عضویت/ورود

جزئیات اختصاصی Xbox Series X : سلام به کنسول نسل بعدی مایکروسافت

اطلاعات

بازی

۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - 5 دقیقه

جزئیات اختصاصی Xbox Series X : سلام به کنسول نسل بعدی مایکروسافت

در حالی که برای ملاقات با Phil Spencer ، رئیس Xbox ، برای بررسی طرح Project Scarlett ، ادعا می کردم کنسول Xbox Series X دارای چهار برابر قدرت پردازنده نسبت به Xbox One X است ، در ذهن من شناور شد و با مشخصات مانند ۸K و ۱۲۰Hz چرخش کرد. آیا ممکن است یک سیستم با این قابلیت ها در یک کنسول با اندازه Xbox One قرار بگیرد یا مایکروسافت نیاز به شکستن کنوانسیون و انجام کارهای غیرقابل پیش بینی بزرگ دارد؟ و قیمت و نام آن چه خواهد بود؟ اسپنسر به مدیر شریک مدیریت برنامه Team Xbox ، جیسون رونالد پیوست و در کنار هم آنها پرده را روی کنسول بالا کشیدند و برنامه های خود را چند روز قبل از نمایش بزرگ در The Game Awards ارائه دادند.

حالا من (و شما) می دانیم: نسل بعدی Xbox که قبلاً با عنوان Project Scarlett شناخته می شد ، رسماً Xbox Series X نامیده می شود ، و به هیچ وجه یک قطعه نیست. اسپنسر گفت: “ما می خواستیم کنسولی را طراحی کنیم که فرم توسط این تابع هدایت شود.” “و همانطور که گفتم کارکرد این بود که واقعاً بالاترین قدرت را انجام دهیم ، همه جانبه ترین بازی های ممکن.” سری X یک کنسول با ظاهری بسیار متفاوت نسبت به آنچه قبلاً به آن عادت کرده ایم و از نظر سلیقه من یک دستگاه زیباست که توجه را به شما نشان می دهد. به نظر می رسد همه چیز نیست ، اما وقتی این جسورانه و تصفیه شده هستند ، قطعاً نادیده گرفتن آنها دشوار است.

طراحی کنسول Xbox Series X

رد پای مربع Series X تقریباً به اندازه یک کنترلر Xbox One گسترده است و (دوباره ، تقریباً) تقریباً سه برابرشده است . یک آرم Xbox-Illuminated به عنوان دکمه پاور ، شکافی برای قرار دادن دیسک ها و موارد بسیار کمی برای صحبت در جلو وجود دارد. به طور کلی ساده و ظریف است ، و فریادی از طرح های پیچیده تر Xbox قدیمی دارد. کنسول های مدرن مایکروسافت مانند Xbox One S و Xbox One X به زیبایی ظاهری کاملاً تکیه داده اند ، اما زیبایی شناسی واضح سری X در فضای کنسول بی نظیر است. همچنین قادر به ایستادن به صورت افقی یا عمودی است.

از نظر اسپنسر ، طراحی Series X از نظر مهندسی معنی دارد. مایکروسافت در تلاش برای تبدیل شدن کنسول به مرکز سرگرمی شما ، آن را طوری طراحی کرد که ممکن است تا حد امکان ساکت باشد: با یک هوادار بزرگ و حرفه ایی که حجم بالایی از هوا را از بالای هوا بیرون می کشد در سایت گیم اسپات صحبت کرده اند . اسپنسر و رونالد با اطمینان به من گفتند که سیستم های Series X در خانه های آنها بلندتر از ایکس باکس وان ایکس نیست ، یعنی به معنای قابل توجهی در هنگام نشستن روی مبل با فاصله از تلویزیون شما قابل شنیدن نیست. اسپنسر توضیح داد: “همیشه این تنش بین طراحی و نوع آکوستیک و خنک کننده و عملکرد کنسول وجود دارد. ما قصد نداشتیم عملکرد را به خطر بیاندازیم. من فقط به طرز باورنکردنی تحت تأثیر طراحی قرار گرفته ام. “

نام Xbox Series X

تعداد زیادی از افراد نسبت به شباهت های موجود بین نام های Xbox One X و Xbox Series X جدید بسیار ناچیز هستند. به احتمال زیاد ، به مرور زمان تسکین می یابد ، اما واقعیت این است که این یک حرکت حیرت انگیز از طرف مایکروسافت است. چه کسی می داند ، “اسکارلت” ممکن است مدتی به ذهنش برسد ، حداقل در ذهن بازیکنان.

مطمئناً ، نام Series X همچنین نشان می دهد که ممکن است در آینده سری های دیگری از نسل بعدی ایکس باکس ها نیز وجود داشته باشد و شایعات و گزارش های تأیید نشده زیادی در این رابطه وجود دارد. اسپنسر جدا از تأیید وجود پتانسیل موجود در آن جبهه ، در مورد بحث و گفتگو درباره موارد خاص ، گشود ، و کنوانسیون نامگذاری به نوعی با سایر تکرارهای احتمالی در ذهن طراحی شده است. اسپنسر گفت: “بدیهی است که” با نام Series X “به ما این امکان را می دهد که کارهای دیگری را با آن نام انجام دهیم تا در صورت لزوم بتوانیم توصیف کننده ایجاد کنیم.”

کنترلر جدید Xbox Series X

با این حال ، به همه چیز تغییر شکل چشمگیری داده نشده است. ارسال جدید کنترلر Xbox با کنسول های Series X بسیار شبیه به نسخه قدیمی است. بزرگترین تفاوت ، از راه دور ، افزودن دکمه اشتراک گذاری در وسط ، اجرا شده برای کمک به شما در به اشتراک گذاشتن سریع لحظه های بازی خود با دوستان است. همچنین به من گفته شد که انتقال از چهره کنترلر به بالا و پشت به پشت گردتر از گذشته است ، که احتمالاً بیشتر ویژگی زیبایی شناختی است تا یک ارگونومیک ، باید منتظر بمانیم و ببینیم.

با توجه به جزئیات ، اسپنسر موارد زیر را برای گفتن در مورد ویژگی های جدید کنترلر داشت: “موارد خاصی وجود داشت که ما از طریق انجام کنترلر Elite و فقط گوش دادن به طرفداران ، یاد گرفته ایم. یکی از آنها روی d-pad است. یک d-pad جدید هیبریدی که ما روی آن کار کرده ایم که فکر می کنیم مهم است ، بنابراین شما در کنترلر جدید بی سیم Xbox این حس را پیدا خواهید کرد. ما یک دکمه اشتراک گذاری داریم که ما بازخورد را شنیدیم. اولین کسانی نیستند که یک دکمه اشتراک گذاری انجام می دهند ، بنابراین ما نمی خواهیم بگوییم که آنرا اختراع کردیم ، اما بازخوردهایی را شنیده ایم که اشتراک گذاری چنین بخشی از یک تجربه بازی است که در حال حاضر برای بسیاری از بازیکنان ما وجود دارد. یک دکمه سخت افزاری اختصاصی برای به اشتراک گذاشتن ، بنابراین خواهید دید که ما هنوز هم همه تکان دهنده ها و بازخورد های حیرت آور را که قبلاً در کنسول داشتید ، خواهیم داشت. “

اسپنسر همچنین خاطرنشان کرد: در حالی که کنترلر فعلی Xbox One با بیشتر دستها متناسب است ، طبق تحقیقات مایکروسافت ، طراحی جدید به روشهای ظریف همیشه کمی کوچک است و می تواند آن را از ۹۵٪ به ۹۸٪ افزایش دهد. و از نظر سازگاری متقابل ، نه تنها کنترلرهای Xbox One روی Series X کار خواهند کرد بلکه کنترلر جدید آن نیز بر روی کنسول های Xbox One و رایانه های شخصی کار خواهد کرد.

ارگونومی و ورودی ها به کنار ، مایکروسافت در زیر کاپوت نیز در تلاش است تاخیر ورودی بسیار کم کنترلرهای Xbox را که به رادیوی اختصاصی متکی هستند ، بهبود بخشد تا بلوتوث، اگرچه برخی از کنترل کننده های Xbox One از بلوتوث برای سازگاری بیشتر در غیر استفاده می کنند. رونالد توضیح داد که به توسعه دهندگان ابزار “ورودی تأخیر پویا” اجازه می دهد تا ورودی ها مستقیماً با مسیر ارائه بازی همگام شوند. و به نظر اسپنسر ، کاهش ارتباط بین فشار دکمه ها و اقدامات روی صفحه ، یک قدم در مسیر حرکت به سمت غوطه وری بیشتر است. وی افزود: “بنابراین ، وقتی ما در مورد چیزهایی مانند میزان تازه سازی صحبت می کنیم ،” و در مورد تأخیر ورودی صحبت می کنیم ، این همه مربوط به همه جانبه ترین تجربه ای است که طراحان بازی می توانند ایجاد کنند ، جایی که تصاویر خیره کننده هستند ، توانایی من برای ورود به تجربه [ است] بسیار به موقع ، به همان اندازه ای که همیشه با سرعت های I / O و بارهایی که می خواهیم ببینیم بسیار عالی است و ورودی و توانایی فقط برای کنترل و فعال سازی شخصیت من یا بازی خود من می شود. یک چیز ناخودآگاه است و نه چیزی که فکر می کنم. “

گیم پلی ساده

کنسول ، کنترلر و نام های اصلی تمرکز اصلی جلسه ما بودند ، اما اسپنسر و رونالد توانستند اهداف سری خود را برای Series X فرو ببرند. آنها می خواهند این قدرتمندترین کنسول در بازار باشد ، اما آنها نیز امیدوار هستند که اطمینان حاصل کنید که این کنسول مطابق با خواسته ها و نیازهای توسعه دهندگان و مشتریان است. بر اساس آنچه در حال حاضر می دانیم ، عملکرد بالا بخشی از معادله است ، اما همین امر روند ساده شدن بازی و لذت بردن از آن را ساده تر می کند.

پنهانی نیست که مایکروسافت و سونی کنسولهای نسل بعدی را تولید می کنند تا یک تجربه تقریباً یکپارچه و با سرعت بیشتر در حافظه داشته باشند ، و جریان cloud بتواند برخی از برنامه های بارگیری و بروزرسانی بازی هایی را که ما می توانیم از بین ببریم ، دنبال کنیم . Series X دارای NVMe SSD است و از حافظه فوق العاده سریع GDDR6 به عنوان RAM استفاده می کند. این مؤلفه ها نه تنها به کاهش در بازی های یاد شده فوق کمک می کنند ، بلکه به شما کمک می کنند تا فوراً بازی هایی را که از آنجا خارج کرده اید انتخاب کنید. Xbox One قبلاً این کار را انجام می داد ، اما Series X آن را یک قدم دورتر می برد.

همانطور که رونالد توضیح داد ، “امروز ما این توانایی را داریم که بلافاصله آخرین بازی را که بازی می کردید از سر بگیریم. چرا نمی توانید برای چندین بازی این کار را انجام دهید؟ بسیاری از بازیکنان تصمیم می گیرند همزمان چندین بازی را انجام دهند و قادر به پرش سریع هستند. درست در جایی که من بودم ، اینها کارهایی هستند که می توانیم با سطح سکو انجام دهیم تا تجربه بازی بهتر شود. این واقعاً در مورد اطمینان از انتظار کمتر و بازی بیشتر وقت است زیرا این در نهایت همان چیزی است که همه ما هستیم

مطلب پیشنهادی: بازی هایی که در ماه آذر ۹۸ منتشر میشوند + تاریخ دقیق

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-1 دقیقه

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

ساعت ها انتظار در فرودگاه ها چیزی است که اکثر ما بارها آن را تجربه می کنیم. اما یک مرد تصمیم گرفت با وصل کردن PlayStation 4 خود به مانیتور اطلاعات فرودگاه و لذت بردن از بازی Apex Legends ، کسالت و خستگی خود را را کاهش دهد.

طبق گزارش Oregonian ، این حادثه در فرودگاه بین المللی پورتلند رخ داده است. مسافر PS4 خود را به یک مانیتور متصل کرد که نقشه فرودگاه را نشان می داد. این اتفاق صبح زود رخ داد و کارکنان سریع عمل واکنش نشان دادند.

“کاما سیموندز” سخنگوی بندر پورتلند به رادیو KXL گفت: “این طبیعتا چیزی است که ما نمی خواستیم اتفاق افتاده باشد.”

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

یک فرد مورد نظر توسط سرپرستان عملیات به او نزدیک شد و “خیلی مهربان” از آنها خواسته بود که کنسول را از مانیتور جدا کنند و کار خود را متوقف کند. سیموندز گفت که “بسیار مؤدبانه” پاسخ داد که آیا او می تواند بازی خود را اول به پایان برساند که به او گفته شد “نه”!

سیموندز گفت: “ظاهراً این یک تعامل بسیار مودبانه و صمیمانه بوده است.”

در حالی که امکان استفاده از کنسول در مانیتور بزرگ فرودگاه راهی مناسب برای گذر زمان است ، در حالی که انتظار وجود دارد ، روش های آسان تری برای انجام بازی وجود دارد. علاوه بر تعداد زیادی عناوین تلفن همراه موجود ، شما همیشه می توانید در یک Nintendo Switch استفاده کنید ، که در استفاده از هریک از آن ها کسی مزاحم شما نمی شود.

حال این سوال پیش می آید که آیا این فرد در فرودگاه کار درستی انجام داده است؟ شما می توانید نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی:مانیتور جدید ۳۶۰Hz ایسوس سریعترین مانیتور در جهان است

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

تاریخ انتشار سایبر پانک ۲۰۷۷ به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

اخبار

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-2 دقیقه

تاریخ انتشار سایبر پانک 2077 به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

سایبر پانک ۲۰۷۷ به تعویق افتاده است ، و این بازی RPG آینده را از تاریخ انتشار ۱۶ آوریل اصلی خود به تاریخ ۱۷ سپتامبر عقب می اندازد. این بازی هنوز هم برای Xbox One ، PS4 ، PC و Google Stadia منتشر می شود اما اکنون نیز در یک نقطه شروع می شود. به نظر می رسد یک اعلامیه برای نسخه های نسل بعدی در Xbox Series X و PlayStation 5 قابل قبول است.

CD Projekt Red در بیانیه مطبوعاتی ، که در زیر تعبیه شده است ، نوشت: “ما در حال حاضر در شرایطی هستیم که بازی کامل و قابل پخش باشد ، اما هنوز نیاز است کارهایی انجام می شود.” “Night City عظیم است و پر از داستان ، محتوا و مکانهای دیدنی ، اما به دلیل مقیاس عالی و پیچیدگی آن ، ما به زمان بیشتری نیاز داریم تا کارهای پخش ، رفع و صیقل را تمام کنیم. ما می خواهیم سایبر پانک ۲۰۷۷ یک بازی عالی باشد. تاج موفقیت برای این نسل و به تعویق انداختن راه اندازی ، ماههای ارزنده ای را برای ساخت بازی کامل به ما خواهد داد. ” CD Projekt Red افزود: با نزدیک شدن به تاریخ انتشار ۱۷ سپتامبر ، “پیشرفت های منظم” در پیشرفت بازی وجود خواهد داشت.

تاریخ انتشار سایبر پانک 2077 به تعویق افتاد!( برای پیاده سازی عالی Night City )

Night City تنظیم سایبر پانک ۲۰۷۷ است و CD Projekt Red گفت که می خواهد طراحی این شهر را ایجاد کند تا یک ” محیط منحصر به فرد” را در فضای سایبر ارائه دهد. مارت جانکرز ، هماهنگ کننده هنر مفهومی سایبر پانک ۲۰۷۷ ، در مصاحبه با GamesIndustry.Biz گفت: “وقتی سال گذشته نمایشی را نشان دادیم ، ابتدا از تعجب می گفتند که خیلی آفتابی است.” “آنها انتظار داشتند سایبر پانک محیطی بارانی و تاریک داشته باشد اما شما می توانید یک شهر سایبر پانک در کالیفرنیا بسازید. البته در آنجا باران می بارد ، زیرا ما یک سیستم هواشناسی داریم و شب نیز خواهد بود ، اما ما واقعاً در تلاش هستیم که بهترین محیط را برای این بازی فراهم کنیم.

این شهر با تاریخ خاص خود ساخته شده است که در چهار دوره مجزا صورت می گیرد. در زمان آنتروپیسم ، فقر شدید وجود داشت. کیتچ شاهد افزایش طبقه متوسط و اشرافی و ایجاد کالاهای رنگارنگ و غریب است. در زمان نومیلیتاریسم ، ثروتمندان به شهر شب حمله کردند و آسمان خراش های برجسته ای ساختند. سرانجام ، نئوکیتچ ابتدای ثروتمند را برای اتخاذ سبک رنگارنگ تر فقرا در هنگام طراحی ساختمان دید. همه این سبک ها روی یکدیگر پیچیده اند و شهری را ایجاد می کنند که می توانید بلافاصله زمانی را که ساخته شده است شناسایی کنید .

لایه هایی برای طراحی Night City و کلیه ساکنان آن وجود دارد ، بنابراین وقتی شما به اطراف می رانید و بنایی را می بینید که به رنگ صورتی با این لبه های نرم است ، و پنجره ها به نوعی به شکل نرم هستند ، می دانید که این سبک کیت است ، و می دانید که در آن دوره ساخته شده است که در آن زمان مردم پول بیشتری داشتند ، “جانکرز گفت:” این به شما می گوید یک داستان در مورد پیشینه شهر است ، و یک لایه اضافی از باورپذیری می دهد. “

مطلب پیشنهادی: در اینجا همه چیز را درمورد مشخصات پلی استیشن ۵ خواهید فهمید

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی