیچ قوانین خاصی برای نبرد ندارد و میدان نبرد آن مشخص نیست. ممکن است درگیری و دعوا در هر قسمت از مرحله اتفاق بیوفتد. انتخاب انجام کار درست یا غلط در این بازی به عهده شماست.

در طول بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر ، سلاح های متفاوتی وجود دارد که میتوانید آنها را بدست بیاورید. کاربران این بازی اعتقاد دارند که سلاح های شیمیایی این بازی بیش از حد انتظار خوب هستند و وحشت را به حریفان به خوبی منتقل میکنند. توانایی های زیادی نیز در بخش ها و سلاح های مختلف بازی مدرن وارفر موجود است که شما میتوانید از آن استفاده کنید و لذت ببرید. قبل از دقت به نکات بازی کال اف دیوتی توجه من بیشتر سمت موارد بالا رفت که من را جذب خود کرد. مدرن وارفر جدید تصاویر گذشته را نشان میدهد اما محیط آن بسیار با نسخه های قبل این بازی متفاوت است. این تفاوت باعث ایجاد یک بخش داستانی پخته و چند نفره شده است.

بخش داستانی

داستان مدرن وارفر این است که شما نقش یک دختر جوانی به اسم فراه که در پناهگاه تروریستی روسی است را به عهده میگیرید که در یک جنگ فرضی در خاورمیانه ، از وجود یک سلاح شیمیایی بسیار وحشتناک در آن پایگاه با خبر میشود. شما باید برای فرار از آن پایگاه دست به کشتن چندین تن که از شما جثه بزرگ تری دارند بزنید. این یک فلاش بک است ، اما اکنون که فراه فرمانده یک ارتش آزادی خواه شدعه چرا به سلاح های شیمیایی عشق نمیورزد؟ این یک خط قرمز برای او است حتی اگر کشورش به خطر بیوفتد دوست ندارد از چنین سلاح کثیفی استفاده کند.

از هر جهت که تصورش را بکنیم فراه یک الگوی اخلاقی در بازی مدرن وارفر است. در هر نبرد چندین نماینده وجود دارند که شما میتوانید با توجه به توانایی هایشان آنها را برای نبرد انتخاب کنید. کایل گاریک انگلیسی ، سرباز سرکش آمریکایی الکس و گاهی اوقات نیز فراه از جمله کسانی هستند که میتوانید انتخاب کنید. قوانین در هر نبرد پیچیده هستند.

درگیر شدن با تروریست های روسی و اختلاف نظر بین کشور های آزادی طلب انگلیس و آمریکا و کشور فراه برای قربانی کردن افراد خود برای نجات برخی دیگر، از چالش هایی هستند که شما با آن روبه رو میشوید.گرفتن گروگان های غیر نظامی و شکنجه دادن … ، نمای اخلاقی کاپیتان پرایس است.

در کال اف دیوتی مدرن وارفر کاپیتان پرایس ، چهره ای برگشت پذیر از جنگ اصلی اولیه و غیرقابل انکار مشکل ساز است ، که در اکثر مأموریت های گاریک صدرنشینی را بر عهده دارد. سطح اولیه با پرایس از بهترین موارد است. شما به عنوان یک گاریک ناخوشایند و بی تاب ، برای نجات هرچه بیشتر مردم از تروریست ها ، دستورالعمل های پرایس را دنبال می کنید. اگرچه بیش از یک بار این بدان معناست که شما مجبورید مرگ تعدادی از مردم بیگناه را ببینید تا فرصتی مناسب برای عملکردی بهتر پیدا کنید.

این مأموریت ها از آتش نشانی های بزرگ اکتان در مقیاس بزرگ گرفته تا یک حمله با دقت برنامه ریزی شده به یک مخفیگاه تروریستی که در کل کمتر از دوازده دشمن در آن انجام می شود ، می باشد. شما با استفاده از دوربین های امنیتی یک زن را از طریق سفارتخانه تحت محاصره هدایت می کنید تا مطمئن شوید مسیر وی مشخص است. شما بی سر و صدا یک مرکب را برای دشمن با استفاده از عینک های دید در شب جستجو می کنید زیرا ساعت ها به بالای سر می شوند و چراغ هایی را برای مخفی نگه داشتن شما می گیرند. کاپیتان پرایس شما را از رویکردهای مختلفی که برای هر مأموریت مورد نیاز است راهنمایی می کند ، و راهنمایی وی هم در مهارتهای مکانیکی لازم برای موفقیت ، و هم انتخابهای سخت که باید در این راه انجام دهید ، این مأموریت ها را به یاد ماندنی می کند.

در حالی که مأموریت های الکس از لحاظ گیم پلی کاملاً به چشم نمی خورد ، وی سطح یک تیراندازی را به یاد می آورد که در نسخه اول مدرن وارفر آنرا مشاهده کردید. پویایی او با فراه بسیار قوی است. او رهبری فراه را بر روی چمن و شروط خود دنبال می کند زیرا به تصمیمش اعتقاد دارد و آنها احترام متقابل دارند.

هرچند ناامید کننده است که فراه بیشتر نقشی ندارد. در حالی که او بخش مهمی از مأموریت های الکس و محرک اصلی داستان است ، شما فقط چند بار با او بازی می کنید. در بالای فلش بک در دوران کودکی ، بعداً یک فلاش بک ناراحت کننده نیز وجود دارد که در آن می توانید تمام عزم فراه را مشاهده کنید. تجربه رنج و عذاب او از این طریق با غیر ضروری هم مرز است ، همانطور که قبلاً در مأموریت های الکس مشخص شده است که وی یک رهبر محترم و یک فرد با اراده قوی است. در حالی که من الکس را دوست داشتم ، من ترجیح می دادم به عنوان فراه در آن مأموریت ها بازی کنم تا اینکه با شخصیت او تا حد زیادی از طریق ضربه روبرو شوم.

من قبلاً فراه را بدون آن زمینه دوست داشتم و مورد احترام قرار میدادم و علی رغم برخی تصمیمات مشکوک ، هر یک از شخصیت های اصلی و تفاوت های کوچک اما مهم آنها را در کار در جهت رسیدن به اهداف مشابه دوست داشتم. فراه و الکس اصولگرا هستند ، در حالی که گاریک و پرایس نتیجه کار را پیش بینی میکنند. الکس تا آنجا پیش می رود که به نفع انجام کارهایی که درست انجام می شود ، از دستورات خود سرپیچی می کند و وقتی به او گفته می شود غیرقانونی است ، پاسخ می دهد: “من کاملاً مطمئن هستم که همه کارهایی که می کنیم غیرقانونی است.” از نظر الکس ، این یک انتقاد است؛ پرایس و گاریک ، فقط یک بهانه است.

این تنش در طول مبارزات انتخاباتی ایجاد می شود ، و از آنجا که شخصیت ها دوست دارند ، آسان است حداقل بتوانید دیدگاه هرکدام را در مورد درست بودن در نظر بگیرید. در پایان ، آنچه شما دریافت می کنید احساس مبهم “همه ما کاری را که باید انجام دهیم انجام دادیم” به جای هر چیزی اساسی تر یا جالب تر است، به ذهنتان وارد میشود. کمی از کاری که شما باید انجام دهید ، همانطور که گریک ، به عنوان الکس و فراه ناخوشایند و ناراحت کننده بود ، اما سؤالات مطرح شده در مورد اقدامات شما بیشتر مورد بازجویی قرار نمی گیرند ، خصوصاً جنبه سوال برانگیز رویکرد کاپیتان پرایس . پایان مدرن وارفر بد نیست ، اما یک امر امن است و باعث می شود خودتان به سؤالات سخت تر فکر کنید.

اگرچه ، مدرن وارفر اجازه می دهد تا فراه با گنجاندن عجیب و غریب و بسیار بحث شده فسفر سفید به عنوان سلاح کشنده در بخش مولتی پلیر ، به پایین بیاید. با توجه به اینکه تأکید بخش داستانی تا چه اندازه تأکید دارد که سلاح های شیمیایی یک جنایت جنگی قابل انکار است ، آنرا در بخش مولتی پلیر گنجانده اند، حتی اگر کسی بتواند استدلال کند ، دقیقاً مثل الکس ، که تقریباً در پایان غیرقانونی است.

بخش مولتی پلیر ( چند نفره)

خارج از هرگونه تناقض موضوعی ، بخش مولتی پلیر کال اف دیوتی مدرن وارفر برابر است ، با انواع مختلفی از بازی برای انواع مختلف بازیکنان. در تمام حالت ها ، نقشه ها از ساختار سه خط آشکار به نفع نوک ها ، میل لنگ ها و تن پوش ها جمع می شوند. به طور کلی تعادل رویکردهای نزدیک وجود دارد. جعبه ابزار استاندارد ، بسیار قابل تنظیم برای بارگذاری انتخابی شما ، با انتخاب خوبی از قدرت پردازش ها متناسب با انواع مختلف بازی و سبک های بازی باز می گردد. مدرن وارفر تا حد زیادی دربخش مولتی پلیر نخسه های پیشین کال اف دیوتی را دنبال میکند به جز حالت های جدیدی که به آن اضافه شده است.

غیر قابل انکار است که بخش مولتی پلیر بازی مدرن وارفر در بخش رئالیسم ترکیبی از حالت های کور و هارد کور است و از شکاف ایجاد شده بین آنها به وجود می آید. به طرز عجیب و غریب ، در روشی به نام “واقع گرایی” ، شما می توانید صدمات بیشتری نسبت به هارد کور وارد کنید ، و سلامتی شما مانند آنچه در کُور انجام می شود ، بازسازی می شود. اما رئالیسم HUD را به طور کامل حذف می کند ، و فراتر از هاردکور است تا غذای کشتار را از همه چیز خارج کند.

برای تأیید یک قتل ، شما باید به صدای صوتی که در هنگام مرگ پخش می شود گوش دهید ، همچنین باید گوش دادن به NPC ها را درمورد کمه هایی که به شما هشدار می دهند کیل استریک موجود و اینتل موجود دشمن را گوشزد کنید. این تعادل فوق العاده برای کسانی که بیشتر می خواهند فرصتی برای زنده ماندن یک قراضه داشته باشند ، به جای اینکه در یک یا دو ضربه مانند در هاردکور بمیرند وجود دارد ، اما بقیه چالش ها دست نخورده هستند. این یک تکامل هوشمند و رضایت بخش است و به عنوان یک بازیکن سرسخت و سخت هاردکور ، آن را می توانم ببینم که خودم منحصراً به جلو می رویم.

در حالی که هیچ یک از انواع بازی های جدید در حال خرد شدن زمین نیستند ، برخی از آنها بهتر از سایر موارد هستند. تیم دد مچ ۲۰ ، یک نسخه ۱۰ به ۱۰ از حالت کلاسیک تیمی ۶ به ۶ دد مچ کلاسیک ، کمترین اختراع یا ضمانت از آنهاست ، در عوض به عنوان یک نسخه نفخ تر از تیم دد مچ معمولی با نقشه های بزرگتر عمل می کند که می تواند دوباره به این روند تبدیل شود. یکی از دو نقشه ای که من امتحان کردم ، پل فرات ، همچنین از مشکلات تعادل رنج می برد ؛ از هر دو پراکندگی ، یکی نزدیک به پل تقسیم نقشه است ، و طرف نزدیکتر تقریباً در هر مسابقه ای که بازی می کردم پیروزی تضمین شده بود. تیم من یک بار موفق شد بعد از مدتی مبارزه با تک تیراندازان روی پل ، میانه بازی اسپا را بچرخاند و از آنجا توانستیم نسبتاً آسان صدر را بدست آوریم.

گان فایت ، ضد انعطاف پذیری نسبت به تیم دد مچ ۲۰ است. این یک حالت ۲به۲ است که در آن بار شما در هر دور می چرخد و هدف این است که قبل از رسیدن به اولین مرحله ، دو حریف خود را با وسایل موجود بکشید. گان فایت دارای نقشه های کوچک با دو مسیر اصلی است با داشتن زمین بازی نسبتاً سطح ، نبردها غالباً به طرز خارق العاده ای نزدیک هستند ، و دشوار است که از دست بازی کردن دلسرد شوید زیرا دورها با این سرعت انجام می شوند. همچنین نسخه ای وجود دارد که بدون هیچ سلاح شروع به کار می کنید و باید اسلحه ای را در نقشه پیدا کنید که یک سرگرم کننده قبل ازبخش دیوانه کننده گان فایت است. در هر صورت ، انعطاف شدن بازی های بیشتر به گان فایت همه چیز را سبک نگه می دارد و باعث می شود هر دو نسخه علاوه بر این یک مجموعه عالی برای مجموعه چند نفره باشند .

جنگ زمینی جایی در وسط است. نقشه ها پراکنده هستند و پنج نقطه کنترل برای گرفتن و یک منطقه امن برای هر تیم در هر انتها وجود دارد. برخلاف تیم دد مچ ۲۰ ، شما به راحتی می توانید پس از مرگ با استراحت در هر نقطه تسخیر تیم خود ، یا وسایل نقلیه یا هم تیمی های خود به راحتی به جنگ بپردازید. داشتن امتیازات عینی همچنین برای حفظ چنین بازی بزرگی مفید است . از ۶۴ بازیکن در حال حاضر پشتیبانی می کند . ساختاری تر از تیم دد مچ رایگان برای همه است. این گفته می شود ، مسابقات می توانند کمی بیش از حد طول بکشند ، زیرا هیچ کاری برای شکستن جنگ مداوم برای گرفتن امتیاز وجود ندارد.

همچنین یک حالت دید در شب ، NVG ، برای انتخاب متفاوت نقشه های یکسان ، و با توجه به ماهیت آن ، اوضاع را کمی بیشتر می کند. این تقریباً مانند سایر بازی ها بازی می کند ، اما شما در دید در شب هدف ندارید بلکه لیزر دارید ، و لیزر آن جالب است. شما باید هنگام قرار دادن عکس های خود بسیار محتاط باشید و توجه زیادی به خطوط دید داشته باشید و چه کسی ممکن است ببیند پرتوی شما از کجا می آید. همانند بخش داستانی ، درخشش تهدیدآمیز این پرتوها که از تاریکی عبور می کنند بسیار عالی به نظر می رسند و تغییر جزئی سرعت NVG که در اختیار شماست ، کافی است تا آن را جالب و متمایز از حالت های روز نگه دارید.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر

لینک خرید و دانلود بازی کال اف دیوتی مدرن وار فر

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی پیش از انتشار بازی کارتی شرکت Riot به نام Legends of Runeterra

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

معرفی و بررسی Granblue Fantasy Versus – نبرد فانتزی

۱۳۹۸/۱۲/۲۰-

معرفی و بررسی Granblue Fantasy Versus - نبرد فانتزی

فضای زیادی برای تازه واردان در ژانر بازی جنگ وجود ندارد. بازی هایی مانند Street Fighter ، Tekken ، Mortal Kombat و Guilty Gear سالها بر این فضا حاکم شده است ، بنابراین رقیبان جدیدی که قدم به رینگ می زنند ، معمولاً دارای مجوز محبوب هستند. Granblue Fantasy Versus همان نوع جنگنده تازه کار است. این مبتنی بر خاصیتی است که به لطف یک بازی موفق gacha در موبایل (ماشین مجازی فروش اسباب بازی کپسول مجازی) با قلاب های RPG ، در ژاپن بسیار محبوب است ، اما در همه جای دیگر نسبتاً ناشناخته است. در مقابل ، برای تمام اهداف و نشانه ها ، اولین Granblue Fantasy در صحنه جهانی است.

توسعه یافته توسط Arc System Works با تشکر از یک مکانیک قوی به دلیل مکانیک های گیم پلی غیراخلاقی که ظرافت با عمق تعادل ایجاد می کند ، ضمن معرفی ایده های جالب و خاص خود را نیز ارائه می دهد. شکوفایی های اضافی که به عنوان یک گره از علاقه مندان به طرفدارانشان ایجاد می شود یا به دنبال این است که به مناسبت بعضی مواقع پایبند به ریشه های RPG باشند ، اما تجربه به طور کلی به لطف قدرت اصول آن است.

ArcSys در جهت دستیابی بیشتر به مبارزان انیمه خود با ورودی های ساده تر و سیستم های راحت تر درک تلاش کرده است ، اما برای Granblue Fantasy Versus ، آن را از سرعت بی نظیر ، پخش هوای محور ، شیوه بازی تهاجمی مبارزان انیمه دور کرده است و به چیزی سنتی تر روی آورده است. به عنوان یک بازی جنگی مبتنی بر زمین ، Versus از سرعت بسیار کندتری بازی برخوردار است و به جای کمک های شریک زندگی و درگیری های طولانی برای لمس مرگ ، تمرکز سنگین تری روی عادی ها و حرکات ویژه ای قرار می دهد. از این نظر ، می توان آن را از نزدیک به بازیهای مبارزاتی Capcom مانند Street Fighter تشبیه کرد. تأکید بر زمانبندی و فاصله صحیح حملات شما برای ایجاد فرصت برای پیگیری یا تنظیم موقعیت هایی است که شما از مزیت آن استفاده کنید ، اما لزوماً پیروزی تقریبا تضمینی نیست. در سطح بالاتر ، این مورد مربوط به پاها ، مخلوط های دقیق اجرا شده ، استفاده هوشمند از سربار جهانی و تله گاه به گاه قاب است. با توجه به محبوبیت Granblue Fantasy ، برای افراد تازه وارد – که احتمالاً تعدادشان بسیار زیاد است – یافتن پایه بسیار پایدار است. طبیعتاً جانبازان بازی ، مزیت خود را خواهند دید ، اما برای هر کس دیگری ، کوه کوهنوردی برای صعود به نظر نمی رسد ، بنابراین ایده راه رفتن در مسیر تسلط بسیار جذاب است.

Auto-combos ، یک مکانیک رایج در بازی های ArcSys ، گنجانده شده است ، به این معنی که یک تازه وارد کاملاً می تواند یک کنترلر را انتخاب کند و یک بار دکمه حمله را برای اجرای دسته های اصلی فشار دهد. این رشته از حملات مؤثر هستند ، اما با آسیب و کاربردی محدود ، بدون افزودن حرکات ویژه به یک رشته.

و در اینجاست که Granblue Fantasy Versus شروع به پرتاب ایده های منحصر به فرد می کند که برای لحظه های جالب می جنگد ، بلکه روح بازیگر RPG را نیز در خود جای می دهد. حرکات ویژه به یکی از دو روش اجرا می شود ، اولین حالت ترکیبی سنتی از حرکات جهت دار و فشار دکمه ها – یک چهارم دایره به جلو و حمله ، در بیشتر موارد ، اگر یک کاراکتر مثلاً یک پرتابه داشته باشد ، اجرا خواهد شد. با این وجود ، میانبرهایی نیز وجود دارد که روی دکمه ها نقشه برداری شده است – می توانید همان حمله پرتابه را فقط با فشار دکمه R1 بکشید. برای هر کاراکتر ، حرکات ویژه به R1 یا R1 به علاوه یک دکمه جهت بندی ترسیم می شود. لایه اضافه شده مانند RPG است که هر یک از این حرکات ویژه پس از استفاده از هم دور می شوند و طول اجرای آن در صورت استفاده از میانبر برای اجرای آن طولانی تر است. این روش ArcSys برای متعادل کردن سیستم است به گونه ای که کسانی که با مبارزه با ورودی های بازی بازی می کنند هنوز هم می توانند حرکات جالبی انجام دهند اما بازیکنانی که کار را انجام می دهند نیز به خاطر تلاش خود پاداش می گیرند.

این سیستم همچنین یک بازی فوق العاده جالب ایجاد می کند که درجه ای از غیرقابل پیش بینی بودن برای دعوا را فراهم می کند ، مخصوصاً در سطوح بالاتر. در اکثر بازی های سنتی مبارز ، گفته های خاصی وجود دارد که یک بازیکن مشتاق را نشان می دهد که چه اتفاقی می افتد. مثلاً از شخصیت شخصیتی مانند M. Bison ، Street Fighter استفاده کنید. اگر می بینید که او بیش از حد طولانی یک راه یا دیگری را تغییر می دهد ، می دانید که او ممکن است یک حرکت خاص خاص را انجام دهد و می توانید سعی کنید حرکت بعدی خود را مطابق با آن آماده کنید. این در مورد Granblue Fantasy Versus هم چنین نیست ، از آنجا که دستورات میانبر می توانند فوراً حرکات ویژه را انجام دهند.

این بدان معنی است که شارلوت شوالیه کم تحرک می تواند از قدم زدن به سمت شما برود و شمشیر یک بیت خیلی بزرگ را برای راه اندازی خودش در هوا بکشاند تا بتواند ضربه ای از بالای سرش را خرد کند ، بدون اینکه نیازی به شارژ در ابتدا باشد و آنچه را که هست در مورد انجام و شما مانده اید که فوراً واکنش نشان دهید. به طور مشابه ، وحشتناک واساما Vaseraga ممکن است وقتی که روی صفحه نمایش قرار دارد کمی ترسناک باشد ، اما در هر لحظه می تواند به شما کمک کند تا به دلیل ورودی فوری ، چک شانه ویرانگر شما را تحویل دهد. در مورد هر حرکت ویژه دیگری که در بازی وجود دارد ، همین حرف را می توان گفت.

به نظر می رسد که یک کابوس برای مقابله با آن است و مسلماً هم می تواند باشد. اما همچنین یک دینامیک بسیار جذاب را ایجاد می کند که در گذشته مورد کاوش قرار نگرفته است. بازی هایی مانند Smash Bros. و Capcom Vs. SNK 2 EO نیز دارای این نوع گزینه های ورودی آسان است ، اما بندرت آن را در نحوه بازی یک بازی به همان اندازه که در Granblue Fantasy Versus انجام شده است ، تغییر داده است. سیستم cooldown که در بالای میانبرها قرار دارد ، لحظات تصمیم گیری استراتژیک را در نظر می گیرید که در آن شما جوانب مثبت و منفی استفاده از میانبرها را در مقابل داشتن توانایی موقت از بازی و چقدر طولانی برای آن در دسترس ندارید. همانطور که با بسیاری از جنبه های بازی های جنگی ، این اوایل زندگی بازی سخت است که یک قضاوت قطعی را در مورد دامنه سیستم ها و مکانیک به تصویب برسانید ، زیرا جامعه بازی های جنگی غالبا روشهای جدید و خلاقانه ای برای استفاده از تکنیک ها پیدا می کنند ، اما همانطور که ایستاده است ، قطعات حتی اگر حتی تصویر بزرگتر نیز کاملاً قابل مشاهده نباشد ، به روشی رضایت بخش کنار هم قرار می گیرند.

Granblue Fantasy Versus تعدادی دیگر از مکانیک های آشنای گیلاس را که از تاریخ ژانر انتخاب شده اند ، انتخاب کرده است. dodging Spot اجازه می دهد تا با فشار دادن یک دکمه ، حملات کنار گذاشته شوند ، در حالی که گزینه های مختلفی نیز برای محافظت وجود دارد. اگر از ورودی های جهت دار جهت محافظت از دستی بالا و پایین و همچنین ضربات متقابل استفاده می شود ، فقط دفاع با زمان بندی مناسب در دسترس است. اما ، اگر از دکمه محافظ اختصاصی استفاده شده باشد ، در بعضی موارد – یا از طریق آن ، در بعضی موارد – یا عقب کشیدن امکان پذیر است. دکمه محافظ اختصاصی همچنین باعث می شود مسدود شدن کراس یوپ ها سازگارتر باشد ، اما Just Defense در دسترس نیست. بار دیگر ، Granblue Fantasy Versus از شما می خواهد که وزن خود را انتخاب کنید که آیا می خواهید با هزینه برخی از مزایا رویکرد ساده تری را انتخاب کنید یا کار بیشتری را برای پرداخت بیشتر بپردازید. آنچه بیشتر از همه لذت بردم این است که سعی کنم در لحظه مناسب سرم را به کار ببرم – در حالی که احساس اطمینان می کنم با طرف فنی بازی درگیر شوم ، اما بعد از احساس احساس غرق شدن یا می خواهم به گزینه های ساده تر تبدیل شوم. امن تر. این نوع مانند این است که بتوانید با دو توپ دست و پنجه نرم کنید ، اما یک سوم پرتاب شده در مخلوط. من می دانم که چگونه این کار را انجام دهم ، فقط باید خودم را بهتر هماهنگ کنم تا متغیر جدید را حساب کنم و زمان بندی را پایین بیاورم و ریتم درست را بدست آورم. روند تلاش برای تسریع مهارت های مورد نیاز برای انجام این کار بسیار رضایت بخش بوده است.

همه اینها این است که بگوییم ، اساساً ، Granblue Fantasy Versus دارای یک مجموعه قوی و پیچیده از مکانیک بازی های جنگی است که به راحتی می توانید درک و عمق زیادی را برای کسانی که در حال حفاری هستند کشف کند. بنابراین شرم آور است که این بازی برای حالت RPG Quest خود از گیم پلی یکپارچه و پیچیده طراحی شده بهره نمی برد و در عوض به ترکیب دکمه های کم عمق اعتماد می کند. از لحاظ کاربردی ، این حالت در خدمت چندین هدف است: این افراد ناآشنا را با حق رای دادن به جهان و شخصیت های آن معرفی می کند ، داستان منحصر به فرد خود را برای شما بازگو می کند و اصول اولیه بازی را به شما می آموزد. متأسفانه ، هیچکدام از این موارد را به روشی رضایت بخش انجام نمی دهد ، در عین حال تصمیم دارد از هر آنچه که در واقع بازی را جالب می کند ، کم کند.

نبردها در این حالت بیشتر شبیه نسخه RPG موبایل Granblue Fantasy هستند ، اما به نوبه خود مبتنی نیست. در عوض ، شما باید کنترل مستقیم روی شخصیت ها داشته باشید و باید امواج دشمنان را در چیزی که بین یک ضرب و شتم سمت چپ کلاسیک کلاسیک و حالت نیروی Tekken احساس می شود ، اعزام کنید. با این حال ، دشمنان کمی و بدون هیچ مشکلی در حال حاضر هستند. آنها همچنین از سلامتی بسیار کمی برخوردار هستند ، به همین دلیل معمولاً می توانند با یک زن و شوهر از حملات سنگین مرتکب شوند. در نتیجه ، دلیل کمی برای استفاده از ایده های جالب تر Granblue Fantasy Versus وجود دارد. مطمئنا ، شما می توانید از حرکات ویژه برای مقابله با دشمنان استفاده کنید ، اما چرا این کار را فقط با اسپم کردن یک دکمه حمله انجام می دهید؟ گاهی اوقات شخصیت های رئیس ظاهر می شوند اما تغییر رویکرد را تحمیل نمی کنند – حمله همه جانبه هوشمندانه ترین و ساده ترین کاری است که بیشتر اوقات انجام می دهد.

اعضای دیگر بازیگران بازی Fight Fight خراب شده اند و بخشی از داستان بازی را گمراه می کنند و شما در سفر با آنها روبرو می شوید. برای اینکه آنها را از احمقانه خود دور کنید ، باید آنها را مورد ضرب و شتم قرار دهید و در این برخوردها ، نبردها شکل یک مبارزه معمولی یک بر یک را در Granblue Fantasy Versus به دست می آورند. با این حال ، این شخصیت ها بیشتر در آنجا قرار دارند که بصورت ماسه سنگی ریخته شوند تا بتوانند به مهمانی شما اضافه شوند گیم پلی ناراضی باعث می شود کلیشه ، داستان فراموش نشدنی در مورد دسته ای از دزدان دریایی آسمان ، دوستان خود را از شر آزاد کند و نبرد با یک امپراطوری شیطانی را حتی خسته کننده تر جلوه دهد. من واقعاً می خواستم به شخصیت ها اهمیت دهم. شخصیت اصلی دلفریب گران از نگاه و جذابیت انیمه ای برخوردار است که من جزئی از آن هستم. Lowain یک دلهره بسیار عجیب و غریب با روحیه گربه ای است که همراهانش را به نبرد فرا می خواند تا عکس های کوچک و بی نظیری بگیرد و او همچنین Yggdrasil ، یک جانور پریمال را احضار می کند که در اصل یک بانوی غول پیکر است که دشمنان خود را مورد آزار و اذیت قرار می دهد. سپس آرکیپ هایی مانند Lancelot با شوالیه خنک و پسر آتش متکبر Percival وجود دارد. من به عنوان کسی که شخصیت های شارژ را دوست دارد ، من واقعاً درخشش را به شارلوتا ، که با کمال تعجب شرارت است ، با توجه به طراحی کوچک طعمه او. همه آنها از لحاظ بصری جذاب هستند ، اما حالت داستان هیچ کاری برای آنها نمی کند. شخصیت پردازی آنها در بهترین حالت نازک است ، در داستانی که بین گسست و غافلگیری رونق می گیرد. و هنگامی که گیم پلی بازی این کار را غیرقابل عقب نشینی می کند ، توصیه می شود از طریق آن بنشینید.

حالت RPG Quest همچنین جایی است که عناصر gacha بازی موبایل Granblue Fantasy ظاهر می شود. شما سلاح های منحصر به فرد را برای تکمیل مطالب اصلی داستان باز می کنید ، اما در واقع از هیچ یک از آنها استفاده نمی کنید. در عوض ، همه آنها به سطل موثر تبدیل می شوند و قدرت ترکیبی آنها باعث افزایش ویژگی های حمله شخصیت شما می شود. دشمنان دارای تراز ابتدایی هستند و استفاده از آنهایی که مخالف هستند به شما پاداش اعطا می کنند ، اما هنگامی که گزینه ای برای اتوماسیون و بهینه سازی وجود دارد ، دستیابی به بارهای دستی وقت گیر و غیر ضروری است. هیچ دلیلی واقعی برای براندازی بارهای اصلی وجود ندارد زیرا تراز کردن عنصر تنها عامل اصلی بازی است ، بنابراین اجازه دادن به بازی به سادگی یک ایده آل را در کنار هم قرار می دهد بهترین مسیر عملی است. در نهایت ، عناصر gacha به جای اینکه یک چین و چروک با ارزش برای گیم پلی به ارمغان بیاورند ، به نوعی تازگی محسوب می شوند.

Granblue Fantasy Versus دارای مجموعه ای کامل از مأموریت های آموزشی است که همه موارد را از حرکات اساسی و ویژه ها ، برای پیشبرد combos ، استراتژی ها و مخلوط های خاص پوشش می دهد. هر زمان و زمان صرف شده در آنجا با ارزش تر از حالت RPG Quest ارزشمندتر است ، به خصوص که این همان چیزی است که وقتی به صورت آنلاین می روید آزمایش می شود. در حال حاضر ، سرورهای بازی به همان اندازه جمع نخواهند شد که پس از راه اندازی قرار بگیرند ، اما در مدتی که برای بازی آنلاین صرف کردیم ، تجربه به طور کلی روان بود. بعضی اوقات می توان به موارد مطلوبی در برابر بازیکنان خارج از قلمرو محلی ما اشاره کرد ، اما در غیر این صورت هیچ مشکلی برای شبکه ایجاد نشده است.

Granblue Fantasy Versus مجموعه ای از سیستم ها را مشخص و بی نظیر ارائه می دهد بدون اینکه موانعی غیر ضروری را برای آنهایی که فقط اینجا هستند برای تعمیر Granblue به وجود آورید. Arc System Works هوشمندانه بازی RPG و مکانیک بازی را باهم پیچیده است ، و روشی که در نبردهای اصلی یک به یک به نمایش در می آید واقعاً هیجان انگیز است. از جنبه های دیگر ، یعنی حالت داستان مبارزات انتخاباتی و قیچی های gacha آن ، مطلوب زیادی را برای شما باقی می گذارد. در آوردن Granblue به جهان گسترده تر ، Arc System Works بهترین پایش را به جلو نکشیده است ، اما در مقابل Versus قطعاً بازی ای است که می توانید برای فانتزی بیایید و برای جنگ بمانید.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی Journey To The Savage Planet

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

معرفی و بررسی بازی God of War : ظاهری قدیمی اما درونی جدید

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۱۱/۲۷-8 دقیقه

معرفی و بررسی بازی God of War : ظاهری قدیمی اما درونی جدید

سری God of War تا به امروز بسیار نزدیک به استانداردهای تعیین شده در بازی اصلی ۲۰۰۵ بود. بعد از گذشت بیش از یک دهه (و بسیاری از بازی ها) ، این حس وجود دارد که سونی می خواهد چیزهایی را برای سریال های قدیمی هک و اسلش مخلوط کند. مانند بسیاری از fبازی های محبوب که خود را در سال های اخیر دوباره اختراع کرده اند ، خدای جنگ جدید به درون چاه های RPG در فضای باز فرو می رود. همچنین تمرکز خود را به اساطیر نورس تغییر می دهد ، خدایان و افسانه های یونانی را که پایه و اساس هر بازی قبلی را فراهم می آورد ، کنار می گذارد.

این تغییر عمده همانطور که ما آن را می شناسیم ، پایان God of war را نشان نمی دهد ، بلکه اجازه می دهد DNA سری به شکل جدیدی بیان شود. دلایل بسیاری وجود دارد که باعث می شود تحولات ساختاری یک چیز خوب باشد ، اما این چیزی است که از کراتوس ، ماشین مرگ هالکینگ بدست آمده است و جلوه ای ماندگار می بخشد. یک نماد خشمگین و خونخوار به یک چهره حساس پدر تبدیل شده است. بخشی از او تمایلات خشونت آمیز قدیمی را که مدت ها پیش او را به یک ستاره تبدیل کرده اند ، حفظ می کند. با این حال ، به همراه فرزند خردسالش آرتئوس برای محافظت و راهنمایی ، ما همچنین می بینیم که کراتوسنفس عمیق می کشد و غرایات وحشیانه خود را دفن می کند تا نمونه مثبتی را ارائه دهد.

تماشای کراتوس در مراقبت از حساسیت های کودک خود از همان ابتدا احساس کمی جنجال می کند ، اما به لطف نویسندگی طبیعی ، بازیگران صوتی متناسب و انیمیشن بی عیب و نقص ، می توان به راحتی در سفر دوتایی مکید و از رشد متقابل آنها خرید. گرچه او معلم است ، کراتوس کوهی از اندوه و ترحم خود را حمل می کند که تنها معصومیت پسرش می تواند به او کمک کند تا بر آن غلبه کند. و آترئوس فراز و نشیب های خاص خود را تجربه می کند که ممکن است باعث شود او مسیر بسیار متفاوتی را برای او قرار دهد.

آترئوس در انزوا از خطرات دنیای وحشی پیرامون خود بزرگ شد و به درستی در مواجهه با واقعیت های سرزمینی که توسط خدایان محاصره شده و تحت محاصره خویش قرار دارد ، به درستی نمی تواند جای خود را در آن بدست آورد. این مرگ مادرش قبل از شروع بازی است که آتروس و کراتوس را به بیرون رانده می کند. آرزوی مرگ او این بود که خاکستر او در بالاترین قله زمین پخش شود. به نظر می رسد که اگر شکارچیان وحشی و کینه های وحشتناک به اندازه کافی موانع نباشند ، نمایندگان پانتئون اساطیر نورس در تلاش برای مختل کردن مأموریت خود ، با ایجاد سهام تقویت شده و برخورد نیروهای چشمگیر که انتظار شما از God of War است ، بوجود می آیند.

و مانند پیشینیان خود ، God of War یک نمایشگاه فنی و هنری است. بدون شک یکی از بهترین بازی های کنسولی است که تا کنون منتشر شده است ، با هر محیطی نفس گیر و شخصیت اسطوره ای که توجه چشمگیری به جزئیات و زیباسازی شکوفایی های فراوان دارد. چشم انداز همه این موارد در بدنه و تجهیزات ریز و درشت کراتوس کاملاً مشهود است ، در تأثیرات جوی که محیطهای روستایی به طرز باورنکردنی را به چیزهای رویاها و همچنین در کلیت طراحی و ساختار خود جهان تبدیل می کنند.

بیشتر سفر در حوزه میدگارد تنظیم شده است. در قلب آن دریاچه وسیعی قرار دارد که می توانید با قایق رانی آن را کشف کنید ، با یک خط ساحلی که توسط معماهای اختیاری ، مخالفان قدرتمند و ورودی های مناطق اصلی نقشه قرار دارد. مأموریت شما شما را به اکثر این مکانها منتقل می کند ، و در طول مسیر احتمالاً به مسیرهای دست نیافتنی و چشم انداز گنجینه های آب بندی شده توجه خواهید کرد. صرفاً اتاق کافی برای کشف مسیر اصلی و دلایل خوب وجود دارد که باید بدون توجه به کنجکاوی مورد توجه قرار گیرند ، اما این طعنه ها به ویژه باعث می شوند که با گسترش قابلیت های خود ، مجدداً مناطقی را که قبلاً بازدید کرده اید بررسی کنید.

با پسرکی که در کنار شما هستند ، تیرهای پیکان را شلیک می کنید یا دشمنان بی گناه را خفه می کنید ، در مقابل ترول های غار فاسد قرار خواهید گرفت ، با جانوران برجسته روبرو خواهید شد و در طول سفر خود با صدها جنگجوی فوق العاده طبیعی مبارزه خواهید کرد. کراتوس ترجیح می دهد این روزها از تبر استفاده کند ، که بسیار متفاوت از تیغه های زنجیر شده از آشوب که به او مشهور است عمل می کند. این با توانایی بسیار رضایت بخش و جالب برای احضار جادویی اسلحه به دست شما (مانند ثور و چکش او) همراه است ، حرکتی که هرگز پیر نمی شود.

و واقعاً ، نه به طور کلی جنگیدن. دوربین جدید بدون شانه شما را مستقیماً به درون فرورفتگی سوق می دهد و در نتیجه دید شما را محدود می کند. شما نمی توانید دشمنان را از همه زوایا به یکباره مشاهده کنید و باید همیشه در آن نگهبان باشید. به طور پیش فرض بازی نمادهای مجاورت را به شما هشدار می دهد که از حملات دریافتی هشدار می دهید ، اما ارزش تجربه کردن همه جانبه با طراحی رابط کاربری را برای تجربه همه جانبه تر در هنگام جابجایی چگونگی جریان دعوا ها دارد.

این نادر است که شما در واقع می توانید بدون ایجاد خطر در معرض اسپم قرار دادن اسپم ها باشید ، و این تأکید بر ذهن آگاهی ، فارغ التحصیلی God of War را از افتخارات سنتی هک و اسلحه محکم می کند. واقعیت های جنگ با تبر همچنین باعث می شود تا روند صدمه زدن به دور از آسیب نباشد. اما وقتی متغیرها تراز می شوند و شما را به یک دشمن می سپارد ، دست زدن به تبر قطع کننده کراتوس به او اجازه می دهد تا به سختی برخورد کند و به شما این فرصت را می دهد تا با کمی سبک توان خود را به کار ببندید.

مجموعه اصلی رفتارهای نزدیک و رفتارهای مربوط به سلاح را می توان با ریختن نقاط تجربه در یک درخت مهارت و با فعال کردن توانایی های جادوی روون که به دو ورودی حمله شما متصل است ، گسترش داد. گزینه های زیادی برای در نظر گرفتن و تاکتیک های یادگیری وجود دارد ، از جمله درختان مهارتی برای مبارزه با دست خالی. در هنگام جابجایی از تبر به مشت ، ریتم شگفت انگیزی یافت می شود ، و سپس به حرکت های رضایت بخش اعدام کراتوس می رود ، همه در حالی که جوجه می کشد و از راه آسیب دور می شود.

نبرد God of War از همان ابتدا بسیار عالی است ، اما با پیشرفت مداوم یک لایه جدید پس از دیگری بهتر می شود. شما می توانید کاملاً در مقابل دشمنان بسیار تنبیه کننده ای قرار بگیرید که با مهارت کافی و تسلط هر مهارت در دسترس آسان تر می شوند ، اما می توانید در هر سطحی موفق باشید تا زمانی که به هنر پری کردن و گول زدن حملات دریافتی تسلط پیدا کنید.

نقد و بررسی بازی God of War : ظاهری قدیمی اما درونی جدید

آرتئوس به همان اندازه ای که کراتوس بتواند پیکربندی نشده است ، تنظیم می شود ، اما هنوز هم روش های زیادی برای متناسب کردن توانایی های او به دلخواه شما وجود دارد. فلش هایی که او شلیک می کند با انواع مختلف جادو ، با چندین نسخه ابتدایی و عملکردی قابل لمس است و وی در نهایت توانایی احضار حیوانات طیفی را که می توانند به دشمنان آسیب رسانده یا حواس پرت کنند ، یا جمع آوری اقلام بدست می آورد. با تشکر از چیدمان دکمه های هوشمند ، در حالی که فرمان آرتئوس را می دهید ، در ضمن حمله و دفاع به عنوان کراتوس بسیار آسان است. God of War به شما امکان می دهد در هر لحظه انجام دهید و باعث می شود در جریان روند احساس جنگجو با تجربه شوید.

زره هایی که کراتوس و آرتئوس می پوشند می توانند بر طیف وسیعی از آمار شخصیت ها ، تمایلات ابتدایی تأثیر بگذارند ، و ممکن است شامل اسلات هایی برای جذابیت هایی باشد که جوایز دیگری را نیز اعطا می کنند. زره پوش را می توان با استفاده از معدود منابع پراکنده در جهان خریداری و ساخت ، و توسط دو آهنگر بازی می توان آن را ارتقا داد: دو برادر کوتوله که دائماً با یکدیگر اختلاف دارند. بروک ، کوتوله‌ی آبی ناخوشایند و سیندری ، یک فرد همکار بسیار ژرف و در عین حال غم‌انگیز از نظر ژرموفیبیک وجود دارد – شلوغی که معمولاً خنده دار است ، هرچند که گاهی اوقات کمی سخت هم فشار می آورد.

هرچقدر هم که هر دو لذت بخش باشند ، میمیر است که در نهایت نمایش را سرقت می کند. حماسه شاخدار و یک چشم با شما و آتروس برای اکثر بازی ها همراهی می کند ، و به عنوان راهنمای شما برای میدگارد و یک منبع درونی به بیرون و خارج از سیاست های نورس می باشد. میمیر و آهنگران شخصیت های فردی قوی دارند ، مانند هر شخصیت دیگری که در طول بازی با آنها ملاقات می کنید. ما به طور کلی هویت های دیگر را مبهم نگه می داریم تا از خرابکاری ها جلوگیری کنیم ، اما صرف نظر از اینکه چه کسی به آن دست می زنید ، بازیگران God of War قوی ، قانع کننده و عجیب دلربا هستند. اما دستاورد واقعی این است که ، حتی اگر تنها تعداد معدودی شخصیت برای تعامل وجود داشته باشد ، شخصیتهای بزرگ آنها ماجراهای شما را با حکایات خیره کننده ای که شما را به سمت جهان می کشاند و زمین را با حس ملموس تاریخ رنگ می کنند ، رنگ می کنند.

اگر قطعه ای از مأموریت فراگیر وجود داشته باشد که مانند یک حرکت اجباری باشد ، این نبرد نهایی علیه آنتاگونیست اصلی است. او از نظر روایی عالی است ، به شکلی پرده برداری می کند که دیدگاه شما را تغییر می دهد ، اما این خود مبارزه است که شما را به آرزو می رساند. تعداد زیادی نبردهای بزرگ رئیس و تست مهارت در طول بازی وجود دارد ، اما این نبرد به همان ارتفاعات نمی رسد و احساس می کند که کمی ایمن بازی شده است. این می تواند اثری از پیکربندی کراتوس و آرتئوس باشد ، یا در ابتدا ممکن است خیلی ساده باشد. خوشبختانه ، این همه بازی آستین خود را ندارد.

به نظر می رسد دو قسمت اختیاری به طور خاص با بازی آخر بازی در ذهن طراحی شده اند. Muspelheim اول ، مجموعه ای از نبردها را در عرصه های مختلف احاطه شده با جریان های گدازه و زمین سوخته ارائه می دهد. برخی از محاکمات صرفاً علیه دشمنان قوی می جنگند ، در حالی که برخی دیگر شما را مجبور به شکست امواج در پشت سر هم می کنید – اگر حتی یک دشمن زنده بماند ، فقط چند ثانیه طول می کشد تا دیگران به طور خودکار قیام کنند. قلمرو دیگر ، نیفلهایم ، هر بار که بازدید می کنید به طور تصادفی تولید می شود ، اما همیشه پر از گاز سمی است. هدف این است که برای زنده ماندن تا آنجا که ممکن است در حالی که شلاق زدن کشته و جمع آوری گنج ، و فرار قبل از سم نگه می دارد. هر دو موقعیت مکانی تمرینات پرتنش و پاداش را ارائه می دهند که فقط در صورت بازی در بهترین حالت ممکن است.

و شانس این است که شما آنقدر تحت تأثیر قدم زدن داستان و پردازش رویدادها قرار می گیرید که تعداد زیادی فعالیت جانبی دیگر پس از گذراندن اعتبار ، در میدگارد سرار و ماموریت ها است. در حالی که بیشتر بازی هایی که فرصت های طولانی و متنوع تلاش را دارند ، تمایل دارند که تا آخر عمر کمی مسکوت کنند ، God of War تأثیر متضاد دارد. این به مراتب طولانی تر از آن چیزی است که باید باشد ، اگرچه امیدوار هستید که هرگز از انجام کارهایی فرار نکنید.

از بسیاری جهات ، God of War همان چیزی است که همیشه این سریال بوده است. این یک بازی اکشن تماشایی با قطعات مجموعه حماسه ، ارزش تولید بودجه بزرگ و مبارزه سخت است که با پیشرفت شما تب و تاب تر و چشمگیر تر می شود. آنچه ممکن است شما را شگفت زده کند این است که داستان سرایی آن به چه اندازه بالغ شده است. مانند کراتوس ، نسخه های گذشته را به یاد می آورد و در عین حال لزوم پیشرفت را نیز تصدیق می کند. همه چیز جدیدی که انجام می دهد برای بهتر شدن است و هر آنچه را که در نتیجه بهره می برد ، سود می برد. کراتوس دیگر یک وحشی قابل پیش بینی نیست. God of War دیگر یک سریال اکشن قدیمی نیست. با این راه اندازی مجدد ، با اطمینان مسیر جدیدی را طی می کند که امیدوارم به دنبال ماجراهای هیجان انگیز تری باشد.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی