عضویت/ورود

با سلام اول از هر چیز تشکر می کنیم که به گیمو اعتماد کردید و اجازه دادید ما به عنوان راهنما به شما خدمت کنیم . گیمو یک رسانه در فضایی مجازی است که هدفش جمع اوری اطلاعات مفید و واقعیبرای کاربرانش است،چیزی که شما به دنبالش هستید .
ما در تلاشیم که بهترین ها رو به بهترین شکل برای شما آماده کنیم که شما بهترین هستید و بهترین را بازگو می کنیم .گیمو کار خودش رو با هدف صاف و ساده بیان کردن و راحت بودن دسترسی به اخبار روز ،اطلاعات و ... شروع کرده ! و ادامه می دهد.
بعضی وقت های مشاهده کردید که برای به دست اوردن یک مطلب ،یا یک فایل به دردستر افتادید شاید بگم زمان خودتون از دست دادین و آخرش فهمیدین دروغ بود !
حالا گیمو سعی داره به این کارا پایان بده و خیلی صادق باشه ،سعی ما در این بوده که اطلاعات رو خلاصه وبدون پیچیدگی یا حذفیات و مجله شکل در اختیار شما قرار بده .قرار نیست چیزی رو از کلیت اون اطلاعات مورد نیاز شما حذف کنیم بلکه از پیچوندنش ،اضافه کردن جزییات تکراری و بی اهمیت خودداری میکنیم .
خوب صادقانه بگم بعضی وقت ها دنبال چیزی هستیم مثل یه نوشته ولی ان چنان طولانی که وقت خوندن یا حوصلشو ندارید !بعضی از چیز هایی هم می خونید که تکراریه و خسته کننده میشه که از برنامه گیمو نیست . از مزایایه دیگه ما ارائه اطلاعات با بالا ترین کیفیته ،ساده بودن شکل سایت ،به روز بودن و جمع اوری اطلاعات از منابع قوی و واقعیه .به غیر از این چیزا ما از ارتباط قوی با مخاطب هامون برخورداریم کافیه انتقادی ،پیشنهادی ، نظری و ... داشتین بگین تا در سریع ترین حالت برسی و جوابش به شما داده بشه یا نمایش در بیاد .
گیمو با نمایش مطالب و داده هایی شروع کرده که دستاورد و اخبار تکنولوژی و صنعت بازی سازی هست ولی به گذر زمان ما قصد گسترش اطلاع رسانی در زمینه های مختلف داریم .برنامه هایی برای مجله ای شکل ساختن سایت داریم که شما رو از خوندن و جست و جو کردن زیاد در سایت دور می کنه .
گیمو از فهرست بندی خاص و ساده ایی برخورداره که دسترسی شماره به چیز های مختلف آسون می کنه . گیمو سایتی هست که اطلاعات موجود داخلش برای همه سنین مناسبه و بیشتر به جوانان توجه داره ،به فکر پیشرفت و اموزشه و البته هیچ گونه قصدی برای تخریب یا تهین با کسی یا چیزی نداره .
البته که گیمو نقد میکنه ولی سازنده و مفیده .گیمو محیطی سالم داره که می تونید بدون نگرانی از هیچ چیزی اون رو به اشتراک دیگران بزارید .فکر کنم به اندازه کافی که نه زیادی از سایت گیمو حرف زدم بهترین کار اینه که کلمات رو نادیده بگیرید و ما رو در عمل ببینید . باید بگم ممنون که ما رو همراهی می کنید بدونید که این شروع گیمو هست و قطعا ضعف های داریم و انتقاداتی بر ما وارد هست ولی تلاشمون اول بر روی بر طرف کردن اون ها و ارتقا گیمو به فرا تر از معیار های یک سایت و رسانه ای در شبکه مجازیه تا به شما عزیزان خدمتی کرده باشیم و شما از گذروندن وقت خودتون با گیمو لذت برده باشید.
با تشکر از شما برای وقتی که گذاشتین .