عضویت/ورود

بازی هایی که در دی ماه ۹۸ منتشر میشوند : PS4،Xbox One،PC

اطلاعات

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - 3 دقیقه

بازی هایی که در دی ماه 98 منتشر میشوند : PS4،Xbox One،PC

ما چند هفته گذشته را صرف نگاهی به برخی از بهترین بازی های سال ۲۰۱۹ کرده ایم ، اما اکنون زمان آن رسیده است که سال جدید را در فروشگاه جستجو کنیم و به نظر می رسد که سال جدید میلادی یعنی ۲۰۲۰ در حال شکل گیری است تا سال هیجان انگیز دیگری برای بازی باشد. سونی و مایکروسافت هم کنسول های نسل جدید را در طول تعطیلات راه اندازی می کنند ، اما در این میان عناوین بزرگی نیز در راه سیستم های فعلی وجود دارد که برخی از آنها در همین ما یعنی دی ماه ۹۸ منتشر خواهند شد.

در حالی که بیشترین نسخه های بزرگ منتشر شده در سال ۲۰۲۰ هنوز چند ماه از آن فاصله ندارند ، تعداد معدودی از بازی های اصلی در راه رسیدن به هر پلتفرم در دی ماه ۹۸ وجود دارد. Dragon Ball RPG ، Dragon Ball Z: Kakarot ، Bandai Namco در تاریخ ۲۸ دی ماه با PS4 ، Xbox One و PC روبرو می شود ، در حالی که Switch در همان روز یک درگاه از Wii U RPG ، توکیو Mirage Sessions را تحت پوشش قرار می دهد. در این ماه شاهد انتشار رایانه شخصی از گسترش تحسین شده Iceborne Monster Hunter World و همچنین Remaster پیش بینی شده Warcraft III Blizzard نیز هستیم.

این تنها چند مورد از بازی های ماه آینده است. می توانید بزرگترین بازی های PS4 ، Xbox One ، PC و Nintendo Switch دی ماه ۹۸ را در زیر مشاهده کنید و برای مشاهده سایر بازی های اعلام شده در راه سال آینده ، حتما لیست ما از تاریخ های انتشار بازی در سال ۲۰۲۰ را در اینجا مشاهده کنید.

Monster Hunter World: Iceborne (PC)

تاریخ انتشار ۲۰ دی ماه

پس از انتشار در PS4 و Xbox One در ماه سپتامبر ، گسترش بزرگ یخبندان Monster Hunter World سرانجام در تاریخ ۲۰ دی ماه ۹۸ وارد رایانه شخصی می شود. Monster Hunter World ، نه به ذکر مقدار زیادی از وسایل جدید برای کاردستی و تلاش برای گرفتن. نسخه PC این بازی همچنین دارای پشتیبانی از کیفیت بسته بندی با وضوح بالا ، ۴K و قاب بدون پرده ، پشتیبانی از صفحه نمایش های فوق العاده گسترده ، کنترل های ماوس و صفحه کلید بهبود یافته و موارد دیگر است.

Dragon Ball Z: Kakarot (PS4, Xbox One, PC)

تاریخ انتشار ۲۸ دی ماه

Dragon Ball Action Action-RPG ، Dragon Ball Z: Kakarot ، Bandai Namco در تاریخ ۲۸ دی ماه ۹۸ وارد PS4 ، Xbox One و رایانه های شخصی می شود. برخی از مواد پر کننده انیمه ، مانند قسمت معروف تست رانندگی. و با وجود عنوان ، Goku تنها شخصیت قابل پخش نخواهد بود. شما همچنین می توانید کنترل Gohan ، Vegeta ، Trunks آینده ، و جنگجو ذوب شده Vegito را در طول دوره ماجراجویی به دست بگیرید. این بازی حتی شخصیت جدیدی به نام Bonyu را معرفی می کند که توسط سازندگان سریال Akira Toriyama طراحی شده است.

Tokyo Mirage Sessions #FE Encore (Switch) 

تاریخ انتشار ۲۸ دی ماه

راه اندازی در کنار Dragon Ball Z: Kakarot در Tokyo Mirage Sessions Encore ، یک درگاه تغییر یافته از Wii U RPG 2015 است. تقاطع بین سری Fire Fire Emblem و Shin Megami Tensei ، Tokyo Mirage Sessions گروهی از نوجوانان را دنبال می کند که باید فرماندهی Mirages را انجام دهند (قهرمانان مجدد Fire Emblem) به منظور جلوگیری از اشغال مهاجمان بی سر و صدایی توکیو از یک انرژی خلاق به نام Performa. نسخه Switch شامل بازی پایه و کلیه محتوای قابل بارگیری است که برای نسخه Wii U به همراه برخی از مطالب جدید در قالب عناصر داستانی اضافی ، کاراکترها و آهنگ ها منتشر شده است .

Warcraft III: Reforged (PC)

تاریخ انتشار ۱۶ بهمن ماه

همچنین اولین بازی که در ماه آینده منتشر میشود Warcraft III: Reforged خواهد بود. سرقت از ماه Warcraft III: Reforged است که در رایانه شخصی در تاریخ ۱۶ بهمن ماه ۹۸ راه اندازی می شود. یک Remaster کامل از بازی استراتژی محبوب زمان واقعی Blizzard ، Warcraft III و گسترش Frozen Throne آن ، از ویژگی های ارجاع شده به صورت تصویری کاملاً بازنگری و میزبان تغییرات دیگر استفاده می کند. ، از جمله ویژگی های بهبود یافته اجتماعی و خواستگاری ، بازی آنلاین “مجدداً متعادل” و موارد دیگر. نسخه استاندارد بازی با قیمت ۳۰ دلار بازپرداخت می شود ، در حالی که نسخه Spoils of War با ۴۰ دلار اجرا می شود و انواع مختلفی از پاداش های درون بازی را برای عناوین Reforged و دیگر عناوین Blizzard در بر می گیرد.

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ : این بازی ها کجا هستند؟

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۲۹-5 دقیقه

بازی های از دست رفته سال2020 : این بازی ها کجا هستند؟

بازی های جدید همه وقت اعلام می شوند ، اما در میان اخبار و هیجان ، بسیاری به سرعت رادار را رها می کنند. از این گذشته ، بازی های معدودی وجود دارد که مدتی است جزو بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ قرار دارند که از آنها چیزی نشنیده ایم ، در حالی که برخی دیگر فقط به هیچ حرف رسمی اشاره نشده اند. هک ، برخی از آنها به طور کامل لغو نشده اند ، یا سرنوشت خود را قطعی نکرده اند.

در زیر می توانید لیستی از بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ را پیدا کنید که مدتهاست از آنها ندیده ایم یا شنیده ایم. برخی از بازی هایی هستند که احتمالاً به زودی با کنسول های نسل بعدی در مورد آنها اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد ، در حالی که برخی دیگر بیشتر شبیه نهنگ های سفید هستند که ممکن است دیگر هرگز آنها را نبینیم.

به نظر شما کدام یک از بازی های این لیست در نهایت در سال ۲۰۲۰ خبری راجب آنها می شنویم؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

بازی جنگ ستارگان دیگر شرکت EA

یکی از جنجالی ترین بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ Star Wars Jedi: Fallen Order است. در حالی که طرفداران جنگ ستارگان با انتشار فیلمهای فوق العاده جذاب Star Wars Jedi: Fallen Order ، مورد برکت قرار گرفته اند ، پروژه بزرگ فرنچایز هنوز هم یک رمز و راز به دلیل پیشرفت آشفته ای است که بین استودیوهای EA تغییر کرده است. در ابتدا در سال ۲۰۱۴ آغاز شد ، بازی کدی به نام “Ragtag” توسط امی هنیگ ، توسعه دهنده و تیم در Visceral Games ساخته شد. با این حال ، EA استودیو را در سال ۲۰۱۷ تعطیل کرد ، که منجر به عزیمت هنیگ شد. به دنبال این ، بازی به EA Vancouver منتقل شد و پس از مدتی دوباره استفاده مجدد آن به یک بازی آزاد در جنگ ستارگان ، در اوایل سال ۲۰۱۹ بی سر و صدا لغو شد.

بازی های از دست رفته سال 2020 : این بازی ها کجا هستند؟

به نظر می رسید که پایان این پروژه است ، اما در سال ۲۰۱۹ ، گزارش شد که EA Motive ، هماهنگ کننده Star Wars: Battlefront II به همراه DICE ، در حال کار بر روی یک بازی جدید در بخش sci-fi هستند. پاتریک کلوز ، رئیس استودیوی EA Motive در یک پیچش جالب اظهار داشت که می تواند از بخشی از مواد Visceral’s Ragtag استفاده کند و این “یک تجربه بسیار بی نظیر جنگ ستارگان” خواهد بود. از آن زمان تاکنون چیزهای کمی در مورد این پروژه شنیده ایم ، اما EA همچنان هوشیار است که بازی های جنگ ستارگان بیشتری در راه هستند. و با استقبال مثبت در مورد Star Wars Jedi: Fallen Order و کیفیت بهتر Star Wars Battlefront II ، EA در موقعیت بهتری قرار دارد تا در نهایت نشان دهد که این پروژه دیگر Star Wars چیست.

Shadow of the Eternals

Shadow of Eternals جانشین معنوی بازی ترسناک مورد علاقه فرقه Eternal Darkness است. مسئولان توسعه دهنده بازی اصلی ، Silicon Knights ، استودیوی جدیدی بنام Precursor Games را تشکیل دادند تا روی ماجراجویی ترسناک بقا از جمله مسئول پیشین دنیس دایک کار کنند. با این حال ، پروژه سرمایه گذاری جمعیت نتوانسته هدف خود را برآورده کند. کمبود بودجه ، توسعه بازی را مجبور به تعویق انداخت.

در اکتبر سال ۲۰۱۴ ، دایاک استودیوی جدید با نام Quantum Entanglement Entertainment را افتتاح کرد تا توسعه این پروژه از سر گرفته شود. استودیو بی سر و صدا در ژانویه سال ۲۰۱۸ تعطیل شد و تولید Shadow of Eternals به تعویق افتاد. دایاک حرکت کرد و استودیوی جدیدی به نام Apocalypse Studios را تشکیل داد ، که از آن زمان به طور جدی روی Legacy of Kain الهام گرفته از بازی رایگان RPG به نام Deadhaus Sonata کار می کند. یک به روزرسانی سریع درباره وضعیت Shadow of Eternals در صفحه فیس بوک این پروژه اظهار داشت: اگرچه این لغو نشده است ، اما مدتی در توسعه فعال نخواهد بود. با توجه به این وقایع ، این بیش از حد محتمل است که Shadow of Eternals ممکن است تا هر زمان دیگری منتشر نشود.

Tekken x Street Fighter

بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ Tekken x Street Fighter در سال ۲۰۱۰ برای PS3 و Xbox 360 معرفی شد و از آن زمان تاکنون نوعی رمز و راز بوده است. تهیه‌کننده Katsuhiro Harada در سال ۲۰۱۴ به هواداران اطمینان داد و در سال ۲۰۱۵ مجددا تکرار کرد که بازی جنگی متقاطع لغو نشده است. با این حال ، در آوریل ۲۰۱۶ ، هارادا فاش کرد که Tekken x Street Fighter “دیگر در حال توسعه فعال نیست” و ناشر Bandai Namco منتظر “زمان مناسب” برای انتشار آن بود.

GameSpot در سال ۲۰۱۶ به اظهار نظر رسید و در آن زمان ، Bandai Namco گفت این تیم در Tekken 7 تمرکز دارد ، که در سال ۲۰۱۷ ظاهر شد. Bandai Namco در این مورد به ما گفت که تیم Tekken در Tekken 7 DLC متمرکز شده است. بعداً هارادا در جریان بازیهای مهمانی سال ۲۰۱۸ ، تأیید کرد که بازی حدود ۳۰٪ کامل بود قبل از اینکه به حالت تعلیق درآید. اما در مصاحبه ای با VGC در سال ۲۰۱۹ ، توسعه دهنده با توجه به موفقیت های محتوای پس از راه اندازی هر دو Tekken 7 و Street Fighter 5 ، اعتبار پروژه متقاطع را زیر سؤال برد ، اما هنوز هم به نظر می رسد که Tekken x Street Fighter بسیار مورد توجه هارادا قرار گرفته است. در طی جدیدترین جوایز بازی ، وی نظرسنجی در توییتر برای وزن کردن علاقه فعلی به بازی منتشر کرد.

Half-Life 3

در حالی که انتشار سری Half-Life VR- منحصر به فرد Half-Life: Alyx نزدیک می شود ، تقریباً لازم است که به بازی سوم مورد انتظار ، حتی مدتها بعد از آنکه وضعیت اوج meme را بدست آورد و به عرصه “رسید” ، اشاره کنیم که هرگز اتفاق نخواهد افتاد. ” Half-Life 2: قسمت ۳ در سال ۲۰۰۶ اعلام شد اما هرگز تحقق نیافت، همچنین لغو نشد. در یک RedAit AMA در اوایل سال ۲۰۱۷ ، سرمربی Valve Gabe Newell گفت احتمال وجود بازی های بیشتر در جهان Half-Life / Portal وجود دارد ، بنابراین این امیدواری است. و همچنین خلاصه داستان بدست آمده از نویسنده سابق Valve Marc Laidlaw وجود دارد که چیزی را تأیید نمی کند .

با بازگشت Half-Life به لطف Half-Life: Alyx ، روی رادارهای مردم قرار گرفتند ، این بازی می تواند آینده جدیدی داشته باشد. این که آیا Half-Life 3 به معنای نزدیک شدن به واقعیت است ، فقط باید منتظر ماند و دید.

مطلب پیشنهادی: در اینجا همه چیز را درمورد مشخصات پلی استیشن ۵ خواهید فهمید

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-1 دقیقه

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

ساعت ها انتظار در فرودگاه ها چیزی است که اکثر ما بارها آن را تجربه می کنیم. اما یک مرد تصمیم گرفت با وصل کردن PlayStation 4 خود به مانیتور اطلاعات فرودگاه و لذت بردن از بازی Apex Legends ، کسالت و خستگی خود را را کاهش دهد.

طبق گزارش Oregonian ، این حادثه در فرودگاه بین المللی پورتلند رخ داده است. مسافر PS4 خود را به یک مانیتور متصل کرد که نقشه فرودگاه را نشان می داد. این اتفاق صبح زود رخ داد و کارکنان سریع عمل واکنش نشان دادند.

“کاما سیموندز” سخنگوی بندر پورتلند به رادیو KXL گفت: “این طبیعتا چیزی است که ما نمی خواستیم اتفاق افتاده باشد.”

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

یک فرد مورد نظر توسط سرپرستان عملیات به او نزدیک شد و “خیلی مهربان” از آنها خواسته بود که کنسول را از مانیتور جدا کنند و کار خود را متوقف کند. سیموندز گفت که “بسیار مؤدبانه” پاسخ داد که آیا او می تواند بازی خود را اول به پایان برساند که به او گفته شد “نه”!

سیموندز گفت: “ظاهراً این یک تعامل بسیار مودبانه و صمیمانه بوده است.”

در حالی که امکان استفاده از کنسول در مانیتور بزرگ فرودگاه راهی مناسب برای گذر زمان است ، در حالی که انتظار وجود دارد ، روش های آسان تری برای انجام بازی وجود دارد. علاوه بر تعداد زیادی عناوین تلفن همراه موجود ، شما همیشه می توانید در یک Nintendo Switch استفاده کنید ، که در استفاده از هریک از آن ها کسی مزاحم شما نمی شود.

حال این سوال پیش می آید که آیا این فرد در فرودگاه کار درستی انجام داده است؟ شما می توانید نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی:مانیتور جدید ۳۶۰Hz ایسوس سریعترین مانیتور در جهان است

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی